Tijd voor Thüringen! PZC PZC Noorse fjorden en bergen pharosreizen.nl REIZEN Speciale lezersaanbieding zaterdag 23 maart 2013 4-, 6- of 8-daagse More Inclusive, Duitsland, vanaf 99,- p.p. per arrangement www.pzc.nl/webwinkel 15-daagse autorondreis door de indrukwekkende natuur van Noorwegen pzc.nl/webwinkel S ColorLine Data Lezersprijs 4-d 6-d 8-d 25/03-25/04 €99, €159,- €219,- 26/04-25/10 109,- 169,- 239,- 26/10-20/12 €99, €159,- €219,- Noorse fjorden en bergen Dagelijks vertrek in de periode 15 mei t/m 7 oktober Bij 5 personen p.p. vanaf €269, Bij 4 personen p.p. vanaf €325, Bij 3 personen p.p. vanaf €435, Bij 2 personen p.p. vanaf €629, Bij vertrek op vr, za en zo geldt een toeslag. categorie reizen autovakanties Thüringen is een prachtige streek in het groene hart van Duitsland. Wandelliefhebbers vinden in het Thüringer Woud honderden wandelpaden door prachtige natuur. Het allermooi ste is de beroemde Rennsteig, dé wandelroute van Duitsland. Maar ook op cultureel gebied is Thüringen een paradijsje. Het is de streek van Bach, Luther en Goethe. Bezoekt u de kathedraal en de 'wonderbrug' van Erfurt? De vakwerkhuisjes van Schmalkalden? Of gaat u naar Eisenach, voor een kijkje bij een van Duitslands mooiste kastelen? En wat dacht u van een bezoekje aan het Unesco-werelderfgoed Weimar? Kortom: volop mogelijkheden in het hart van Duitsland! Uw verblijf U verblijft in het prachtig gelegen hotel Rodebachmuehle in Georgerithal in het Thüringer Woud. Het hotel beschikt over restaurants, een gezellige bar met haard, sauna en fitness. Vanuit het hotel liggen ruim duizend kilometer aan wandel paden aan uw voeten. Inbegrepen: 3,5 of 7x overnachting met ontbijtbuffet 2,4 of 6x driegangenmenu lxviergangen-candlelightdiner lx welkomstdrankje lx wandelkaart lx wandeling met de boswachter lx bezichting pluchedieren-fabriek Steiner Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer) le kind t/m 11 jaar: gratis 2e kind t/m 11 jaar: 50% korting Een prachtige reis waarbij u volop geniet van de overweldigende natuur die Noorwegen te bieden heeft. Imposante berggebieden, indrukwekkende fjorden, watervallen en diepe dalen. U verblijft tijdens deze autorondreis in een luxe vakantiewoning of appartement. Dag 1: Naar Kiel in Duitsland waar u in de middag aan boord gaat van de luxe cruiseferry van Color Line naar Oslo. Overnachting aan boord. Afstand Utrecht-Kiel ca. 530 km. Dag 2: U arriveert in de ochtend in Oslo. U vervolgt uw reis naar Geilo, de poort naar Nationaal Park Hardangervidda. Hier verblijft u 4 nachten in een vakantiewoning van Geilolia Hyttetun. Ca. 250 km. Dag 3 t/m 5: De toeristische plaats Geilo biedt veel georganiseerde activiteiten, maar u kunt natuurlijk ook-zelf op pad. Tijdens een wandeltocht op het bergplateau Hardangervidda geniet u van mooie vergezichten en ziet u wellicht een rendier! Dag 6: Op naar het fjordengebied! U verblijft 4 nachten in een apparte ment van Voss Resort Bavallstunet. Ca. 190 km. Dag 7 t/m 9: Voss ligt zeer centraal in het fjordengebied en ideaal t.o.v. de Hanzestad Bergen, de Sognefjord, de Hardangerfjord en de treinrit over het steilste spoor van Europa, de Flamsbanen. U kunt vanuit Voss deelnemen aan verschillende activiteiten, zoals raften, wandelen en gletsjertochten. Dag 10: Via de Hardangerfjord haar het Setesdal voor de laatste over nachtingen van deze rondreis. U verblijft 4 nachten in een appartement van Hovdestoylen Lodge in Hovden. Ca. 230 km. Dag 11 t/m 13: De natuur rondom Hovden nodigt uit voor een fiets- of wandeltocht. Hovden is een ideaal uitgangspunt om de traditierijke regio Telemark met staafkerken, diverse musea en het Telemarkka- naal te ontdekken. Dag 14: Naar Oslo (ca. 290 km) waar u in de middag aan boord gaat van de luxe cruiseferry van Color Line naar Kiel in Duitsland. Overnachting aan boord. Dag 15: In de ochtend arriveert u in Kiel. categorie reizen autorondreizen Inclusief 12 nachten in vakantiewoningen/appartementen op basis van logies 2 nachten aan boord van de ferryovertocht Kiel-Oslo v.v. met Color Line o.b.v. binnenhut en 1 auto (max. 2 m hoog en 5 m lang) per boeking 1 Capitool reisgids van Noorwegen Exclusief Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten reis- en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken eindschoonmaak lokale veerdiensten Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 (€0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRN005 Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskostentoeristenbelasting en kosten Calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 11830 AUTOVAKANTIES VAN ANWB Bergon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78