^j§AUETCENTRALE PZC Auto Rijk Goes W 55 Eerste Automonteur/APK keurmeester HEFTRUCKCHAUFFEUR (M/V) GROUP Uitvoerder Projectleider Hoofd Technische Dienst Allround Hogedruk- en Drukvacuüm Machinisten Schoolverlaters leerlingen MBO Verpleegkunde Bereik uw doelgroep zaterdag 23 maart 2013 Voor direct gevraagd een ervaren allround 1 e of 2e Autotechnicus/ APK Keurmeester. De werkzaamheden bestaan uit al het voorkomende onderhoud, reparatie, service en uitvoeren van APK keuringen. Je bent werkzaam in een klein team en bent in staat om zelfstandig te kunnen werken. naast een marktconform salaris bieden wij een uitdagende en een veelzijdige functie in een dynamisch bedrijf. Voel jij je aangesproken en wil je solliciteren?. Of vraagje je af of jij in dit profiel past? neem dan contact op met Hugo Rijk om meer te weten te komen over deze functie. Het telefoon nummer is 0113-251919. Uiteraard kun je ook meteen solliciteren door je brief met CV te mailen aan administratie@autorijk.com onder vermelding van "Eerste monteur" of per post te sturen aan Auto Rijk B.V, t.a.v. Hugo Rijk, J.Weyermanweg 19, 4462GB Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Po kracht onder" do vracht De Palletcentrale te Sas van Gent verzorgt de productie van nieuwe pallets en kisten. Voor deze nieuwe vestiging zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde Wij bieden een fulltime baan in een dynamisch en gezond bedrijf. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bevoorraden van de nieuwe ultra moderne palletlijn en het laden en lossen van vrachtwagens. Het aanvoeren van pakken hout en afvoeren van nieuwe pallets. U werkt in 2 ploegen tussen 6.00 uur en 23.00 uur. Heb je interesse schrijf of e-mail ons op: Palletcentrale Groep B.V. www.palletcentrale.nl Postbus 6090, 4780 LX Moerdijk NEDERLAND T.a.v. mevrouw M. Rizzo Personeelszaken Mandy@palletcentrale.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Het gaat goed met de Rohrer Group. In ons ruim dertigjarige bestaan zijn we uitgegroeid tot een allround en dynamische Indu striële dienstverlener met ruim 1600 medewerkers en vestigingen door geheel Europa en in het Midden Oosten. Ons succes? Dat zit hem vooral in onze mensen en onze kijk op de toekomst. Samen werken we voortdurend aan innovatieve en dynamische methoden voor het onderhouden van Petrochemische installaties Europa- en Wereldwijd. Dat vraagt om mensen die verder kijken dan uitvoering alleen. Onze orderportefeuille in Nederland is groeiende, daarom zijn wij op zoek naar: Een natuurlijke leider met een positieve instelling en minimaal 5 jaar werkervaring en de vereiste certificaten die het een uitdaging vindt om diverse groepen collega's te begeleiden op een vaste lokatie in Nederland, internationale inzet baarheid op projectbasis zien wij als een voordeel. Taakomschrijving: Aansturen en aktief begeleiden van werkzaamheden, aanspreekpunt voor klant en lokatieleider op de werkvloer, ervoor zorgdragen dat de werkzaamheden volgens de geldende richtlijnen en fegels worden uitgevoerd, het melden van progress en eventuele afwijkingen aan de bedrijfsleiding. Als hoofd technische dienst ben je verantwoordelijk voor de aansturing en de coördinatie van allé activiteiten in en rond de werkplaats. Alle equipment (pompen, hogedruk units, ademluchtapparatuur enz.) waarmee de Rohrer Group werkt worden hier onderhouden. Vakmensen met teamgeest die afwisseling en avontuur in hun werk zoeken. Wij zoeken schoolverlaters die WILLEN werken en een vak willen leren om ons team te versterken. Voor alle functies geldt geen 9 tot 5 mentaliteit en de bereidheid tot het draaien van consignatiediensten, met als uitval basis onze vestiging in Stellendam. Voel jij je thuis in een platte organisatie met een uitgebreid werkgebied waar ondernemersschap en eigen initiatief, heldere communicatie en een open menselijke sfeer hoog in het vaandel staat? Dan zoeken wij jou! Kijk voor meer informatie op: www.rohrer-grp.com. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie met vermelding van functie voorzien van C.V. voor 15 april naar: Johann Rohrer Netherlands B.V. Pampus 25 3251 ND Stellendam T.a.v. Wilco Schouten. 'Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.' PZC www.emergis.nl Emergis leidt je op! Wil je werken in de geestelijke gezondheidszorg? Hulp en ondersteuning bieden aan mensen die met (volledig) zelfstandig kunnen functioneren? Samen met leuke, professionele collega's? Laat je dan door Emergis opleiden! Voor komend schooljaar zijn we op zoek naar Meer weten over jouw mogelijkheden bij Emergis? De opleiding is een gezamenlijke verantwoordelijkheid van Emergis en Scalda. Je loopt stages op een aantal afdelingen. Daardoor word je breed opgeleid in de psychiatrische zorg. Meer weten over de verschillende opleidingen en wat je ervoor in huis moet hebben? Kijk dan op www.werkenbijemergis.nl. rf!~" Emerë,sl Met PZC Werken bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een gewel dige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 53