rJBBBS! oil Colofon dlensenlinq.nl familieberichten I 47 Cor Filius en Gonnie Filius - Corthals Magda Kampwart Johanna Lensen-Kunst Sier) Jobse Tine Kloosterman Jakobus de Pagter Lau de Vos Rinus Gijzel EVA Tannetje Herrebout - de Back Ton Tissink Piet Wattel DE VLIEGER :ami)ieherichten 'oor De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websi) Ujlyaartverzori zaterdag 23 maart 2013 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen samen met ons afscheid hebben genomen van onze liefste pap en mam, onze trotse opa en oma Lidia Filius Ted Ellen Lorier - Filius Jan Lorier Alex, Tom Middelburg, maart 2013 Voor altijd in ons hart... Wij willen u bedanken voor alle hartelijkheid, troost en medeleven, door ons ondervonden na het overlijden van onze lieve, onvergetelijke moeder en trotse oma Wij hebben dit enorm gewaardeerd. Met alle mooie herinneringen aan haar gaan wij verder. Miranda en Theo Isabelle, Dimitri Nathalie en Mark Manuela, Quint ze is niet meer daar waar ze was maar overal waar wij zijn Als familie willen wij u oprecht bedanken voor uw liefde en aandacht die u hebt gegeven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Dignus en Nel Nel en Simon Joke en Aarnout Jan kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2013 Wij willen allen hartelijk danken voor alle vormen van aandacht en meeleven die wij ervaren hebben voor en na het overlijden van onze moeder en oma We bewaren er mooie en warme herinneringen aan. Kinderen en kleinkinderen Dank voor de vele lieve, meelevende reacties die ik heb gekregen na het overlijden van mijn moeder weduwe van C. van Iwaarden Nel van ïwaarden Voor alle blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa zeggen w'ij u allen hartelijk dank. J.W. de Pagter-Minderhoud, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, maart 2013 Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze broer en oom willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Verbart-de Vos 's-Heerenhoek, maart 2013 Vlissingen, maart 2013 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het ziek zijn en het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa zeggen wij u hartelijk dank. familie Gijzel Kapelle, maart 2013 Zonder Eva is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven. Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd. Niek en Wilma Tirza en Cees Robert Heinkenszand, maart 2013 Een hand, een woord, een gebaar deed zo goed na het overlijden van Hiervoor onze oprechte dank. Familie Herrebout Klein- en achterkleinkinderen achterachterkleinkind Vlissingen, maart 2013 Ik zag vanavond voor het eerst een ster. Hij stond alleenhij trilde niet. Ik was ineens van hem doordrongen, ik zag een ster, hij stond alleen, hij was van licht, hij leek zo jong en van vóór verdriet. M. Vasalis Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, vele brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Het is niet in woorden uit te leggen hoe erg wij hem missen. Loes Tissink-Schinkel Eric en Annika, Julia René en Elisabeth, Teun Tommy en Michelle Zaamslag, maart 2013 18-05-1935 23-03-2003 We denken vaak aan je Annie en de (klein-)kinderen UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) MAREA UITVAART Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 'Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4574 CA Zoutelande - 06-40796515 - irwy&vMfUil JBJUi "1 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45