42 Ifamilieberichten Hlensenlinq.nl Heel hartelijk bedankt I - Pietie - Cornells IJzelenberg Cornelia Jacoba Scholten-Padmos woensdag 27 maart 2013 Lieve mensen, Voor al uw persoonlijke en telefonische felicitaties, voor de prachtige bloemen, voor de vele kaarten met lieve en vriendelijke groeten en met vele goede wensen voor de toekomst welke we hebben ontvangen op en rond ons 65-jarig huwelijksfeest... Catrien en Jaap Moelker Veere Üysriüilüf) Haar enorme energie kon het niet winnen van de ernstige ziekte die haar lichaam steeds verder verzwakte. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van PIETERNELLA ADRIANA MEERMAN *9 mei 1936 t 25 maart 2013 Zus, schoonzus, tante en oudtante van: C.A. Meerman J.T. Meerman-Bliek t P. Joziasse Cobie en Blaas Tamara en Axel Ismay en Danique Kim en Ronald Peter en Monique Bas Lex en Willemijn Haar leven stond in het teken van zorg voor anderen. Hiervoor zijn wij haar erg dankbaar. Correspondentieadres: Sloehavenstraat 12, 4339 BJ Nieuw- en Sint Joosland De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 29 maart om 11.15 uur in de Ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk. Onze dank gaat uit naar huisarts R.D.M. de Kuijper en naar de medewerkers van Zorgstroom en het Sint Jans Hospice de Casembroot voor de goede begeleiding. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met al haar wilskracht en levenslust heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Verdrietig vernamen wij dat is overleden onze lieve nicht Pietie Meerman Pietie we zullen je missen P. Dijke-Klap Chris Baas (in herinnering) Fi Baas-Dijke Arnemuiden, 25 maart 2013 Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in alle rust van ons heengegaan. Met veel verdriet geven wij kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Cees in de leeftijd van 71 jaar. Nellie IJzelenberg-van Zuidland Tonnie en Gretha André en Corien Peter en Margreet Marcel kleinkinderen en achterkleinkinderen 25 maart 2013 Weststraat 3 4311 EH Bruinisse Vrijdag 29 maart 2013 is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "De Vanger", Molenstraat 52 te Bruinisse. Naar de wens van Cees zal zijn crematie in besloten kring plaatshebben. Liever geen bezoek aan huis Heeft u geen rouwbrief ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Soms zou ik gisteren over willen doen om vandaag beter te kunnen begrijpen. Soms zou ik gieteren willen overslaan om vandaag niet te hoeven denken. En soms zou ik willen dat gisteren nooit ophield omdat het vandaag zo donker is. Maandag heeft mijn allerliefste man, onze trotse vader en super-opa besloten zijn eigen weg te gaan. Een weg die hem de rust en stilte bracht waar hij zo naar verlang de. Wij zijn intens verdrietig dat hij er niet meer is, maar respecteren zijn keuze. Jan Meijer echtgenoot van Elly Heeskens Hij zou in april 72 j aar worden... Axel: Elly Heinkenszand: Jolanda en Emiel Simone, Steven Roosendaal: Elma 25 maart 2015 Correspondentieadres: Spui 2,4571 SL Axel U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van het crematorium, 5ellamystraat 28>-c te Terneuzen, op zaterdag 30 maart van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in de aula van Crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffie kamer aldaar. ledereen is van harte welkom. Kom zoals u bent. Jan houdt van kleurrijke bloemen. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn minder goede dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve broer, zwager en oom Jacobus de Schipper Sinds 1987 weduwnaar van Jacobina de Schipper 7 februari 1931-25 maart 2013 Wim en Francina Jo en Rie Gré en Joop Ann (in herinnering) Daan en Riet Kees en Mieke Ida en Hans Jan en Ria Neven en nichten Wij danken de medewerkers van Allévo, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oostsingel 10a, 4461 KC Goes. Donderdag 28 maart is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van 'Het Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 29 maart om 11.00 uur in de aula van 'Het Gasthuis', waarna aanslui tend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 - 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde aula gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouw deze advertentie dan als zodanig. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd, je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt, maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan, je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na een liefdevol en bewogen leven is overleden onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder echtgenote van Jan Scholten t 2 april 2012 in de leeftijd van 91 jaar. 69 jaar Haar zorg voor ons blijft in herinnering. Dreischor, Wenda en Bram Heijboer-Scholten Nieuwerkerk, Jettie in herinnering Henkie na de rampnacht Beppie van 1 februari 1953 Burgh, Ella en Kees Bom-Scholten Vlaardingen, Harrie en Bernadet Scholten kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen 25 maart 2013 Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Kerkstraat 8 4328 LJ Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal vrijdag 29 maart om 13.30 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. We willen alle medewerkenden van Duinoord dankzeggen voor de zorg en aandacht aan haar gegeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42