Toppers in de vierde klasse maken dit keer geen fouten BcfallgrijkG Smerdiek blijft meedoen om titel I I 'Smadelijke wanvertoning* van SSV I A 36 SPORT DERDE KLASSE B Noad'67 bewijst zichzelf een goede dienst in de degradatiestrijd. De ploeg verslaat Internos met 5-1. el door Robin Hamelink middelburg - Veere blijft in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal bovenaan staan. De ploeg won met 3-1 van Wolfaartsdijk. Nummer twee Walcheren ver sloeg Colijnsplaatse Boys met 5-3 en blijft op het vinkentouw. De Vlissingers hebben twee punten minder dan Veere, maar ook één wedstrijd minder gespeeld. VC VJissingen versloeg Kruiningen met 3-0 en Bevelanders versus Wemeldinge eindigde in de bril- stand. Waarde won met 3-2 van Hoedekenskerke en Borssele-SVD eindigde in 1-1. Wolfaartsdijk-Veere 1-3: Na een onnodige handsbal mocht Ruben de Looff voor Veere vanaf elf me ter aanleggen. Hij maakte geen fout. Safï Seighani zette Veere daarna op een comfortabele 0-2-voorsprong. Uit een counter kon Tom Kloet 1-2 maken en de spanning was terug. Robin de Rij ke maakte daaraan een einde door voor de 1-3-eindstand te zorgen. Walcheren-Colijnsplaatse Boys 5-3: In het eerste bedrijf was het eenrichtingsverkeer naar het doel van de bezoekers. Bart Chermin opende de score en Mark van der Eijk verdubbelde de stand. Tim Smulders, zorgde voor 3-0 en Ste ve Schalkwijk bezorgde Walche ren een aangename 4-0-rust- stand. 'Colijn' herpakte zich door de 4-1 van Sebastiaan Verburg en de 4-2 van Yoeri Visser. Smulders mikte de 5-2 binnen en Joeri Gou- iooze bepaalde de eindstand op 5-3- Kruiningen-Vlissingen 0-3: Een zwak Kruiningen was niet opge wassen tegen een goed combine rend Vlissingen. Na een fout ach terin kon Kalias Parker voor 0-1 zorgen. Na zeventig minuten on derschepte Hans ten Broeke een bal en schoot de 0-2 op het bord. Het slotakkoord kwam op naam van Aziz el Hasschi. Hij schoot vanaf veertig meter de bal over de te ver voor zijn doel staande doel man van Kruiningen. Bevelanders-Wemeldinge 0-0: Een weinig enerverende wed strijd tussen de nummer voor laatst Bevelanders en de nummer drie Wemeldinge. Beide ploegen kregen wel wat mogelijkheden, maar konden het net niet laten bollen. Waarde-Hoedekenskerke 3-2: Emiel Almekinders schoot Hoede kenskerke op 0-1 en Jawad Sami- ky bracht de stand weer in even wicht. Via strafschoppen schoot Richard Uitterhoeve de 1-2 op het scorebord en mikte Valon Mehme- ti de 2-2 in het doel. In een niet al te spectaculaire tweede helft viel het winnende doelpunt voor Waarde in de blessuretijd. Goal- getter Miro Monteiro zorgde dat de drie punten in Waarde bleven. Borssele-SVD 1-1: Na twintig mi nuten zorgde Jasper Huele voor 1-0 en vijf minuten later mikte Ewout de Graaf de gelijkmaker in het doel. Beide ploegen kregen niet veel kansen. Voor Borssele be tekende dit gelijkspel het derde punt van het seizoen. SVD blijft elfde met zeventien punten. door Klaas Verspoor middelburg - Door een 3-0-over- winning op Brouwershaven steeg Stavenisse in de vierde klasse B naar de achtste plaats in de rang lijst. SPS ging thuis met 2-0 onder uit tegen Kogelvangers en staat één plek boven Stavenisse. ZSC'62 had geen kind aan Chrislandia. Het werd 9-0. Smerdiek bewees zich zelf een goede dienst door op ei gen veld de topper tegen SKNWK te winnen: 2-0. Stavenisse-Brouwershaven 3-0: Lange tijd werd er niet gescoord in Stavenisse, maar daar bracht Jos van der Jagt in de tweede helft verandering in. Uit een vrije trap schoot hij raak: 1-0. Uit een ono verzichtelijke situatie zorgde Rein- ier Prins daarna voor de 2-0. Na een kanonnade op het doel van Brouwershaven schoot Lorenzo van Haaften ook de 3-0 nog ach ter doelman Meivin van Ast. Smerdiek-SKNWK 2-0. Voor rust kregen beide ploegen kansen, maar werd er niet gescoord. Kort na de hervatting profiteerde Mo- hamed Allali van een fout in de verdediging van SKNWK: 1-0. Dat bood de thuisploeg de gele genheid achterover te leunen en dat had resultaat. Uit een counter scöorde Erik van Haaften 2-0. Jef frey Oudesluijs moest vlak voor tijd met rood vertrekken omdat hij een doorgebroken speler van SKNWK ten val bracht. SPS-Kogelvangers 0-2: SPS hield een uur lang stand, maar na een overtreding van Ramon Voshol zege Noad door Robin Hamelink kreeg Kogelvangers een straf schop. Vanaf de stip maakte Mark Gorter er 0-1 van. Daarna kreeg Voshol zelf de kans op de 1-1, maar zijn inzet miste kracht. In de 63e minuut verdween een schot van Gorter via keeper Mat- thijs Verstraete in het doel, 0-2. Verder dan een inzet op de lat van Martin Quist kwam SPS daar na niet meer. ZSC'62-Chrislandia 9-0 (4-0). Robin Provoost 1-0, 4-0 en 7-0, Jos Erades 2-0, Arjan Smalheer 3-0 en 6-0, Mar tin van der Schee 5-0, Christian Ver hoek 8-0, Michiel Schipper 9-0. Bijzon derheid: scheidsrechter Saritas fluit vanwege de kou in de 82e minuut voor het einde van de wedstrijd. Halsteren - Vrederust 1-0 (0-0). Yan- nick Jansen 1-0. Alliance - DVO'60 1-4 (0-1). middelburg - Noad'67 versloeg in de derde klas se B van het zaterdagvoetbal over tuigend nummer •twee Internos met 5-1. De ploeg uit Sint Philips- land krijgt hierdoor wat meer lucht in de strijd tegen degrada tie. Bovendien bewees het Tholen- se Boys een goede dienst. Die ploeg zag een concurrent verlie zen en blijft koploper De Fendert achtervolgen dankzij de eigen 3-0-overwinning op Yerseke. De Fendert won zelf met 2-0 -van Seolto. Kr^bbendijke versloeg WHS met 4-2 en MZC'11 speelde met 2-2 gelijk bij Beek Vooruit. Rillandia verloor met 3-1 van DHV. Noad'67-Internos 5-1: De thuis ploeg begint steeds beter te voet ballen en kwam snel op voor sprong dankzij een doelpunt van Jeroen Verwijs. Lars Steijn maak te er 2-0 van en Verwijs 3-0. Noad ging vrolijk door en Frank den En* gelsman prikte de 4-0 binnen. Bastiaan Delleman redde daarna de eer voor een onmachtig Inter nos. Steijn bepaalde de eindstand op 5-1. Tholense Boys-Yerseke 3-0: Tho- lense Boys had een overwicht. Yerseke was niet bij machte om het de thuisploeg lastig te maken. Na zes minuten opende Werner Marsman de score en niet veel la ter werd het 2-0 door een treffer van Matthijs van Stee. De vroege 3-0 van Hicham Benhamou in de tweede helft gooide de wedstrijd definitief in het slot. Krabbendijke-WHS 4-2: Een gre tig Krabbendijke was beter en ef fectiever dan WHS. Danny Weber zorgde voor de openingstreffer en Armin de Bat zorgde voor een 2-0-tussenstand. Patrick van Schetsen bracht de spanning terug door 2-1 te maken, maar dat duurde maar even. Al snel was het verschil weer twee door een doelpunt van Weber. Ri chard Domisse maakte de 4-1 en Arvin de Witte de 4-2. Beek Vooruit-MZC'n 2-2: De ploeg uit Zierikzee kreeg legio mogelijkheden. Net zoals vorige week was het maken van een doel punt echter een moeilijke taak. Remon de Jonge lukte dat wel, maar good-old Pierre van Hooij- donk bewees daarna dat hij het nemen van vrijetrappen nog niet is verleerd: 1-1. Frank van der Helm zorgde voor een nieuwe voorsprong, 1-2. lohan Gabriëls kopte daarna een vrije trap van Van Hooijdonk in het doel: 2-2. MZC'11 kan zich gaan richten op het binnenhalen van de tweede periodetitel. Het kam pioenschap zit er niet meer in. Het gat met koploper De Fendert bedraagt inmiddels vijf punten en de ploeg uit Fijnaart heeft ook nog eens een wedstrijd minder ge speeld. DHV-Rillandia 3-1: Een slechte wedstrijd van beide kanten. Ril- landia-goalie Lars van de Griek redde tot vier keer toe op éen in zet van een DHV-speler. Dat bleek niet genoeg. Van de Griek moest uiteindelijk drie keer de bal uit zijn doel halen. door Klaas Verspoor middelburg - In de tweede klasse E verloor Heinkenszand met 4-1 van VCK, maar de thuisploeg voel de zich bestolen doordat aan de tweede Koudekerkse treffer een handsbal voorafging. SSV65 ver loor met 5-0 bij Zaamslag en zakt verder weg op de ranglijst. Heinkenszand-VCK 1-4: Stefan Wielemaker zette VCK al na vijf minuten uit een vrije trap op de 0-1. Daarna kregen beide ploegen goede kansen. In de tweede helft kwam Heinkenszand via Martijn Simonse aan de gelijkmaker en even gloorde er hoop op het eer ste punt in deze competitie voor de thuisploeg. Uit een vrije trap in de zestigste minuut kwam VCK echter op nieuw aan de leiding. Pieter Hage' maakte volgens velen hands, maar niet volgens scheidsrechter Van Drunen. Hage mocht door gaan en zorgde voor de 1-2. Het was het keerpunt in de wedstrijd. Voormalig topschutter Alex van Dongen schoot de bal namens Heinkenszand nog wel via de lat over, maar uit twee afgeslagen cor ners tilden Marijn Dek en Ri chard Dek de stand in de slotfase nog naar 1-4. Zaamslag-SSV65: De conclusie van SSV-trainer Marco Groene- veld liet na de 5-0-nederlaag te gen Zaamslag niet aan duidelijk heid te wensen over. „Het was een smadelijke wanvertoning. We waren kansloos." Zaamslag zette vanaf de eerste mi nuut druk op de tegenstander. Dat resulteerde na vier minuten in een vrije trap, die door uitblin ker Juriën Dam feilloos werd inge schoten. Vlak voor rust tekende Dam na een vloeiende aanval voor de 2-0. In de tweede helft scoorde Peter Dieleman de 3-0. Deze treffer werd vanwege ver meend buitenspel door de Goese ploeg aangevochten. SSV-verdedi- ger Mjchel de Groote reageerde zijn frustraties af met een grove overtreding op Dam en kon met rood vertrekken. Daarna liep Zaamslag uit naar een 5-0-winst via Dieleman en Mario de Fouw. FC Dauwendaele-Klundert 1-2 (1-2). Christian Fuanani 0-1 en 0-2, Peter van Gorsel 1-2. Oostkapelle-Arnemuiden 2-0 (1-0). Arjan Pattenier 1 -0, Robbie de Nooijer 2-0. Serooskerke-Dinteloord 0-2 (0-2). Willem van de Wegen 0-1, Jacco de Gast 0-2. Bijzonderheden: Danny Ver hoeven (Dinteloord) mist strafschop bij een 0-2 stand. Bruse Boys-Zwaluwe 0-4 (0-1). Mike van Eijk 0-1, Maurice Sprangers 0-2 en 0-3, Tom van de Veeke 0-4. Bijzon derheden: Thomas Groeneveld (Bruse Boys) mist strafschop bij een 0-1-stand. WC'68-Duiveland 0-1 (0-0). Wesley Goud 0-1. SSV'er Arjan Pijnen (links) probeert Peter Dieleman van Zaamslag de bal te ontnemen, foto Mark Neelemans 'I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67