TELEVISIE 19
RTL 7///
I CANVAS
The A-team
College Tour
Bloed, zweet en tranen
Dangerous roads
z
VRIJDAG 29 MAART 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Watt nu?!
09:40 RTL Z Nieuws 13:20 Spe
cial: De kijker aan zet 13:40 RTL
Z Nieuws 14:30 RTL Z opening
Wallstreet 14:35 Duurzaam on
dernemen 14:40 Special: De
kijker aan zet 14:50 RTL Z ope
ning Wallstreet 15:00 RTL Z
Nieuws 15:40 Special: De kij
ker aan zet 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Special: De kijker aan zet
16:40 RTL Z Nieuws
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:15
Malaika 17:45 Goede tijden,
slechte tijden
vTronica
06:50 Move that body 07:20
Born2Cook 07:50 Tommy Tele
shopping 10:50 Astro TV 12:50
Tommy Teleshopping 13:50
Move that body 14:25 Born-
2Cook 14:55 MasterChefUK
15:55 Every day gourmet with
Justine Schofield 16:25 Smaken
verschillen 16:55 My kitchen
rules 17:55 MasterChefUK
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
spiez, Het Speelplein, Pair of
kings, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Ranger dieren-
journaal vanuit Emmen, Spy
kids, Casper's griezelschool,
Rekkit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Ranger dierenjournaal vanuit
Emmen, Zeke Luther, The
suite life on deck, Phineas
Ferb, Kickin' it, Amazing spiez,
Davincibles, Kick Buttowski,
Phineas Ferb, Sidekick, Het
Speelplein, Kickin' it, Lab Rats,
The suite life on deck, Pair of
kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Kaat& Co 14:50 Clips
15:00 Braambos 15:30 Wild at
Heart 16:15 Flikken 17:10 Ja
mie's 15 Minute Meals 17:35
Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Lentebeelden 12:30 Zender
uit de ether 13:45 Login 14:08
100" 14:11 Panorama 15:01
100" 15:03 Expo 58 en de gou
den jaren 15:56 100" 15:58
Moonlighting 16:46 100"
16:48 Beagle, in het kielzog van
Darwin
18:00 Autodieven betrapt!, Re
18:15 The bold and the beauti
18:55 Achter gesloten deuren,
18:00 Veronica's funniest vi
18:00 Het journaal
18:00
ality
ful, Soapserie
Gedramatiseerde reality
deos
18:12 Het Weer
18:02
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
18:40 The Ellen DeGeneres
19:55 Overspel in de liefde,
18:10 That 70'sShow
18:15 Dagelijkse kost
18:35
reportages
Show, Talkshow
Scripted realityserie
18:40 Rules of engagement
18:30 Blokken
18:37
19:30 Helden Van 7: Ice Road
19:35 Dr. Phil, Talkshow
19:05 According to Jim
19:00 Het journaal
19:02
Truckers, Reality
19:35 Two and a half men
19:40 ledereen beroemd
19:30
19:32
O
O
00
20:30 Voetbal International,
Voetbaltalkshow
20:30 Lentekriebels: The swee
test thing, Romantische
komedie
20:30 Law Order: Special
Victims Unit, Dramaserie
21:25 Law Order: Special
Victims Unit, Dramaserie
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 Nine lives, Actiethriller
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:35 Dalziel and Pascoe
20:00 TerZake
20:40 Lilyhammer
21:25 Desperate Housewives
22:00 RTL 7 Darts: Premier
League, Verslag
23:30 Talking 'Bout My Gene
ration, Talkshow
22:15 Sex and the city, Komi
sche dramaserie
22:55 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
23:50 Judge Maria Lopez, Re
ality
22:20 Without a trace, Mis
daadserie
23:15 Without a trace, Mis
daadserie
22:20 Mercenary for justice,
Actiefilm
22:15 Het journaal laat
22:30 Brothers Sisters
23:11 Keno
23:12 Euromillions
23:15 Het Weer (h)
23:20 Deceived
22:05 Hero O
23:40 De Canvasconnectie (h)
v CM
CM
00:00 Resurrection, Thriller
02:05 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:06 Stoute meiden TV
actualiteiten sport film
00:15 Boston legal, Advocaten-
serie
01:10 Boston legal, Advocaten-
serie
01:55 Tommy Teleshopping
00:05 Cold case, Detectiveserie
01:00 Ready steady cook (h),
Kookwedstrijd
02:00 Astro TV, Interactieve
show
02:30 Without a trace (h), Mis
daadserie
03:15 Without a trace (h), Mis
daadserie
00:20 Rules of engagement
(h), Comedy
00:45 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:45 Hart van Nederland (late
editie)
01:05 Dagelijkse kost (h)
01:15 ledereen beroemd (h)
01:40 Journaallus (h)
00:10 Hoera cultuur (h)
00:35 Canvaslus (h)
TIPS
In de jaren tachtig was er discus
sies of de serie niet te geweldda
dig was voor tere kinderzieltjes.
Het valt echter reuze mee met dat
geweld, is te zien tijdens een heu
se marathon rond deze helden
Comedy central, 13.05 uur
Diederik Samsom wordt bevraagd
door studenten en Twan Huys.
Wie krijgt de politicus van het
jaar 2012 met de mond vol tanden?
Nederland 3, 20,25 uur
Wie wordt de nieuwe volkszanger
van Nederland? Roxanne Hazes
en André Hazes junior, Gerard Jo
ling en Danny de Munk vormen
elk een team en hopen zo de win
naar in hun gelederen te krijgen.
SBS 6, 20.30 uur
The road of death in Bolivia, die
voert naar de bergstad Potosi, is
huiveringwekkend. Maar de
komieken Phil Jupitus en Marcus
Brigstocke durven het wel aan.
Nederland 3, 21.20 uur
OVER.CE MMM
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:23 Zeeuwen Down Under 07:32
Regioned 07:42 Zeeuwse Top 40
clips 07:54 Verzeeuwigd 07:58
Zeeland in vogelvlucht 08:00 Herhal
ing programmering 07:00-07:58
09:00 Zeeland NU 09:20 Het Weer
09:23 Zeeuwen Down Under 09:32
Regioned 09:42 Zeeuwse Top 40
clips 09:54 Verzeeuwigd 09:58 Zee
land in vogelvlucht 10:00 Herhaling
programmering 09:00-09:5811:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland NU 18:23 Het Weer 18:29
Trugkieke 18:38 Regioned 18:48
Verzeeuwigd 18:52 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhaling program
mering 18:00-18:52 20:00 Zeeland
NU 20:23 Het Weer 20:29 Trugkieke
20:38 Regioned 20:48 Verzeeuwigd
20:52 Zeeland in vogelvlucht 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:52 22:00 Zeeland NU 22:23
Het Weer 22:29 Trugkieke 22:38
Regioned 22:48 Verzeeuwigd 22:52
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:29 Trugkieke
23:38 Regioned 23:48 Verzeeuwigd
23:52 Zeeland in vogelvlucht 00:00
Zeeland NU
uitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:00 Heir Hunt
ers 10:45 You've Been Scammed
11:15 Real Rescues 12:00 Bargain
Hunt 13:00 The Mystery of Mary
Magdalene 14:00 BBC News at One
14:10 Regional News and Weather
14:20 Escape to the Country 15:10
Beat the Pack 15:55 Countryside 999
16:40 Flog It! 17:10 Pointless 17:55
Ratatouille 19:35 BBC News at Six
19:50 Regional News and Weather
20:00 The One Show 20:30 A Ques
tion of Sport 21:00 EastEnders 21:30
MasterChef 22:00 My Hero: Miranda
Hart on Eric Morecambe 23:00 BBC
News at Ten 23:10 Regional News
and Weather 23:20 New Tricks 00:20
The Matt Lucas Awards 00:50 Son of
Ram bow
BBC2
07:25 Homes Under the Hammer
08:25 Real Rescues 09:10 You've
Been Scammed 09:40 The Little Polar
Bear 2: The Mysterious Island 10:55
Suspicion 12:30 Talking Pictures
13:10 North West Frontier 15:15 The
Great British Bake Off 17:15 The Blue
Planet 18:15 Vintage Antiques Road
show 19:00 Eggheads 19:30 Country
Show Cook Off 20:00 Great British
Menu 21:00 Mastermind 21:30 Gar
deners' World 22:00 Ancient Egypt:
Life and Death in the Valley of the
Kings 23:00 Ql XL 23:45 Winter's
Bone 01:20 Saturn 3
ARD
07:15 Willi wills wissen 07:40 lm
Marzen der Bauer 08:30 Tiere bis
unters Dach 09:55 Tagesschau 10:00
Evangelischer Gottesdienst 11:00
Tagesschau 11:05 Over the Hedge
12:20 Tagesschau 12:25 Das Wunder
der Liebe 13:55 Tagesschau 14:00
Der kalte Himmel 17:00 Tagesschau
17:05 Für kein Geld der Welt 18:35
Hopfensommer 20:00 Tagesschau
20:15 Liebe und Tod auf Java 23:10
Tagesthemen 23:25 Rob Roy 01:35
Tagesschau 01:40 The English Patient
ZDF
07:10 Heidi - Kindheit in den Bergen
08:35 Die Biene Maja 09:10 Arrietty
10:40 Heute 10:45 Pippi Langkous
12:20 Löwenzahn - Das Kinoabenteu-
er 13:40 Dietrich Grönemeyer - Le-
ben ist mehr! - Zum Karfreitag 2013
13:55 Heute 14:00 Francesco und der
Papst 15:30 Pride Prejudice 17:25
Heute 17:30 Die Samenhandlerin
19:00 heute 19:14 Wetter 19:15
Zum Wohl, Tirol! 19:30 Gefahrlicher
Glaube - 2000 Jahre Christenverfol-
gung20:15 Ein Fall für zwei 21:15
Krokodil 22:45 heute-journal 23:00
The Boy in the Striped Pyjamas 00:30
Scott Bailey 01:15 Heute 01:20 Ein
Fall für zwei
WDR
07:20 Aktuelle Stunde 08:00 Erleb-
nisreisen-Tipp 08:10 Bad Homburg
- Kasino, Kaiser, Kuren 08:55 Flussge-
schichten - Die Wupper 09:40 36.
Zirkusfestival Monte Carlo 11:10
Papageien, Palmen Co. 12:00 Pan
da, Gorilla Co. 12:45 Die 30 tollsten
Haus- und Hoftiere 13:30 Die 35 be-
liebtesten Stadte in Nordrhein-West-
falen 15:00 Ein Leben für den Glau-
ben 15:20 Auf der Suche... - Christine
Westermann 15:50 Die schönsten
Schlösser Deutschlands 17:20 Tage
mit Goldrand - Besuche bei einer
alten Dame 18:05 Seegeschichten
- Leben am Wasser im Dreilandereck
bei Aachen 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit-Geschichten 20:00
Tagesschau 20:15 Die schönsten Na-
turparadiese in Nordrhein-Westfalen
21:45 Die beliebtesten Klöster in
Nordrhein-Westfalen 22:30 Die Non-
ne und der Kommissar - Todesengel
00:00 Die Nonne und der Kommissar
- Verflucht 01:25 Die schönsten Na-
turparadiese in Nordrhein-Westfalen
Discovery
07:20 Smash lab 08:10 Robocar
09:00 Chop shop 09:50 Mega build
ers 10:40 Auction hunters 11:30 Fifth
gear 12:20 Tanked 13:10 Royal navy
Caribbean patrol 14:00 Stunt junkies
14:25 How it's made 15:15 Dirty jobs
16:05 Storm chasers 16:55 Carfel-
las 17:20 Chasing classic cars 18:10
Auction hunters 19:05 Mega builders
20:00 River monsters 21:00 How we
invented the world 22:00 How do
they do it? with Joep van Deudekom
23:00 Pyros 00:00 Dark matters
01:00 Sons of guns 01:55 How we
invented the world
National Geographic
07:00 Bid destroy 07:30 Behind
the science 08:00 The dog whisperer
09:00 Megafactories 10:00 CarS.O.S
11:00 Abandoned 12:00 The dog
whisperer 13:00 Saxon gold: Finding
the hoard 14:00 Breaking up the big
gest 15:00 Locked up abroad 16:00
Car S.O.S 17:00 Abandoned 18:00
Bid destroy 18:30 Behind the sci
ence 19:00 Family guns 20:00 Locked
up abroad 21:00 The incredible dr Pol
22:00 The dog whisperer 23:00 The
incredible dr Pol 00:00 The dog whis
perer 01:00 Locked up abroad
Animal Planet TLC
07:20 Say yes to the dress 07:45
Extreme couponing all-stars 08:10
What not to wear 09:00 Choccywoc-
cydoodah 09:30 Toddlers tiaras
10:20 I'm pregnant and... 11:10 Cake
boss 12:00 Animal cops Houston
12:50 Pet passport 13:15 Wild Britain
with Ray Mears 13:40 Shamwari: A
wild life 14:05 Corwin's quest 15:00
Four weddings 15:50 Long Island
medium 16:15 I didn't know I was
pregnant 16:45 Say yes to the dress
17:10 Sister Wives 18:00 Kitchen
boss 19:00 What not to wear 20:00
Say yes to the dress 20:30 Extreme
couponing all-stars 21:00 High school
mums 22:00 42 stone mum - one
year later 22:55 World's best break
up rebounds 23:45 Will to live 00:35
Killer kids 01:25 On the case with
Paula Zahn
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TVSMonde, le journal 08:40
Couleurs Outremers 09:05 Flash
09:10 Les escapades de Petitrenaud
09:35 Silence <;a pousse 10:00 Flash
10:05 Destination week-end 10:30
Nec plus ultra 11:00 Flash 11:05 Fou-
dre 11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Epicerie fine 12:30 Artisans du
changement 13:30 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 Les mensonges 15:35
Peuples du monde 16:00 TVSMonde,
le journal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Une
heure sur Terre 17:45 Nouvo 18:00
TV5Monde, le journal 18:20 L'invité
18:35 Envoyé spécial 20:30 Journal
de France 2 21:00 Un flic 22:30 Echo-
logis 22:45 Mit offenen Karten 23:00
TV5Monde, le journal 23:10 Journal
de la RTS 23:40 TVSMonde, le journal
Afrique 00:00 Fais pas ci, fais pas <;a
01:45 Une heure sur Terre
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje 07:50
Hey Arnold! 08:10 My little pony
08:35 Heidi 09:00 Seinfeld 09:50
Two guys, a girl and a pizza place
12:45 Seinfeld 13:05 The A-team
marathon 13:06 The A-team 19:20
It's always sunny in Philadelphia 19:45
30 Rock 20:05 Futurama 20:30 South
Park 20:55 Tosh.O 22:05 The Graham
Norton Show 22:55 Don't try this at
home 23:15 Seinfeld 23:40 Two guys,
a girl and a pizza place 00:30 South
Park 01:15 Tosh.O
Eurosport
08:30 Snooker: China Open 11:30
Voetbal: WK 2014 12:15 Atletiek:
Greene Light 12:30 Snooker: China
Open 16:30 Voetbal: 2014 World
Cup World Tour 17:30 Voetbal: Next
Gen Series 22:00 Snooker: China
Open 23:00 Horse racing time 23:15
Brazilmania 23:30 Voetbal: Next Gen
Series 01:30 Zender uit de ether
CNN
07:00 World Report 08:00 World
Sport 08:30 African Voices 09:00
World Business Today 09:45 CNN
Marketplace Middle East 10:00
World One 10:30 Talk Asia 11:00
Amanpour 11:30 CNN NewsCenter
12:00 Piers Morgan Tonight 13:00
News Stream 14:00 World Business
Today 15:00 International Desk 16:00
The Brief 16:30 News Special 17:00
Around the World 18:00 World Sport
18:30 Inside Africa 19:00 Internation
al Desk 20:00 Quest Means Business
20:45 CNN Marketplace Africa 21:00
Amanpour 21:30 CNN NewsCenter
22:00 Connect the World with Becky
Anderson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 Piers Morgan To
night 01:00 Anderson Cooper 360