38 Ifamilieberichten vrijdag 29 maart 2013 (JlgnsenUfiq.nl Dominic van de Velde GD Christianne van der Wielen Maria Bakker - Groeneveld Riet Bakker-Groeneveld - - u Jocé Koeman Jocé Koeman Johanna Clementine Koeman-Poelman Jocé VWij gaan trouwen! V De huwelijksvoltrekking vindt plaats om 13.30 in het Gemeentehuis te Wissenkerke. Er is gelegenheid ons te feliciteren tussen 19.00 en 20:30 op Wijnhoeve "de Kleine Schorre" Ons adres wordt: Weststraat 6 4315 AK Dreichor r Met grote liefde en dankbaarheid hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder en oma Riet echtgenote van Leendert Willem Bakker 1970 in de leeftijd van 82 jaar. Addi Bakker Nellie Bakker-Landegent Willem Annelies en Bart Vera en Kevin David Bakker Barbara Laura en Robin Arjo Solomon-Bakker Richard Solomon Laura Emma Haamstede, 27 maart 2013 Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: De Roterij 28 4328 BA Burgh-Haamstede Zaterdag 30 maart zal er om 10.00 uur een samenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er een kort moment tot condoleren in het crematorium. Aansluitend kunnen we elkaar ontmoeten in restaurant "Het Vissershuis", Westenschouwenseweg 20 te Burgh-Haamstede. Wij zijn bedroefd dat onze lieve zus en schoonzus is overleden. Ada Hogenstein-Groeneveld Nemi Hogenstein Haamstede, 27 maart 2013 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde buurvrouw Mina Sonke-Goud We wensen Huib, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in dit grote verlies. Piet Vreeke Margreet Houtekamer-Rooze Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Mina Sonke-Goud Wij wensen Huib, kinderen en familie veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies Hetty Sonke-Reibestein Barrie, Peti, Mees, Laura, Tom Sandra, Hans, Lieveke Stien v Houte Met diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Mina Sonke-Goud Kees en Dien Corrie en Jan (in herinnering) Addie (in herinnering) en Noud (in herinnering) Koos en Peter Neven en nichten Met verdriet geven wij u kennis dat na een korte, ernstige ziekte van ons werd weggenomen onze lieve, altijd meelevende- en helpende zus, schoonzus en tante Wilhelmina Paulina Sonke-Goud (tante Mina) De Heere gedenke Huib met de kinderen en kleinkinderen, Hij mocht ze willen sterken in de rouw die zo onverwacht kwam! In liefde gedenken wij onze ouders, Jack en Nellie die haar reeds zijn voorgegaan. Kees Goud Jo Goud-Weststrate Mart Goud Nellie Goud-Visser (in liefdevolle herinnering) Leen Goud Janneke Goud-Hubregtse Neven en nichten Waarde, 28 maart 2013 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, thuis in alle rust is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moe der en oma Wilhelmina Paulina Sonke-Goud Mina in de leeftijd van 71 jaar. Waarde: HuibSonke Hans weert: Paul en Marjan Sue-Lynn en Tiest Emmy-Joe Waarde: Rainier en Wilna foery en Saraij Evelien en Johan Jeffrey en Naomi Kapelle: Cees en Corina Mika Finn 28 maart 2013 Julianastraat 28 4414 AT Waarde We willen u uitnodigen voor de afscheidsdienst op dinsdag 2 april om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Waarde. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraaf plaats te Waarde Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Adullamkerk, naast de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar afdeling S van het ADRZ te Vlissingen, de verzorgenden van Allévo en dokter Rutten voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig zijn wij van het bericht dat is overleden de vrouw van onze meester Iman Wij wensen meester Iman en zijn kinderen veel sterkte toe! kinderen van groep 7a van CBS Prinses Beatrix Goes, 29 maart 2013 "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb Ik jou gedragen" Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Echtgenote van onze gewaardeerde collega Iman Koeman. We hopen dat Iman en zijn kinderen zich ook gedragen zullen voelen in deze moeilijke tijd. Collega's CBS Prinses Beatrix College van Bestuur Alpha Scholengroep Goes, 29 maart 2013 We hebben onze lieve en zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma, Rotterdam,09-07-1957 t Goes,26-03-2013 verloren. We vinden troost in het feit te weten dat ze nu zonder zorgen is en rust heeft gevonden bij haar Schepper. "All the moments you thought you walked alone. It was then that He and we carried you". Footsteps leder die afscheid van haar wil nemen kan dit doen op zaterdag 30 maart van 14:00-15:00 uur in het rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, te 's-Gravenpolder. Als gezin proberen we op ónze manier dit verlies en verdriet te verwerken. Daarom nemen we op een later tijdstip afscheid van haar met de begrafenis in eigen besloten kring. Namens Iman Michael-John, Qing Kina Lennard Cheryl Jimmy 8i Gemma Brett Joyce Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en zwager Rob Muijs echtgenoot van Marion Muijs-Swinnen Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. t Terneuzen, 26 maart 2013 Corr.adres: DELA, V.D. Maelstedeweg 102 b 4561 GV Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 2 april om 13.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38