jou! PZC PZC zoeken C jX Hersenstichting Rondreis Baltische Staten St. Petersburg KRAS.NL Maak iemand abonnee Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl O JobTrack.nl Door een beroerte kan ik niet meer goed voor mijn kind zorgen. www. hersenstichti ngnl/beroerte F Nederland Dagprogramma: Vertrekdata en prijzen www.pzc.nl/webwinkel www.pzc.nl/abonneewerftabonnee 't Betere werk! donderdag 28 maart 2013 •Voorwaarde is dat u én de nieuwe abonnee minimaal 6 maanden abonnee blijven. De nieuwe abonnee heeft de afgelopen.3.maanden geen abonnement gehad. Ga naar www.pzc.nl/abonneewerftabonnee en u als trouwe abonnee ontvangt een VVV-cadeaubon t.w.v. 50,-!* De nieuwe abonnee leest de krant maar liefst 2 maanden gratis en betaalt vervolgens 82,50 per kwartaal. Gratis advertentie 12-daagse busreis inclusief verblijf, ontbijt diner en diverse excursies onder begeleiding nü v.a. 869! Via Duitsland naar Warschau, vervolgens naar het sfeervolle Litouwen, Letland en Estland en uiteindelijk naar het magische St. Petersburg... dit is de rondreis Baltische Staten die u niet mag missen! Geweldige excursies in het teken van historische bezienswaardigheden en een uitbundige natuur laten u kennismaken met dit bijzondere stukje Europa. Uw ervaren chauffeur/reisleider Hans Martens en lokale gidsen zorgen ervoor dat u niets mist! U kunt opstappen in Hengelo, Apeldoorn, Utrecht, Den Haag of Rotterdam en ontvangt bovendien 30 korting per persoon! De uiterste boekingsdatum is 22 april. Dag 1: via diverse opstapplaatsen naar Berlijn voor onze overnachting. Dag 2: we rijden door voor een bezoek aan het historische Warschau. Dag 3: Litouwen met de groene hoofdstad Vilnius. Dag 4: een stadstour door Vilnius, verder naar Riga. Dag 5: een wandeling in de oude binnenstad van Riga. 's Middags kunt u zelf de stad verkennen. Dag 6: Na een stop in Parnu bezichtigen we Tallinn. Dag 7: een heerlijke vrije dag in Tallinn. Dag 8: we arriveren in St. Petersburg. Dag 9: de hele dagin hetteken van indrukwekkend St. Petersburg. Dag 10: via Helsinki naar Turku en Stockholm. Dag 11: het luxueuze Stockholm en ferryovertocht naar Travemünde. Dag 12: terugreis naar Nederland. Vertrek op maandag van 13 mei t/m 7 oktober 2013. Normale prijs Lezersprijs 12 dagen vanaf €800 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, brandstoftoeslag 12 p.p., ervaren chauffeur/reisleider (zie het tabblad 'Reisleiding' op onze site voor meer informatie), 1 overnachting in Berlijn op de heenreis, 8 nachten verblijf in toeristenklasse hotels, ferryovertocht Turku - Stockholm en Malmö - Travemünde met verblijf in een hut, 11 x ontbijt 3-gangen diner, het beschreven excursieprogramma, Engelssprekende gids tijdens citytour door Vilnius en Riga en lokale Nederlandssprekende gids in St. Petersburg en Talinn. Exclusief: nietgenoemde maaltijden, reis-en annuleringsverzekering, facultatieve excursies, verplichte stadsgidsen, entreegelden, fooien, visum Rusland 62 p.p.), reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Ga voor alle informatie over deze reis naarwww.kras.nl/LR39383 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR39383 en actiecode WEG40016 en u ontvangt 30 korting per persoon. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 22 april 2013. waarom zou je meer betalen Hans Martens, een van onze vaste chauffeurs/reisleiders op deze reis: "Waarom u deze busreis niet mag missen? Enerzijds kom je langs schitterende natuurgebieden en kun je genieten van de rust op het platteland, anderzijds bezoek je culturele steden zoals Riga en Tallinn. Ik ben verkocht aan dit speciale stukje Oost-Europa!" categorie reizen rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37