IHensenlinq.nl familieberichten I 27 Elvira Stephanie Leonarda van den Hemel-van 't Westeinde Bonna Smies üuukL)sruJ!j maandag 25 maart 2013 Bedroefd om haar sterven, maar dankbaar voor de vele herinneringen aan een mooi voltooid leven, delen wij u mede dat daags na haar 102e verjaardag, na een periode van langzaam afnemende gezondheid, in groepswoning Blaauwe Hofke 144 te Hulst rustig is ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Valerie Durinck-Mattheijssen sinds 4 februari 1995 weduwe van Piet Durinck Graauw Langendam 21-03-1911 t Hulst 22-03-2013 Wij danken het verzorgend personeel van Blaauwe Hoeve Unit 2 en Blaauwe Hofke 144 te Hulst voor de goede en liefdevolle verzorging. Graauw: Wim en Riet Durinck-Claassens Rob en Chantal, Ellen en Ilse Mark ep Marinda Hulst: Jo en Marleen Durinck-Polfliet Marjolijn en Thomas, Eva en Chris Hans en Eva Blaauwe Hofke 144,4561 NV Hulst Corr. Adressen: Rozenstraat 45,4569 AT Graauw Janseniuslaan 59,4561 NL Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 maart a.s. om 10.30 uur in de kerk van O.L.Vrouw ten Hemelopneming te Graauw, waarna we haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats, naast haar man, op de begraafplaats aldaar. Onze moeder ligt opgebaard in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90, bij Zorgcentrum De Blaauwe Hoeve te Hulst, waar u afscheid van haar kunt nemen op dinsdag a.s. van 18.30 tot 19.30 uur. Gaarne uitsluitend schriftelijke condoleance. Verdrietig zijn wij nu onze lieve oina en oud-oma Valerie is overleden. Wij zijn dankbaar dat we haar zolang hebben mogen kennen en zullen haar oprechte, onvoorwaardelijke liefde en altijd warme belangstelling voor ons nooit vergeten. Heikant: Rob en Chantal, Ellen en Ilse Graauw: Mark en Marinda Oud-Beijerland: Marjolijn en Thomas, Eva en Chris Hulst: Hans en Eva Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe. Je hebt je s trijd ges treden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Joannes Gustaaf Franciscus van de Waeter Jan echtgenoot van Lucie Marie Clara van de Waeter - Marteijn Groede, 8 juni 1937 t Terneuzen, 21 maart 2013 L.M.C van de Waeter - Marteijn Miranda en Jan-Paul Voorstraat 20, 4503 BJ Groede U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst, woensdag 27 maart om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar met vrede in ons hart en dankbaar voor wat zij voor ons betekende, hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en omi Ridder in de Orde van Oranje Nassau weduwe van Edile van den Hemel 23 maart 1928 f.21 maart 2013 W Ji, Finsterwoide: Georgette en Jan Judith en Niels Evi Joachim K Remco en Judith Aarle-Rixtel: Harry f en Tilly Sander en Imke Toke V en Timothy Familie van 't Westeinde Familie van den Hemel Correspondentieadres: Kromme Elleboog, 3e laan 10 9684 XE Finsterwoide Een speciaal woord van dank aan al diegenen die haar zo Uefdevpl verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 26 maart om 11.00 in de Grote Kerk op de Markt in Groede. Aansluitend is de crematie in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen,, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heer, in Uw handen leg ik mijn leven, Gij, mijn adem, mijn licht. Naastenliefde en zorg voor anderen dat was haar leven. Bedroefd delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus, tante en oudtante weduwe van Johan Verguijze 13 05-1921 Axel f23-03-2013 Sas van Gent Familie Smies Familie Verguijze Sas van Gent, 23 maart 2013. Corr. adres: Marijke en Ludwig Lauret Beethovenhof 118 4536 AC Terneuzen De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 29 maart om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente Philippine-Sas van Gent-Sluiskil, Louisastraat 43 te Sluiskil, waarna we haar te ruste leggen bij haar man op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Er is uitsluitend schriftelijke condoleance. Na afloop bent u van harte welkom om samen met ons koffie te drinken in "de Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd en geschrokken hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Janis Dingenis Kousemaker Janis was sinds 2005 werkzaam voor het Visserijmuseum in Breskens en betrokken bij zijn werk. We herinneren hem als een fijne collega die het museum een warm hart toedroeg. We wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Sluis, J. Suurmond, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier J. Dijkstra, gemeentesecretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 29