t O mensentinq.nl familieberichten I 45 Frans Raymond Blomme Adrie Poortvliet Adrie Poortvliet zaterdag 23 maart 2013 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve Ma, Oma en Omaatje. Wij zullen je missen. Van ons is heengegaan Maria Anna van Meelen-de Waal Weduwe van René Johannes van Meelen Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Walsoorden: Jo en Ria van Meelen-Morcus Antoine en Petra, Chanel Naomi Fons van Meelen t Theo en Marleen van Meelen-Roels Cindy en Jos ,Joep Angelique en Peter, Tim,Jurre Annelies en Rudie van Goethem-van Meelen Wendy en Pascal, Hieke, Merel, Annabel Annick en Koen, Tessa, Laurien Beppie en Peter Goossen-van Meelen Sandra en Robin, Boris, Lou Pascal en Annemiek, Sophie, Isabelle Kristel en Mickel Irene en Hans Bauer-van Meelen Tamara en Andy, Quinty Nicky enjoëlle Mitchell Rob en Petra van Meelen-Vermast Jamie en Jamie Nienke en Remco Wij danken het verzorgend personeel, de vrijwilligers en Henny de Koning voor de liefdevolle verzorging van Ma en voor de warme opvang van onze familie in Antonius, speciaal in huisje 19. 21 maart 2013 WZC Antonius, Past. Versterplein 1Kloosterzande Correspondentieadres: Walsoordensestraat 30, 4588 KD Walsoorden U kunt afscheid nemen van Ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 25 maart van 18.00 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 26 maart om 14.00 uur in de parochiekerk Ter Duinen H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in café in den D'Waes t/o de genoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Walsoorden: Walsoorden: Walsoorden: Kloosterzande: Kruiningen: Kloosterzande: In alle liefde waren we één, ook in ons verdriet en wanhoop. Dit alles is nu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa echtgenoot van Aaltje Antje Blomme-de Jong Oostkerke (B), t Oostburg, 5 december 1944 22 maart 2013 Sluis: Aaltje Blomme-de Jong Waterlandkerkje: Linda en Patrick Datthijn-Blomme Monica Angelo Familie Blomme Familie De Jong Correspondentieadres: Bagijnhof 23 4524 EP Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 27 maart om 14.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij om het overlijden van mijn lieve vriend, de vriend van onze moeder en oma Jannie Huijssoon Gertjan en Karin Ramon, Alyssa Chris en Joan Rik, Tess Leon Kayleigh Tot op het laatst had hij zelf de regie in eigen hand. Op zijn tijd en zijn wijze is kalm en rustig ingeslapen onze pa, schoonpa, opa en vriend Hoedekenskerke 18 oktober 1938 t Vlissingen 21 maart 2013 Vlissingen: Elma en Ineke Elles t Chris Vera Danny en Evelien Angela Cees-Jan en Barry Jannie Goes: 's Gravenpolder: Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 89 4387 AB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Adrie woensdag 27 maart van 11.45 -12.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal, voorafgaand aan de crematie, om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van de vriend van onze zus Jannie Adrie Poortvliet Familie Van Stel Bedroefd zijn wij door het overlijden van Jacky van Hoppe partner van Ada van Hoof We wensen Ada heel veel sterkte tóe in deze zware tijd. Museumstaf en-alle vrijwilligers van Het Polderhuis Dijk- en oorlogsmuseum Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacky van Hoppe Partner van ons mede bestuurslid Ada van Hoof We wensen Ada heel veel sterkte toe in deze zware tijd. Bestuur van Polderhuis Westkapelle Dijk- en oorlogsmuseum Nooit meer "grapje" Stil en ontroerd zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Jacky van Hoppe Bram en Nel Weststrate Jan en Yvonne van Beekhuizen en kinderen Met veel verdriet heb ik afscheid moeten nemen van Jacky van Hoppe Nooit meer eert cappuccino. wat rest is een lege plek in Het Polderhuis en een gevulde plek in mijn hart. Ik zal je gezelschap missen. Ada heel veel sterkte. Ivo Verslagen en bedroefd zijn we door het overlijden van Jacky We wensen Ada en familie veel troost en sterkte toe. Jan en Arriënne lacky, mijn maatje, mijn twee voeten op de grond, mijn ruimhartige en liefdevolle levenspartner laat mij na 33 jaar alleen verder gaan. Ze wilde nog zo graag langer blijven maar het kon niet meer. Jacky van Hoppe A Eindhoven, t Westkapelle, 23 maart 1945 20 maart 2013 Levenspartner van Ada van Hoof Zus, schoonzus en tante van Gerr en Anja van Hoppe Danny Patrick Koningin Julianastraat 19,4361 EA Westkapelle lacky is overgebracht naar het Rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 in Middelburg, alwaar geen bezoek. Op verzoek van Jacky zelf vindt de crematie plaats in besloten kring op woensdag 27 maart. U bent wel van harte welkom om op woensdag 27 maart vanaf 16.00 uur te condoleren in de ontmoetingsruimte in het Polderhuis, de laatste jaren haar tweede veilige toevluchtsoord. Polderhuis Westkapelle, Zuidstraat 154-156 te Westkapelle. Familieleden, vrienden en kennissen waren als een warme deken om ons heen in het laatste en moeilijkste jaar van haar leven. We zijn daar steeds blij en dankbaar om geweest. Wij zijn ook dankbaar voor de zorgzame manier waarop onze huisarts Heijmans ons steeds heeft begeleid in onze eigen huiskamer tot het laatst. Jacky heeft zich tot het einde geliefd en veilig gevoeld. Mensen die een persoonlijke groet mee willen geven aan Jacky, kunnen nog een briefje aan haar sturen. Dit gaat ongeopend met haar mee op haar laatste reis. Jacky houdt van bloemen in de kleuren geel, lila en wit. Ada heeft nu nog geen behoefte aan bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43