(PieterneCCa (Maria de Witte - van der Staaf 0 fDensenlinq.nl familieberichten I 25 Jacob van Belzen Jacob van Belzen Jacob van Belzen Jaap van Belzen Berthe Wendeline Valette - Mulder -Bep - fa Tim Vette - Nel- weduwe van Cornelis de Witte maandag 25 maart 2013 Geloofd zij God met diepst ontzag; Psalm 68 10 berijmd Tot onze diepe droefheid is, door de HEERE op Zijn tijd en wijze, na een langdurige ernstige ziekte uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zeer zorgzame vader en opa Jaap echtgenoot van Geertruida Poortvliet in de leeftijd van 78 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies" Arnemuiden: G. van Belzen-Poortvliet Leo van Belzen Paul en Remke van Belzeri-de Ruiter Melanie en William Stefanie Boaz Joop en Ellen van Belzen-Wondergem Jason en Alinda Christian Marjo en Kees van Belzen-van Belzen Rowan en Marlien Chantal Damian 23 maart2013 Clasinastraat6,4341 ER Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van "Zorgstroom" en dokter H.J. Roel of sen voorde liefdevolle verzorging en respectvolle begeleiding. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. woensdag 27 maart om 11.00 uur in de "Rehobothkerk", van de Hersteld Hervormde Gemeente, aan de van Cittersweg 2r te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door pastoraal werker, de heer P.D. van den Boogaard. Aansluitend zal om 12.15 uurde begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk". Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.30 uur tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden nam de Heere uit ons midden weg, onze lieve broer, zwager en oom W. Dingemans-van Belzen J. Dingemanse G. Baas-van Belzen H. Baas (in herinnering) Neven en nichten Arnemuiden, 23 maart 2013 Nog onverwacht heeft de Heere van ons weg genomen, onze zwager en oom Arnemuiden: K. Poortvliet G. Poortvliet-van Belzen, in herinnering H. Poortvliet M.C. Poortvliet-Oreel Neven en nichten Arnemuiden, 23 maart 2013 Verdrietig zijn wij door het overlijden van Vader van Paul, schoonvader van onze collega Remke Wij wensen zijn vrouw kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wij zullen zijn inzet nooit vergeten Cora en Mare Wiena en Erwin Romana en Ronnie Davina en Lennard Trendy Hairstyling Arnemuiden Va leste et Droyt Ondanks haar vertrouwen en strijdlust heeft het niet mogen baten. Mijn moeder, schoonmoeder, onze oma Clio en mijn zus is helaas overleden op haar verjaardag in het ziekenhuis en niet tussen haar geliefde rozen, zoals zij gekscherend zei. weduwe van Jack Valette ex-officier Luchtmacht Vrouwenafdeling Batavia, 20 maart 1934 Nieuwegein, 20 maart 2013 Francesca Valette t Charley en Silvia Valette Guy en Camille Aurélie Anneke Mulder Correspondentieadres: C.L.P. Valette Laan van Eikenrode 43 1231 BN Loosdrecht Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 27 maart van 19.30 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum "Dekker Zn.", Van Riebeeckweg 45 te Hilversum. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op donderdag 28 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer. Mam was gek op rozen. Zij die geen kaart hebben ontvangen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van ons trouw lid mevrouw Bep Valette Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Leden Bridgeclub Dreischor 20 maart 2013 Op 21 maart 2013 is ons gewaardeerd oud lid, de heer Piet Pannekoek overleden. Piet is 47 jaar lid geweest van Con Amore. Als toeschouwer zagen we hem onlangs nog zichtbaar genieten van onze muziek.- Zijn jarenlange inzet als muzikant, liefde voor de muziek en muziekvereniging, zal voortleven in onze gedachten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging Con Amore Noordgouwe Je was zo gewenst. We wilden je zoveel liefde geven. Het mocht helaas niet zo zijn. Jouw hartje klopt niet meer, het onze nu me.t pijn. Na 41 weken zwangerschap hebben wij vol ongeloof en met intens verdriet afscheid moeten nemen van ons zoontje en mijn broertje 17-03-2013 Robert Vette en Anne lies Ros, Sven Kasteelstraat 25 4421 EH Kapelle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. de Lente (Daar komt de Cieve fente de fênte weer in 't (and kom jongens doe je prenten je veifdoos aan de kant het ho66efpaardop zijde de poppen in de kast daar gaan we naar de weide in 't groene klavergras! Na een lang en rijk leven is overleden onze lieve moeder en oma 8 februari 1917 Vlissingen 22 maart 2013 Hans en Wilhelmina de Witte - Labruijere Monique en Joseph, Melanie, Marcia, Yasmin Nicole en Michael, Anessa Lucienne en Sven Jos en Richard Netto - de Witte Claire en Marco, Thom, Nick, Sven Barbara en Dennis, Robbin, Max Jessica en Johan, Sara, Tobias, Joost Ruben Werner en Corien de Witte - Oosse Emiel en Simone Erik en Lisanne Tim en Samantha Rosa en Ruben Correspondentieadres: W.J. de Witte, Paardenstraat 33, 4381 AH Vlissingen. Wij nemen afscheid van haar op woensdag 27 maart om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u welkom, voor een ongedwongen samenzijn, in Boka Bizarro Beach boven Phanta Rei op de Nolledijk te Vlissingen waar u dan een kopje koffie/thee en broodje aangeboden wordt. L*L Hierbij delen wij U.mede dat onze broer, zwager en oom fan in de Noordoostpolder is overleden. P. Meeuwse (in herinnering) D.G. Meeuwse - Lindenbergh l.A. Meeuwse S.P. Meeuwse - Moerdijk M. Meeuwse (in herinnering) J. Meeuwse - de Braai M.J. Sonke - Meeuwse A. Sonke (in herinnering) A.I. Meeuwse (in herinnering) G. Meeuwse - Reijnhout J. van 't Leven - Meeuwse J. van 't Leven Neven en Nichten Lewedorp, 22 maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25