o 50% korting Speciale aanbieding 24 maanden op een abonnement én een Samsung Galaxy S Advance White t.w.v. 319,- gratis! Bestel snel op www.vodafone.nl/pzc 26 MENINGEN brieven cor de jonge GALAXY Advance Vodafone Voordeel Web Rijscholen Oplichting Cyprus III eve^MH cz KWTJoHÓfrlSf Bomenkap Samsung K Voorvragen en meer informatie bel0900-0603 ':045, Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl T\issen alle rotte appels - wat ken merkend is voor alle bedrijfstak ken - zijn genoeg rijscholen te vin den die met voldoende up-to-da te kennis en kundé vaak jonge mensen opleiden tot een verant woord en veilig weggebruik. In structeurs die laten zien wat het is om sociaal weggebruiker te zijn. Die daarmee ook een eerlijke boterham verdienen tegen prij zen die uiting geven aan de waar de van hun werk. Wie echt op zoek is naar een gedegen rijschool kijkt verder dan zijn of haar neus lang is en dan zal de prijs uitein delijk niet alleen bepalend zijn. Datgene wat goede rijscholen doen, namelijk beginnende auto mobilisten met voldoende kennis en kunde afleveren, wat uiteinde lijk de verkeersveiligheid ten goe de komt, is deze prijs dubbel en dwars waard. Een prijs die aan geeft of een rijschool wel of niet serieus te nemen is. Cees Cosijn Burgemeester Ceillstraat 21, Terneuzen In een artikel (15 maart) las ik het verzoek om de oplichter geen cel straf te geven. De zieke vrouw van 'meneer' heeft zijn steun no dig en na gedwongen verkoop van zijn woning leven ze van een uitkering. En de gedupeerden? Krijgen zij een uitkering c.q. tege moetkoming? Ook ik zat eens zwijgend in de rechtszaal en hoorde de uitspraak tegen onze 'vriend': 240 uur dienstverlening en veroordeeld tot terugbetaling voor oplichting vin 380.000 euro. Hij was volgens de rechter al zwaar genoeg ge straft; zaak failliet en gescheiden. Ook nu zal het weer zo zijn dat de oplichter vrolijk verder gaat. Al is hij veroordeeld tot terugbeta ling, van een kale kip kun je niets plukken. Het rechtssysteem in Ne derland: ik heb nog steeds het ge voel dat misdaad loont. Je kunt soms beter een oplichter zijn dan een eerlijke hard werkende man of vrouw. Gedupeerden, veel sterkte. Lucie Nijsse J Valckestraat 1, Heinkenszand munt kregen. Dat zou beter zijn voor de bevolking, want de euro heeft daar alles veel te duur ge maakt en hun economie ver stoord! jan Ottens Notendijk 49, Terhole Het Griekse deel van het eiland Cyprus krijgt 10 miljard Europees geld! Het Turkse deel doet niet mee, want moslims kennen geen kapitalistisch bankensysteem. Russische kapitalisten hebben on geveer 40 miljard zwart geld ge stald op Grieks-Cypriotische ban ken. Hoe komen die aan al dat geld? Ze brengen het naar Cyprus om de belasting in hun eigen land te ontduiken. Dat is fraude! En hoe kunnen die banken zoveel rente betalen. Nu bestaat ook de kans dat de rente van dat zwarte geld betaald wordt met ons belasting geld! Dan werkt Europa mee aan die fraude en dat onder leiding van een Nederlandse minister. Het moet toch niet gekker wor den! Het zou goed zijn als de zui delijke landen weer hun eigen De officiële aftrap van de Boom feestdag op Schouwen-Duiveland werd gegeven in Serooskerke. Het thema dit jaar is: 'Bomen maken gezond'. Citaat www.schou- wen-duiveland.nl: „Mensen voe len zich beter in een groene, bo- menrijke omgeving. Bomen in ste den en dorpen zorgen ervoor dat burgers zich lichamelijk en geeste lijk gezonder voelen en minder ge stresst." Vijf kilometer vanaf Serooskerke ligt Burgh-Haamste- de. Daar is in de week vooraf gaand aan Boomfeestdag een heel bos omgehakt ten behoeve van de bouw van een zorgcomplex, ter wijl er nog geen planologische be sluitvorming heeft plaatsgevon den en er vele mogelijkheden zijn om de herstructurering zodanig in te passen dat bomenkap onno dig zou zijn geweest. Naar de ar gumentatie van omwonenden in een kort geding is niet geluisterd. Daar zou ik met de hoge heren be sluitvormers wel eens een boom over op willen zetten, want ge zien de genomen besluiten lijkt het erop dat hun geestelijke ge zondheidstoestand inmiddels wel wat hulp kan gebruiken. Mariëlle Bontekoe Platboslaan 10, Burgh-Haamstede SAMSUNG •4 I 09.07 HongKong Portly sunny Gnu" ,t AM. LED («•book Phon* Conwa» Appkuü. I Min SMS internet Normaal Actie Toestelprijs 180 120 300 Mb CAdl- €20,- €39,- 240 180 400 Mb €><- €22,50 €19,- 360 240 400 Mb €27,50 GRATIS Het gemiddelde verbruik in Nederland ligt op ongeveer 200 Mb p/mnd. Bron: Opta Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnementen. Abonnementen ai vanaf 7.50 en altijd in combinatie met een toestel Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractcAiur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen 30,-. Zolang de voorraad strekt Aan Mobiel Internet zijn geen aansluitkosten verbon den. AHeen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 28