1 46 Ifamilieberichten O H1ensenlinq.nl Samuel Duvekot Sam Sam Duvekot Maria Pieternella Heijnsdijk - de Groote Andries Quinten van Boven Niek Hoff ius M.J.P. de Wolf - van de Plassche HENK WISSE [anna Cornelia Nijssen-van Hoeve Jannie Liliana Pharaïlde Albertine Bukkens - Batselaere Janna Poppe A3 Riemens zaterdag 23 maart 2013 Verdrietig laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze sterke vader en vrolijke opa echtgenoot van Johanna Maria van Riel Goes, 24 oktober 1932 t Goes, 21 maart 2013 Met al zijn levenslust en onstuitbare wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Goes: Hoedekenskerke: Klaaswaal: Heinkenszand: Yerseke: Annie Duvekot - van Riel Peter en Didi Sanne Tim Marleen en Paul Paulina Weronika Karolina Kristof Rens en Yvonne Miriam en Hans Esdra en Sharon, Zenzi Tara Levi Weegbreepad 34 4461 ML Goes De herdenkingsdienst vindt plaats op dinsdag 26 maart om 10.30 uur in de Grote of Maria Magdalena Kerk, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid de familie in de kerk te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen liever een gift voor het KWF, collectebus aanwezig in de kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: G.J. van Riel A.C. Wisse-van Riel A.A. Wisse (in herinnering) en kinderen We zijn verdrietig dat we haar moeten missen, maar heel dankbaar dat ze zolang een lieve en betrokken moeder, oma en overgrootoma voor ons mocht zijn weduwe van Jan Cornelis Heijnsdijk Axel 19 december 1921 t Westkapelle 21 maart 2013 Jaspert en Ineke Mar jon en Arjan Inez, Julian Stefan Imke Britt, Nieke, Sem Lies en Leo Rien Lex en Nathalie Mike, Bas, Dikke Onze dank gaat uit naar dr. Heijmans en de medewerkers van "Zorgstroom die het mogelijk hebben gemaakt dat ma zolang haar zelfstandigheid kon behouden. Correspondentieadres: Benoordenhoutseweg 16 4361 BA Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 26 maart van 12.45 -13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor we u uitnodigen, zal aansluitend worden gehouden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Overleden onze lieve gastvrije buurvrouw mevrouw Heijnsdijk-de Groote Mevr. M. Huibregtse Dhr. H. Minderhoud Mevr. W. Lous Dhr. A. Perfors Mevr. M. Rooze Dhr. K. Huibregtse Westkapelle, 21 maart 2013 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve Uw blijk van medeleven is ons tot grote steun geweest. Riet, kinderen en kleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van betrokkenheid zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Hanny Hoffius-Mulder Jeanineen Paul Geertman-Hoffius Charlotte en Fréderique Terneuzen, maart 2013 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven na het heengaan van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder S.M.J.J. Cornelisse - de Wolf A.P. Cornelisse F.J.M. de Wolf J. de Wolf - Diesch Kleinkinderen achterkleinkinderen Oost- en West-Souburg, maart 2013 DANKBETUIGING Uw handdruk, uw kaart, uw bezoek, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn man, mijn vader, mijn schoonvader en onze opa hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Ank Wisse - Meenks Gert Jan en Caroline Sven en Julia Koudekerke, maart 2013 Voor altijd in ons hart Het deed ons goed zoveel lieve, mooie, warme reacties van medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma J.J. Nijssen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, maart 2013 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2013, r De enorme belangstelling en het medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Uit aller naam: Cathrien Poppe Oostkapelle, maart 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij ontvingen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve pa en opa Corinda Daryoush Ilona Jona Jason Danisha l J cB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44