Arjan Human speler en trainer bij Vlissingen Roovers aan de slag bij FC Axel Waterpoloërs De Schelde hebben heel weinig te vertellen in Dongen IJzendijke pakt drie punten in lastig uitduel Hoek 2 onderuit tegen Kloetinge Van Waterschoot heeft titel binnen handbereik SPORT 37 MAANDAG 25 MAART 2013 Jonathan Constancia, hier in actie tegen Nemelaer, verruilt VC Vlissingen voor hoofdklasser Goes, archieffoto Ruben Oreel door Jan Dagevos vlissingen - Arjan Human wordt volgend seizoen speler/trainer bij VC Vlissingen. De Middelburger gaat samen met zijn vader Kees als assistent van de nieuw te benoe men hoofdtrainer fungeren en blijft voetballen in het eerste elftal. „Ik roep al jaren dat ik ooit het terneuzen - De voetbalsters van IJzendijke boekten zaterdag in de tweede klasse een knappe zege. De lastige uitwedstrijd bij ARC werd met 2-0 gewonnen. De ploeg van trainer Ronny van Poucke legde in de eerste helft de basis voor de winst Na tien minu ten werd Rosanne Lammers de diepte ingestuurd. De middenvel der zag haar inzet gestopt door de ARC-keepster, maar de rebound werd verzilverd door Kylie van de Velde. Na een half uur was de 2-0 een feit. De keepster schatte een hoekschop verkeerd in, waardoor Maud Kuijpers eenvoudig raak kon koppen. De 2-o-voorsprong kwam na rust niet meer in gevaar voor IJzendijke. Vijfde klasse (promotie). Jong Am- bon-IJzendijke 21-1 (1-0). Vijfde klasse. Zaamsiag-Vlissingen 0-2 (0-1). trainersvak in wil", zegt Arjan Hu- man. „De kans doet zich nu voor. Het leuke is dat ik samen met mijn vader kan optrekken. We gaan beiden de cursus TC 2 vol gen." Human stopt nog niet definitief met voetballen. „Ik vind het spel letje nog" hartstikke leuk, al merk ik wel dat het lichaam niet altijd meer mee wil werken. Ik heb ooit door Ko Mechielsen terneuzen - De waterpoloërs van De Schelde konden DZK geen dienst bewijzen. De Terneuzense ploeg kwam tekort en verloor in Dongen met 14-5 van De Vennen. Die ploeg strijdt met DZK en Na- yadeclassic om de titel in de eer ste klasse district. De mannen van De Bruinvis ver loren nip. met 7-6 bij Njord 4. De vrouwen van DZK speelden met 8-8 gelijk tegen De Warande 2. De Vennen-De Schelde 14-5: Waar De Schelde enkele kansen onbenut liet, was de thuisploeg wel trefzeker. De Vennen liep uit naar een 3-0-voorsprong en na de 3-1 strafte de titelkandidaat nog enkele kleine foutjes van De Schelde af. Halverwege de wed strijd stond het daardoor 6-2. De Schelde kreeg' vervolgens in de een zware knieblessure gehad en ben daarna nooit meer echt op ni veau gekomen. Spelers en trainers roepen al heel lang dat het trai nersvak iets voor mij is. Ik hoop dat nu te ondervinden. Trainen is toch altijd nog iets heel anders dan in het veld staan." Arjan Human is al in het bezit van het TC3-diploma en gaat zich dus inschrijven voor de vervolg- derde periode nog meer doelpun ten te slikken. De Terneuzenaren speelden ongeconcentreerd en erg slordig. De Vennen maakte daar dankbaar gebruik van. De thuisploeg liep snel uit naar een 12-5-voorsprong en scoorde in de laatste periode nog twee keer. Scores De Schelde: Sven Schieman 3, Mertijn Loof en Gijs Manhave 1. Njord 4-De Bruinvis 7-6: Beide ploegen hielden elkaar in Veldho ven in de eerste periode mooi in evenwicht. Njord 4 stond echter wel met 2-1 voor en was in de tweede periode de betere ploeg. Het liep uit naar een 5-1-voor- sprong, leek de winst binnen te hebben, maar zag hoe De Bruin vis veerkracht toonde. Aan het eind van de derde periode stond het 7-5, waardoor de spanning weer helemaal terug was. Toen het in de laatste periode 7-6 werd, cursus, net als zijn vader. „Het is een ideaal instapmoment. We worden bij Vlissingen assistent van de hoofdtrainer en kunnen ons verder ontwikkelen." De leiding van de Walcherse eer steklasser is druk doende een hoofdtrainer voor volgend sei zoen te strikken. D^ club hoopt komende week de opvolger van Karl Vergouwen te presenteren. leek De Bruinvis nog alle kans te hebben op een goed resultaat. Het miste echter de kracht om nog langszij te komen. Scores De Bruinvis: Gert Jan Ra- mondt 3, Jonas de Maet 2, Jan Willem Ramondt 1. DZK-De Warande 2 8-8: De vrou wen van DZK stonden na een en erverende eerste periode met 4-3 voor. Toen de thuisploeg in de tweede, periode op 5-3 kwam, leek een zege tot de mogelijkhe den te behoren. De Warande 2 vocht zich echter terug in de wed strijd en bij de start van de derde periode stond het 5-4. De bezoe kers liepen vervolgens weg naar 6-8. DZK moest alle zeilen bijzet ten en speelde in de laatste perio de wel sterk. Het resulteerde in twee treffers en een punt: 8-8. Scores DZK: Joyce Piek 4, Maranda van Ijk 3, Rowena de Kok 1 axel - Ad Roovers gaat komend seizoen aan de slag bij FC Axel. De oefenmeester, die begin dit jaar werd ontslagen bij zaterdag tweedeklasser Zaamslag, wordt bij de fusieclub trainer/coach van de Ai. Tevens zal hij, in combina tie met de jeugdcoördinatoren, het technische gedeelte van de jeugdopleiding voor zijn rekening nemen. Roovers, in het bezit van het di ploma TCi, gaat de trainers vanaf de mini-pupillen tot aan de B-ju nioren onder zijn hoede nemen. Daarnaast zal hij het jeugdplan ac tualiseren. Met de benoeming van Roovers is het technische ka der bij FC Axel nu ingevuld. Voor de vorming van het definitieve be stuur van de fusieclub worden momenteel gesprekken gevoerd met diverse kandidaten. Van AZW en Axel heeft een groot aantal spelers inmiddels aan gegeven volgend seizoen bij FC Axel te spelen. Stefan van de Broe- ke is de eerste nieuwe speler voor de nieuwe club. De verdediger speelt nu nog bij zaterdag-eerste klasser Terneuzense Boys. kloetinge - Met nog maar vier wedstrijden te spelen zijn de re serves van hoofdklasser Hoek dicht bij degradatie. De Zeeuws-Vlamingen gingen za terdag ook tegen Kloetinge 2 on deruit (2-1) en bleven zodoende troosteloos onderaan staan met een totaal van slechts vijf punten. Tegen Kloetinge 2 werd het voor rust 1-0 door een eigen doelpunt van Maikel Krans. In de tweede helft werd het eerst 2-0, voordat Rowdy Neels uit een scrimmage de eindstand op 2-1 bepaalde. hulst - Met nog drie speeldagen op het programma is Van Water schoot niet meer ver verwijderd van de titel in de, eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolleybal- competitie in Hulst. De nummer één versloeg Nijver Kunststofkozijnen met 3-0 en heeft nog maar vier punten nodig om Notaris Stolker definitief voor te blijven. Notaris Stolker liet in elk geval niets aan het toeval over en was met dezelfde eindcijfers RIPA de baas: 0-3. In de onderste regionen sprokkelde Mulan weer een puntje bijeen (1-2 tegen Za- man Sport), maar dat kon niet ver hinderen dat degradatie bijna een feit is. In de tweede klasse vrou wen verzekerde Henny Co zich van het kampioenschap door een 3-0-overwinning op Multiklus. In de eerste klasse mannen eindig de de topper tussen PartyMax en Stuntmarkt in een 2-2-gelijkspel. De marge tussen beide teams bleef daarmee zes punten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 84