fT1ensenlinq.nl Oi/srlHilsn Jurgen Guido Berckmoes Jurgen Berckmoes Jurgen Berckmoes Jurgen Berckmoes Dag Buurman Jurgen Jurgen Berckmoes 42 Ifamilieberichten woensdag 27 maart 2013 Algemene kennisgeving Zo onverwacht. Zo snel. Zonder tot ziens, een abrupt vaarwel. In liefde waren we een, ook in ons verdriet en onze wanhoop. Dit alles is nu plotseling verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn lieve man en papa echtgenoot van Debby Berckmoes-Vermeulen Oostburg, 15 juli 1973 Biervliet, 23 maart 2013 Biervliet: Debby Daphne Jessica Yoeri Familie Berckmoes Familie Vermeulen "Familie Wenum-Vermeulen Correspondentieadres: Stadsweide 36, 4521 BA Biervliet U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Jurgen op donderdag 28 maart van 19.30 tot 20.30 uur in kamer Lobelia, bij het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematiedienst wordt gehouden op zaterdag 30 maart om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleances. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, tengevolge van een noodlottig ongeval, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht is heengegaan mijn zoon Rust zacht lieve jongen, ooit zien we elkaar weer. Terneuzen: Papa Rosetta Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij ons "kleine" broertje en lieve oom kwijtgeraakt. We gaan je verschrikkelijk missen Ad en Anneke Berckmoes Sven en Dermis LM...XI. Geen zondagochtend zal meer hetzelfde zijn. In gedachten ga je elke duik nog met ons mee. Wij wensen Debby en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Charles, Cor, Frank, Marc, Diederik, Paul, Simon Wij vragen allemaal "waarom"? Het antwoord verstilt daar er geen antwoord is. Marc,Judith en de kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het piotsteling overlijden na een noodlottig ongeval van onze collega Jurgen Berckmoes Jurgen was sinds 1992 werkzaam binnen ons bedrijf. We hebben hem leren kennen als toegewijd en nauw betrokken medewerker met het hart op de tong. We zullen zijn enthousiaste inzet en passie voor het vak missen. We wensen Debby, de kinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens directie en collega's Frans Vervaet BV Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen, dat instructeur en actief lid van onze duikvereniging Door een tragisch auto ongeluk om het leven is gekomen. Jurgen was een zeer gewaardeerd en actief lid van onze duikvereniging. We zullen zijn inzet en enthousiasme missen. We wensen Debby, Jessica, Daphne en Yoeri en verdere familie heel veel sterkte toe. OWSV Scheldeduikers Terneuzen Terneuzen, 24-03-2013 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Jurgen Berckmoes papa van onze (oud-) leerlingen Daphne, Jessica en Yoeri en echtgenoot van onze overblijfmoeder Debby Jullie moeten nu samen zoeken naar een nieuw begin, door een dal van tranen, zo vol herinneringen. Wij wensen jullie en jullie verdere familie veel kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Het team, ouders, bestuur, medezeggenschapsraad, activiteitencommissie en overblijfmoeders van basisschool Molenbolwerk te IJzendijke IJzendijke, 25 maart 2013 Ik krijg tranen in mijn ogen als ik aan je denk. Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van de papa van ons klasgenootje Yoeri Jurgen Berckmoes We denken veel aan je. Je klasgenootjes uit groep 3: Dirk, Simon, Demi, Margo, Niels, Bente, Mart, Luca, Simon, Evy, je juffen en alle andere kinderen, juffen en meesters van het Molenbol werk in IJzendijke IJzendijke, 25 maart 2013 Bedroefd en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het bericht dat de vader van onze medewerkster Daphne is overleden. Jurgen Berckmoes Wij wensen Debby, Daphne, Jessica en Yoeri heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Jan Tiny Team Cl000 Buysse IJzendijke Some zou ik gisteren over willen doen om vandaag beter te kunnen begrijpen. Soms zou ik gisteren willen overslaan om vandaag niet te hoeven denken. En soms zou ik willen dat gisteren nooit ophield omdat het vandaag zo donker is. Maandag heeft mijn allerliefste man, onze trotse vader en super-opa besloten zijn eigen weg te gaan. Een weg die hem de rust en stilte brachtwaar hij zo naar verlang de. Wij zijn intens verdrietig dat hij er niet meer is, maar respecteren zijn keuze. Jan Meijer echtgenoot van Elly Heeskens Hij zou in april 72 jaar worden.. Axel: Elly Heinkenszand: Jolanda en Emiel Simone, Steven Roosendaal: Elma 25 maart 2015 Correspondentieadres: Spui 2,4571 SL Axel U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 2S-c te Terneuzen, op zaterdag 50 maart van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in de aula van Crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleten. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffie- kameraldaar. iedereen is van harte welkom. Kom zoals u bent. Jan houdt van kleurrijke bloemen. Onbegrijpelijk En zo eenzaam Gestorven is onze oudste broer Jan Meijer Wij hopen dat hij de rust gevonden heeft waar hij naar verlangde en respecteren zijn keuze. Wij wensen Elly en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Roel (in herinnering) en Elly Meijer Jannie en Heinz Stanneveld Hans en Carry Meijer Ineke en Janco Versluis Anja en Jan van de Wal Henken Anne Meijer Klaas en Marja Meijer Rob en Sandra Meijer Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J.G. Berckmoes vader van onze leerlingen Daphne uit klas H3B en Jessica uit klas ThlF Wij wensen Daphne, Jessica, hun moeder, broer en verdere familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg. F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur De Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen-Zuid heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van-het gewaardeerd lid van onze club Jo Neve Wij waarderen zijn jarenlange inzet voor onze club. We zullen zijn vriendschap in ons midden missen. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw Jo en verdere familie. Bestuur en leden van de Probusclub Kanaalzöne-Zeeuwsch-Vlaanderen-Zuid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78