44 I familieberichten (Hensenlinq.nl - Tine - Janis Dingenis Kousemaker Tine Suzanna Pietje Roos Gerard Rejack Gerrit zaterdag 23 maart 2013 "Het was mooi, het is goed zo. Vol bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziekte omging, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma SENTINA MINDERHOUD-HUIBREGTSE 8 mei 1944 - 20 maart 2013 weduwe van Willem Minderhoud Jolanda Louwerse-Minderhoud Leo Louwerse Stan Luuk Sarina Minderhoud Marinda en Dennis Mare Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 25 maart van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bij deze bent uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 26 maart om 11.00 uur in het Jeugdgebouw, Markt 65 te Westkapelle. Aansluitend vindt om 12.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats, Zuidstraat 1 te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Jeugdgebouw. Correspondentieadres: Beatrixstraat 78, 4361 EG Westkapelle Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Tine Minderhoud-Huibregtse Wij hebben grote bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziekte omging. Wij wensen Jolanda, Sarina en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Westkapelle: Riet de Visser Ploon Provoost Mien Minderhoud Miene de Kam Jo van Sluijs Nel Minderhoud Nadat we in 2009 al afscheid moesten nemen van haar man Willem, is nu uit onze vriendenkring weggenomen Tine Minderhoud-Huibregtse We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Ander en Ella, Nelly in herinnering Wim en Marjan Lou en Nel Jan Frans en Corrie Lein en Rina André en Jozien Izaak en Thilda Huib in herinnering en Koos Kees en Leu Herma Westkapelle, 20 maart 2013 Heidelbergse Catechismus Zondag 1 De Heere heeft tot Zich genomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa 19-02-1949 t 21-03-2013 BreskensNel Kousemaker - Simons Terneuzen Pieter en Esther, Siem Hardinxveld-Giessendam Carlien en Huibert, V DordrechtLydia en Evert, Ruben en Vlissingen Janneke en Bas Grote Kade 9 4511 AS Breskens De afscheidsdienst wordt D.V. gehouden op dinsdag 26 maart om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Opstandingskerk. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Pa hield van bloemen, maar wilde dit niet op zijn begrafenis. Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard. De leegte die je achterlaat is groot. Wij denken terug aan onze fijne zus, schoonzus, tante en vriendin die je was. Wij wensen Jolanda en Leo, Sarina en hun kinderen veel sterkte toe. Leine en Willem Kees en Rine (in herinnering) Jo Neven en nichten Westkapelle Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Tine Minderhoud Wij wensen de familie veel sterkte toe. Gerard en Diane van der Male Rens en Esther Jan en Ruth Faasse Mandy en Ellis Bestuur en leden van de NBvP Vrouwen van Nu, afdeling Westkapelle betreuren het verlies van hun trouw lid Tine Minderhoud-Huibregtse We wensen de familie veel sterkte toe. Na een periode van afnemende gezondheid is in alle rust van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Jacobus Robijn Breskens t Oostburg 2 februari 1924 15 maart 2013 Breskens: Andre en Jenny Bodin-de Graaf t Mattie Andre en Conny Ivo, Joris Edwin en Nicole Frank Quimper: Maryvonne en René Ie Goasduff-Bodin Patricia en Xavier Elodie, Sandra, Ségolène, Capucine, Constance, Clement Nathalie en Roger Sarah,Kevin Correspondentieadres; A W. Bodin Admiraal de Ruyterlaan 27 4511 XT Breskens De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgehad. Onze dank aan alle personeel van afdeling Klaverblad van Verpleeghuis De Stelle in Oostburg voorde goede zorgen. Na een aantal moeizame jaren is overleden onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Suzanna Kraak Goes 's-Hertogenbosch 20 december 1925 20 maart 2013 Wolphaartsdijk: T.H. Murre (in herinnering) C. Murre - Kraak (in herinnering^ Goes: P. Kraak P.M. Kraak - Anthonisse Wolphaartsdijk: N. Kraak (in herinnering) G.C.J. Kraak - van Loo Wolphaartsdijk: J. Kraak Neven en nichten Wolphaartsdijk, 22 maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42