«ft Thamar 30 Ifamilieberichten d1ensenlinq.nl üi/ürJsilsii Gerlof van der Schaaf Maatje Wijkhuijs-Koets JANIS KOUSEMAKER Adrie Hamelink Wim Bruël dinsdag 26 maart 2013 Dankbaar en blij hebben wij in liefde ontvangen onze dochter 23-3-2013 Erik en Everdina Wisse-Kwekkeboom Brigittadreef 2* 4333 RB St.Laurens Ik Zorgen deed hij erg graag gehuwd geweest met Jeanne Tiemens f 30 december 2000 Commandeur in de Koninklijke Orde van de Poolster van Zweden Barendrecht, 27 mei 1927 Zierikzee, 23 maart 2013 Hennie de Vos-Bekker Stella van der Schaaf Froukje en Olivier Ole, Hiske Belle en Hidde Wies Wanda en Ivar Hopstaken-van der Schaaf Arne en Mirjam Sako en Esther Mats, Yuka Marianne van der Schaaf - in herinnering Agnes van Dongen kinderen en kleinkinderen van Hennie Haven Noordzijde 5 4318 AB Brouwershaven Op donderdag 28 maart om 15.30 uur gedenken we het leven van Gerlof in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er in de ontmoetingsruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman en vriend Gerlof van der Schaaf We zullen hem ontzettend missen. We wensen Hennie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. De buurtjes: Ton en Wil Dennis en Doris, Femke en Jerry, Eva Mary Jan en Jeanet Han en Lenie Na een rijk leven is overleden mijn lieve schoonzus en onze tante Nel de Witte-van der Staal Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Middelburg: J. Pouwer-de Witte J.A. Pouwer (t) Bailly (Frankrijk): Jonel en Gilles Gautier-Pouwer Florence Jéröme Heinkenszand: Arjen en Marian Pouwer-Zuidweg Haarlem: Ronald Pouwer Schagen: Erna Pouwer Middelburg, 25 maart 2013 Verdrietig namen we kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend en adviseur Sam Duvekot Gedurende een groot aantal jaren heeft hij met onze bedrijven meegeleefd en van adviezen voorzien. We wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in dit verlies. H.B. Jansen Holding Kruiningen B.V. Henk Jansen Jan Kosten Kruiningen, 25 maart 2013 De Koninklijke Maatschap de Wilhelminapoider heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van haar oud-directeur, de heer Sam Duvekot Van 1986 tot 1996 was de heer Duvekot directeur van onze maatschap. Gedurende deze periode initieerde hij- belangrijke veranderingen in ons bedrijf. De plantenteler en cultuurtechnicus Duvekot zag het als een uitdaging om het bedrijf gereed te maken voor het snel veranderende landbouwbeleid. Efficiency en vergroting van de gewas opbrengst was zijn belangrijkste drijfveer. De maatschap is hem veel dank verschuldigd. Wij wensen de familie veel sterkte dit verlies te dragen. College van Gedelegeerden Mr. P.S.A. Overwater Directie en personeel J.P.C. van Hoven Wilhelminadorp,-25 maart 2013 Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden de heer Samuel Duvekot Hij was gedurende vele jaren voorzitter van de Raad van Toezicht van de Rabobank Goes. Wij wensen zijn echtgenote, (klein)kinderen en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Na een mooi en voltooid leven ging van ons heen mijn lieve, zorgzame vader en onze dierbare broer en zwager Pieter van Maelsaeke sinds 23 augustus 2010 weduwnaar van Elisabeth Jacomina Moerdijk Zaamslag, 7 november 1927 Goes, 23 maart 2013 Jan-Willem van Maelsaeke J.C. van Maelsaeke G. Barendse-van Maelsaeke W.J. Barendse C.J. de Bruyn-van Maelsaeke A. de Bruyn Mijn vader, onze broer en zwager heeft 'Randhof als zijn thuis beschouwd en wij zijn het personeel dankbaar voor hun liefdevolle zorg Correspondentieadres Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v. familie van Maelsaeke Postbus 12 4430 AA 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 28 maart om 09.45 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er van 9.30 tot 9.40 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Na vele Jaren vriendschap ging van ons heen Ze blijft in ons hart! Jo Hovijn-Konraad Nel Hillebrand-Harpe Mientje Boogaard-de Witte 22 maart 2013 Wij zijn verdrietig, dat onze lieve, dappère vriendin Corrie Koole-Leenhouts is overleden. Wij hebben bewondering voor de manier waarop zij vooral de laatste jaren met haar ziekte omging. Wij wensen Tom, Rianne en Damian sterkte toe met dit verlies: Bep Adriaanse-Baljeu Ger Adriaanse Oost-Souburg, 25 maart 2013 Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe collega vrijwillger Janis is jarenlang ons boegbeeld aan de balie gewèest en tevens steun en toeverlaat voor het bestuur en alle vrijwilligers. Wij zullen hem missen. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en alle vrijwillgers van het Visserijmuseum Breskens. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega Adrie is altijd een trouwe werknemer geweest die voor iedereen klaar stond. Wij wensen zijn vrouw Rie en kinderen heel veel sterkte toe. Styrenics Plastics Plant Styron Netherlands B.V. Terneuzen Terneuzen, 25 maart 2013 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plótselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega Wij zullen Wim blijven herinneren als een toegewijde en fijne collega. Wij wensen zijn vrouw Nelly en kinderen heel veel sterkte toe. Styron Netherlands B.V. Styrenics Plastics Plant Terneuzen Terneuzen, 25 maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30