Super voordelig naar Berlijn CGoMundo PZC 3-Daagse stedentrip nu al v.a. 45,- inclusief heerlijk ontbijt www.pzc.nl/webwinkel Titanic comfort hotel Berlijn Ligging Faciliteiten Uw hotelkamer Meer informatie en boeken www.gomundo.nl/voordeel TITANIC COMFORT HOTEL 3*+ Bereik uw doelgroep maandag 25 maart 2013 categorie reizen - stedentrips Een stedentrip Berlijn is een ideaal uitstapje voor een veel zijdige stedentrip. Tijdens uw stedentrip Berlijn kunt u de cultuur van de stad ontdekken, shoppen in de vele winkels of gewoon lekker ontspannen in het hotel. Verblijf in een mooi hotel nabij het centrum! Wandel langs de Berlijnse Muur en bekijk Checkpoint Charlie. Ook voor de fanatieke shoppers is de Duitse hoofdstad een must; eindeloos lange winkelstraten met leuke boetiekjes en warenhuizen! Het hotel is centraal gelegen in het Berlin Mitte district en op ca. 15 min loopafstand van Checkpoint Charlie. De rivier de Spree ligt op slechts 5 min loopafstand. Metrostation Spittel- markt ligt op ca. 100 m. Receptie, ruime en moderne lobby met comfortabele zitjes, liften, ontbijtrestaurant Cafe Veranda en een gezellige bar genaamd James Pirrie welke 24 uur geopend is. De modern ingerichte kamers van hotel Titanic Comfort Berlin zijn voorzien van een telefoon, flat-screen televisie, WIFI (gratis) en airconditioning. Alle kamers beschikken over een badkamer met toilet, douche en föhn. De ruimte in de kamers van dit stadshotel is beperkt. Ga naar de webwinkel voor meer informatie of om deze stedentrip naar Berlijn online te boeken. De exacte voorwaade van deze speciale lezersreis vindt u op www.gomundo.nl/ voordeel. De actie is uitsluitend via internet te boeken. 3 dagen/2 nachten Adviesprijs 79,- Lezersprijs 45,- Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* Bron: NOM-STIR PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Gezond Vitaal een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeëland@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20