TELEVISIE 19
RTL 7/
Veronica
Keuringsdienst van waarde
The Passion
Poetin aan de kraan
3Doc: Moeder moet dood
V
DONDERDAG 28 MAART 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Business-
Channel.nl 09:40 RTL Z Nieuws
13:20 Duurzaam onderne
men 13:40 RTL Z Nieuws 14:30
RTL Z opening Wallstreet
14:35 Ondernemend Neder
land 14:50 RTL Z opening Wall
street 15:00 RTL Z Nieuws
15:40 De succesfactor 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 Watt nu?!
16:40 RTL Z Nieuws
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:15
Malaika 17:45 Goede tijden,
slechte tijden
06:50 Move that body 07:25
Born2Cook 07:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Move that body 14:30 Born-
2Cook 15:00 MasterChefUK
16:00 Every day gourmet with
Justine Schofield 16:30 Sma
ken verschillen 17:00 My kit
chen rules
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
spiez, Het Speelplein, Pair of
kings, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Ranger dieren-
journaal vanuit Emmen, Het
Speelplein, Amazing spiez, Da-
vincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, Quack
Pack, De Vervangers, Phineas
Ferb, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Zeke Luther,
The suite life on deck, Phine
as Ferb, Kickin' it, Amazing
spiez, Davincibles, Kick Buttow-
ski, Phineas Ferb, Sidekick,
Het Speelplein, Kickin' it, Lab
Rats, The suite life on deck, Pair
of kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 10:30
Sporza: Driedaagse de Pan
ne - Koksijde 12:10 Lente-
beelden 12:20 Dagelijkse kost
12:35 Blokken 13:00 Het jour
naal 13:30 Het Weer 13:35 le
dereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Kaat& Co 14:55 Sporza:
Driedaagse de Panne - Koksijde
17:15 Jamie's 15 Minute Meals
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Lentebeelden 12:30 Zen
der uit de ether 13:55 Login
14:18 100" 14:22 Villa Politica
16:00 100" 16:02 Moonligh
ting 16:50 100" 16:52 Beagle,
in het kielzog van Darwin
18:00 Autodieven betrapt!, Re
18:15 The bold and the beauti
18:00 MasterChef UK, Kook-
18:00 Veronica's funniest vi
18:00 Het journaal
18:00100"
O
ality
ful, Soapserie
wed strijd
deos
18:12 Het Weer
18:02 Cheers
O
18:25 Politie Op Je Hielen, Serie
18:40 The Ellen DeGeneres
19:00 Achter gesloten deuren,
18:10 That 70's Show
18:15 Dagelijkse kost
18:35 100"
00
reportages
Show, Talkshow
Gedramatiseerde reality
18:40 Rules of engagement
18:30 Blokken
18:37 Nature's Weirdest
19:25 Helden Van 7: Ice Road
19:35 Dr. Phil, Talkshow
19:55 Overspel in de liefde,
19:10 According to Jim
19:00 Het journaal
Events
Truckers, Reality
Scripted realityserie
19:35 Two and a half men
19:40 ledereen beroemd
19:30100"
19:32 Login
20:20 RTL 7 Darts: Premier
League, Verslag
20:30 Lentekriebels: The wed
ding planner, Romanti
sche komedie
20:30 Grenzeloos verliefd, Rea-
lityprogramma
21:25 Vakantieliefdes, Reality
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Top Gear, Automagazine
21:35 Top Gear, Automagazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:35 Koppen
21:00 Tournée Générale
21:30 CaféCorsari
20:00 TerZake
20:40 Wild Arabia
21:35 Panorama
22:35 Sex and the city, Komi
sche dramaserie
23:15 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
22:25 Overspel in de liefde (h),
Scripted realityserie
23:00 Achter gesloten deu
ren (h), Gedramatiseer
de reality
23:55 Revenge (h), Dramaserie
22:35 Wegmisbruikers, Reality-
programma
23:30 Border security, Reality
22:15 Het journaal laat
22:301 op 10
22:59 Keno
23:00 Het Weer (h)
23:05 Dagelijkse kost (h)
23:15 ledereen beroemd (h)
23:40 Journaallus (h)
22:30 Reyers Laat
23:10 De uil van Athena
CJ
M
00:00 Encrypt, Sci-fi film
02:01 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:02 Stoute meiden TV
actualiteiten sport film
00:10 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:35 Stoute meiden TV
01:40 Parks and recreation, Sit
com
02:01 Tommy Teleshopping
00:50 My kitchen rules (h),
Kookprogramma
01:50 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:15 Astro TV, Interactieve
show
02:45 Ghost whisperer, Dra
maserie
00:00 Veronica dance: A sta
te of trance, Muziekpro
gramma
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
00:45 Villa Politica (h)
02:25 Canvaslus (h)
TIPS
Walnootolie (foto) vraagt heel
wat walnoten. Hoe kan het dan
dat in de supermarkt een flesje
van die olie zo spotgoedkoop is?
Nederland 3, 20.25 uur
De evangelisten van de EO en de
katholieken van de RKK werken
ook dit jaar samen voor een live
voorstelling van de kruisgang van
Jezus, deze keer in Den Haag.
Nederland 1, 20.30 uur
Het Nederlandse gas is eindig en
dat betekent vroeger of later nog
meer inkopen bij het Russische
Gazprom, het grootste aardgasbe-
drijf ter wereld. Brandpunt belicht
de mogelijke gevolgen.
Nederland 2, 21.10 uur
De 67-jarige Etty Dekker werd
twee jaar terug door haar geestes
zieke zoon vermoord. Linda van
der Heide spande een tuchtzaak
aan tegen de behandelend GGZ-
psychiater van haar zieke broer.
Nederland 3, 21.35 uur
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:23 Zeeuwse Top 40 clips 07:35
Regioned 07:45 Zeeuws Goud 07:57
Verzeeuwigd 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:57 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:23 Zeeu
wse Top 40 clips 09:35 Regioned
09:45 Zeeuws Goud 09:57 Verzeeu
wigd 10:00 Herhaling programmering
09:00-09:57 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU 18:23 Het
Weer 18:29 Zeeuwen Down Under
18:38 Regioned 18:48 Verzeeuwigd
18:52 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:52 20:00 Zeeland NU 20:23 Het
Weer 20:29 Zeeuwen Down Under
20:38 Regioned 20:48 Verzeeuwigd
20:52 Zeeland in vogelvlucht 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:52 22:00 Zeeland NU 22:23 Het
Weer 22:29 Zeeuwen Down Under
22:38 Regioned 22:48 Verzeeuwigd
22:52 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:29
Zeeuwen Down Under 23:38 Re
gioned 23:48 Verzeeuwigd 23:52
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
NU
Buitenhui
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 You've Been Scammed 12:30
Real Rescues 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Escape to the Country
16:00 Beat the Pack 16:45 Country
side 999 17:30 Flog It! 18:15 Point
less 19:00 BBC News at Six 19:30 Re
gional News and Weather 20:00 The
One Show 20:30 EastEnders 21:00
MasterChef 22:00 Prisoners' Wives
23:00 BBC News at Ten 23:25 Re
gional News and Weather 23:35 Be-
yonce: Life is But a Dream - An imag
ine... Special 01:05 Fame
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Real Rescues 08:50 You've
Been Scammed 09:20 Heir Hunters
10:05 Great British Menu 11:05
Great British Railway Journeys 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Mr Blandings
Builds His Dream House 14:30 The
Weakest Link Special: Family At War
15:30 Classic Mastermind 16:00 How
We Won the War 16:30 Hairy Bikers'
Best of British 17:15 The Blue Planet
18:15 Vintage Antiques Roadshow
19:00 Eggheads 19:30 Country Show
Cook Off 20:00 Great British Menu
21:00 James May's Man Lab 22:00
Horizon - The Truth about Taste
23:00 How TV Ruined Your Life 23:30
Newsnight 00:20 Ancient Egypt: Life
and Death in the Valley of the Kings
01:20 Danny Boyle: Man of Wonder-
A Culture Show Special 01:50 The
Great Savings Wipe Out - Panorama
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben genieRen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 See-
hund, Puma Co. 16:45 Frauenge-
schichten - Jüdisches Leben in Berlin
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50 Heiter
bis tödlich - Zwischen den Zeilen
19:45 Wissen vor 8 Werkstatt 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Einfach die
Wahrheit 21:45 Ein Fall für Annika
Bengtzon 23:15 Tagesthemen 23:30
Kein Himmel über Afrika 01:00 Ta
gesschau 01:10 Kein Himmel über
Afrika, Teil 2
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Notruf Ha
fenkante 20:15 50 Jahre ZDF 22:45
heute-journal 23:15 Markus Lanz
00:30 heute nacht 00:45 Schlagzeilen
'63 01:45 Chronik '68
WDR
07:20 Planet Wissen 08:20 Ich ver-
traue dir meine Frau an 09:45 hier
und heute 10:00 Lokalzeit 10:30 Ak-
tuelle Stunde 11:10 Papageien, Pal-
men Co. 12:00 Panda, Gorilla Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mord ist ihr Hobby - 225. Kein Held
des Tages 14:58 WDR aktuell 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15daheim unterwegs 18:05 hier
und heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort: Ver-
misst 21:45 WDR aktuell 22:00 Op-
denhövels Countdown 23:30 Seelen-
vögel 01:00 Teufels Werk und Gottes
Beitrag
Discovery
07:20 Smash lab 08:10 Robocar
09:00 Rides 09:50 Mega builders
10:40 Auction hunters 11:30 Treas-
ure quest 12:20 Survivorman 13:10
American Trucker 14:00 Stunt junk
ies 14:25 How it's made 15:15 Dirty
jobs 16:05 Storm chasers 16:55 Car-
fellas 17:20 Chop shop 18:10 Auc
tion hunters 19:05 Mega builders
20:00 River monsters 21:00 Auction
hunters 22:00 Monsters inside me
23:00 Mighty ships 00:00 Myth-
busters 01:00 Sons of guns 01:55
Auction hunters
National Geographic
07:00 Locked up abroad 08:00 The
dog whisperer 09:00 Shark men
10:00 Doomsday preppers 11:00 Ta
boo 12:00 The dog whisperer 13:00
Shark men 14:00 Breaking up the big
gest 15:00 Locked up abroad 16:00
Doomsday preppers 17:00 Taboo
18:00 Breakout 19:00 Family guns
20:00 Bid destroy 20:30 Behind the
science 21:00 Car S.O.S 22:00 Aban-
Uimidèuuttó
doned 23:00 Car S.O.S 00:00 Aban
doned 01:00 Bid destroy 01:30 Be
hind the science
Animal Planet TLC
07:20 Say yes to the dress 07:45 Ex
treme couponing 08:10 What not to
wear 09:00 Choccywoccydoodah
09:30 Toddlers tiaras 10:20 I'm
pregnant and... 11:10 Cake boss
12:00 Animal cops Houston 12:50
Pet passport 13:15 Wild Britain with
Ray Mears 13:40 Shamwari: A wild life
14:05 Corwin's quest 15:00 Four
weddings 15:50 Long Island medium
16:15 I didn't know I was pregnant
16:45 Say yes to the dress 17:10
Snog, marry, avoid? 17:35 Fashion
hunters 18:00 Kitchen boss 19:00
What not to wear 20:00 Say yes to
the dress 20:30 Extreme couponing
all-stars 21:00 My big fat American
gypsy wedding 22:00 I'm having their
baby 22:55 On the case with Paula
Zahn 23:45 Nightmare next door
00:35 True crime with Aphrodite
Jones 01:25 Dr G: Medical Examiner
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Méditerranéo 09:05 Flash 09:10
Mixeur, les goüts et les idéés 09:35
Jardins et loisirs 10:00 Flash 10:05
Chroniques d'en haut 10:30 Nee plus
ultra 11:00 Flash 11:05 Foudre 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash 12:05 A
table! 12:30 Höpital vétérinaire 13:30
Journal télévisé de la RTBF 14:00 Fais
pas ci, fais pas 9a 16:00 TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Envoyé
spécial, la suite 17:45 Geopolitis
18:00TV5Monde, le journal 18:20
L'invité 18:35 Les mensonges 20:00
Flash 20:05 C'est qa l'Europe 20:30
Journal de France 2 21:00 La petite
chambre 22:30 Ceremonie des
Quartz 22:45 Léo l'impassible 22:50
Civilisation 23:00 TV5Monde, le jour
nal 23:10 Journal de la RTS 23:40 TV-
5Monde, le journal Afrique 00:00 La
grande librairie 01:00 Philippe Sol-
Iers, l'homme lumière 01:55 Ques
tions a la une
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje 07:50
Hey Arnold! 08:10 My little pony -
08:35 Heidi 09:00 Seinfeld 09:50
Two guys, a girl and a pizza place
12:45 Seinfeld 13:30 Two guys, a girl
and a pizza place 15:50 It's always
sunny in Philadelphia 16:10 30 Rock
16:35 Scrubs 17:15 Dharma Greg
18:05 American Dad! 18:30 Futurama
18:55 South Park 19:20 It's always
sunny in Philadelphia 19:45 30 Rock
20:05 Futurama 20:30 South Park
20:55 Scrubs 21:40 Off centre 22:05
Dharma Greg 22:55 Seinfeld 23:40
Two guys, a girl and a pizza place
00:30 South Park 00:55 Off centre
01:15 Seinfeld
Eurosport
08:30 Snooker: China Open 11:30
Voetbal: WK 2014 12:15 Brazilmania
12:30 Snooker: China Open 17:00
Wielrennen: Driedaagse van De Pan
ne 18:00 Voetbal: 2014 World Cup
World Tour 19:00 Voetbal: WK 2014
20:00 Fight club 22:00 Vechtsport:
Total KO 23:00 Poker: European Po
ker tour 00:00 Voetbal: 2014 World
Cup World Tour 01:00 Inside WTCC
01:30 Zender uit de ether
CNN
07:00 World Report 08:00 World
Sport 08:30 Sanjay Gupta MD 09:00
World Business Today 10:00 World
One 10:30 Winning Post 10:45 The
Gateway 11:00 Amanpour 11:30
CNN NewsCenter 12:00 Piers Mor
gan Tonight 13:00 News Stream
14:00 World Business Today 15:00
International Desk 16:00 Global Ex
change 16:45 CNN Marketplace Mid
dle East 17:00 Around the World
18:00 CNN Football Club 18:30 Win
ning Post 18:45 The Gateway 19:00
International Desk 20:00 Quest
Means Business 20:45 CNN Market
place Europe 21:00 Amanpour 21:30
CNN NewsCenter 22:00 Connect the
World with Becky Anderson 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Tonight 01:00 Ander
son Cooper 360