55 Colofon de emotie. O CP familieberichten Wat blijft is amilieberichten mensenlinq.nl woensdag 27 maart 2013 familieberichten I 43 Jurgen Berckmoes Jurgen Berckmoes <)/l/laatpes cXoebs EMfea-. ■■■■-*■■-% jf ■M Johannes Willem van der Endt BEfflELANUEN' familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Geen zondagochtend zal meer hetzelfde zijn. In gedachten ga je elke duik nog met ons mee. Wij wensen Debby en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Charles, Cor, Frank, Marc, Diederik, Paul, Simon Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen, dat instructeur en actief lid van onze duikvereniging Door een tragisch auto ongeluk om het leven is gekomen. Jurgen was een zeer gewaardeerd en actief lid van onze duikvereniging. We zullen zijn inzet en enthousiasme missen. We wensen Debby, Jessica, Daphne en Yoeri en verdere familie heel veel sterkte toe. OWSV Scheldeduikers Terneuzen Terneuzen, 24-03-2013 Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Davidse in de leeftijd van 84 jaar. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Arnemuiden: J.P. Davidse P. Davidse-de Hamer Middelburg: D. Davidse A.H. Davidse-Stenhuis Den Haag: A.E. van Beek-Davidse Oostkapelle: B. Davidse T. Davidse-de Ridder Utrecht: J. Davidse T.H. Davidse-Bakker Ellewoutsdijk: E.P. la Soe-Davidse J.J. la Soe neven en nichten Roden, 25 maart 2013 Op donderdag 28 maart wordt onze fhoeder en oma in Biggekerke begraven omstreeks 15.15 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpscentrum in Biggekerke, waarvoor wij u van harte uitnodigen. Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Laura Bouterse-Waterman echtgenote van Kees Bouterse We wensen onze broer Kees, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Biezelinge: Maatje Moeleker-Bouterse Kees Moeleker (in liefdevolle herinnering) Oostdijk: Dicky Nieuwenhuijse-Bouterse Rien Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Zwijndrecht, 25 maart 2013 Een hand, een woord, een kaart, het doet zo goed als je iemand missen moet Ik wil iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man Jo. Kapelle: Eva Róza van der Endt-Wittwindisch Uitvaartverzorging JohayvHcrehmccyv VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20 1 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl :te f Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. - \7 W E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43