IHensenlinq.nl familieberichten I 39 7 Pieter Gerardus Marijs Piet Marijs OVET ba BERTO ROEGHOLT Alouisius Cappendijk Wies Familieberichten donderdag 28 maart 2013 OpD.V. maandag 8 april a.s. hoop ik 85 jaar te worden. Wie mij hiermee wil feliciteren is van harte welkom in het restaurant van Nieuw-Sandenburgh Sandenhurghlaan 2,4351 REVeere van 15.00 uur tot 17.00 uur. Kadotip: Henk Louwerse Kamer 118 x JU! Nieuw-Sandenburgh VÏ> Tel.: 0118 577075 Laat varen zij die varen lusten Ik heb gevaren Laat mij maar rusten Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa - Piet - weduwnaar van Elizabeth van de Ketterij Vlissingen, Vlissingen, 20 november 1925 22 maart 2013 Jo en Anneke Marijs-Morgenstern Jane en Jorgen Joshena en Zacarias Klaas en Ella Marijs-Lizierse Simone en Arjan Roland en Maaike John Marijs Correspondentieadres: J. Marijs, Noordbeekseweg 14, 4386 AG Vlissingen. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Graag willen wij het team van woning 15 en de verpleegkundigen van verpleeghuis Ter Reede hartelijk danken voor de goede zorg en betrokkenheid. Bedroefd om het verlies van mijn lieve zwager - Piet - Joke Marijs-de Visser Vlissingen, 22 maart 2013 Quality In bulk Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze oud commercieel-directeur Jo Neve Vanaf de beginperiode, tot aan zijn pensioen in 1990, is Jo betrokken geweest bij de opbouw en ontwikkeling van O vet. Wij wensen zijn vrouw Jopie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Ovet B.V. Ovet Shipping B.V. Ovet Screening B.V. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, in de Hope des Eeuwigen Levens, onze zeer geliefde oma Wilhelmina Gijsbertha van de Velde-Klok sinds 29 juli 1975 weduwe van Jan Anthonie van de Velde in de leeftijd van 81 jaar. Liesbeth en Marc, Elze-Linde, Anne-Ruth, Marilène, Rosalie Johnny en Corine, Jurian, Joachim, Rozemarie Leon en Joan, Niels, Robbin, Jordy Wilbert Mark Patrick Arno en Marinka, Emily Harold en Rosemary John en Marijke, Jouke, Jesse, Jonathan, Nieck Ditty en Wilco, Nellique, Pau, Jaap William en Ellen, Julie, Liz Janine en Matjan Jack en Kim Neline en John Willemien en Wiïïy am, Jeannerie, Jack, John, Annejone Sarienke en Bram, Anne Jantine en Henkjan Jim en Karin Arjen Goes, 26 maart 2013 In verband met het overlijden van onze geliefde moeder en oma W.G. van de Velde-Klok zijn wij D. V. zaterdag 30 maart de gehele dag gesloten. Van dé Velde Auto's B.V. Stationssingel 12 Kapelle Onze dank gaat uit naar de medewerksters van zorgcentrum Rehoboth voor de liefdevolle verzorging. "Door U, door U alleen om het eeuwig welbehagen Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, in de Hope des Eeuwigen Levens, onze zeer geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Gijsbertha van de Velde-Klok sinds 29 juli 1975 weduwe van Jan Anthonie van de Velde in de leeftijd van 81 jaar. Kruiningen: E. Koster-van de Velde M.C. Koster Goes: P.N. van de Velde E. van de Velde-Sinke Kruiningen: van de Velde N. van de Velde-Cornelisse Kruiningen: J. A. van de Velde J. van de Velde-Lokerse Klein- en achterkleinkinderen Goes, 26 maart 2013 Zorgcentrum Rehoboth. Correspondentieadres: Marie Curiestraat 2 4416CZ Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard in haar woning, Marie Curiestraat 2 te Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren aldaar D.V. donderdag 28 maart van 15.00 tot 17.00 en van 19.00 tot 21.00 uur en vrijdag 29 maart van 15.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst die geleid wordt door Ds. T. Klok, wordt D.V. zaterdag 30 maart om 11.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere, in de Hope des Eeuwigen Levens, weg te nemen mijn zeer geliefde vriendin Wilhelmina Gijsbertha van de Velde-Klok Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. M. Steketee-Koster en kinderen Zijn is veranderen, maak ons tot anderen, opdat wij zijn. Na een rijk en voltooid leven is mijn lieve Berto, onze fijne, belangstellende en erudiete vader, grootvader en overgrootvader vredig ingeslapen. (Lubbertus Patroclus) 's Gravenhage, Middelburg, 30 juli 1920 26 maart 2013 Magda Roegholt - van Noord Lida Roegholt en Maarten ter Bals Teije en Bianka Wiebe en Jacinta Joost, Elke Hylke en Maartje Nienke Sietske Roegholt Koos Roegholt en Annelies Slort Evelien en Pieter-Bas Bert-Jan Mart Roegholt Rian en Bram Flor, Sara Guido en Kim Hof ter Veste 145 4333 HJ Middelburg Wij willen "de meiden" heel hartelijk bedanken voor hun liefdevolle zorg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Daarna willen wij zijn leven vieren in een dienst die gehouden zal worden in de Koorkerk, Koorkerkhof te Middelburg op 3 april om 14.30 uur. Na het overlijden van mijn dierbare man en onze lieve vader ontvingen wij zeer veel blijken van medeleven Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank R. Cappendijk-Rombout Mary en Fons Kloosterzande, maart 2013 -3 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39