Driemanschap aan roer I makelaardij Neeskens WONEN 3 Koning in het kasteel van een ander de betere badkamer sanidrome Wij bestaan 5 jaar! www. sanidrome. n l/arpas Moctiereboulevard 7. Middelburg. (0118)55 10 80 arpas SPECIALE JUBILEUM ACTIE! Daarom ontvangt u nu bij aankoop van een complete badkamer inclusief installatie een GRATIS Hansgrohe regendouche t.w.v. 1.000,-* 'Niet inwisselbaar voor contanten. Aankoop t/m 31 dec. a.s. VRIJDAG 29 MAART 2013 Wie: Jan Bomhof (60). Bomhof deelt zijn adres met een andere gebrui ker. Huisdieren zijn er niet toegestaan. Wat: De eerste verdieping van een leegstaand kantoorpand waar voor heen eèn bank in was gevestigd. De persoonlijke ruimte van Bomhof meet zo'n negentig vierkante meter. Waar: Kerkdreef in Axel. Inrichting: Knus en inventief. Makelaar Neeskens in Yerseke gaat verder onder leiding van de trojka Wilco Neeskens, Henri Butijn en Martin van Ieperen. De laatste werkten er al als makelaar, maar zijn mede-eigenaar gewor den. „Ondernemen zit in ons alle drie in het bloed. Ie kunt dan kie zen om voor jezelf te beginnen, maar wij hebben besloten met zijn driëen de makelaardij verder uit te bouwen. Je staat er als me de-eigenaar toch anders in. Het wordt ook echt jouw tent", zegt Henri Butijn. De taart zal wel iets groter moe ten worden nu het trio moet eten van het bedrijf. Ondanks de moei lijke woningmarkt is groei moge lijk, zegt Butijn. „Je moet er wel meer voor doen. Zo zijn we tot 's avonds 22 uur bereikbaar en kan publiek met ons tot 23 uur chat- ten. Ook staan we vaak op beur zen en gebruiken we sociale me dia. Het gaat goed. De afgelopen twee jaar hebben we goede resul taten geboekt." Volgens Butijn is Neeskens met een marktaandeel van 24 procent de grootste makelaar op Zuid-Be veland. Wilco Neeskens (I) heeft met Henri Butijn (m) en Martin van lepe- ren twee mede-eigenaren gekregen, foto Makelaar Neeskens Door de inrichting is haast niet meer te zien dat de woonkamer eigenlijk een kantoorkantine is. De te delen geïmproviseerde douche op de overloop. Links de woonkamer van Bomhof. De kantinebar doet nu handig dienst als open keuken. Links is het boilerhok, nu bijkeuken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43