32 MENSEN -1 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 60 of 65 jaar geleden eikaar het jawoord hebben gegeven. Een pagina vol met men selijke momenten, die u niet snel vergeet. Ko Dominicus en Corrie Dominicus-de Buck wa ren maandag 18 maart zestig jaar getrouwd. Ko komt uit Westkapelle en Corrie uit Zoutelande. Ook in die tijd ging de jeugd naar een ander dorp om te kijken wat daar allemaal rondliep en zo heb ben Ko en Corrie elkaar leren kennen. Stuur uw foto's van de heu gelijke gebeurtenis van ko mende week naar eindredactie@pzc.nl. Stuur ook de gegevens mee: ge boorte- of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de iubilarissen of de naam van de pasgeboren baby plus die van de ouders, broers 'en zussen; woonplaatsen, geboorteplaatsen en in het geval van een huwelijksjubi leum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie Rebben van 300 dpi. Dat betekent een totale groot te van minimaal 500 kb. Dit is Myron-Lana uit Yerseke. Ze is geboren op 23 februari in het zieken huis in Goes. Myron woog bij haar geboorte 3350 gram en was 51 cm lang. Ze is het eerste kindje van Rene en Yvonne Moerland. Haar trotse grootouders zijn Teun en Paula Moerland en Willy en Nel Schroe- vers. De rubriek Mensen krijgt na vandaag een andere opzet De PZC blijft wel uw foto's van geboren (klein)kinderen en jubilerende (groot)ouders plaat sen, maar doet dat voortaan meer in lijn met het aanbod van foto's. Dus niet meer op een vaste dag een vaste pagina; maar wel als wij weer een aantal foto's hebben ontvangen, een mooi overzicht in de krant De heer en mevrouw Moerland-Plat- schorre zijn komende maandag 65 jaar getrouwd. Burgemeester René Verhulst brengt hen die dag een be zoek in hun kamer aan het Laantje van Westdorp in Goes. Mevrouw Moerland-Platschorre is op 22 augus tus 1928 in Ellewoutsdijk geboren en haar man kwam op 13 oktober 1923 in Sint Philipsland ter wereld. Het paar heeft twee dochters, vijf klein kinderen en één achterkleinkind. De trotse broers Luuk en Quin Wijkhuijs willen graag laten weten dat ze een broertje hebben gekregen! Seth is maandag 11 maart geboren in het ziekenhuis van Goes en is de derde zoon van Hans en Johanneke Wijkhuijs uit Meliskerke. Luka Adriaan is geboren op 12 maart 2013 om 11.17 uur in Goes. Hij is de zoon van Adriaan de Visser en Mascha Tempelman uit Westkapelle en de kleinzoon van Arie en Yolanda Tempelman en Jan en Joke de Visser. Luka is geboren op de verjaardag van zijn trotse oma. Dit zijn Lucas de Groot en Fenna Bierens. Hun ouders Peter en Linda en Willem en Nicolle zijn vrienden en zo te zien kunnen de twee baby's ook goed met elkaar overweg. Lucas is geboren op 28 ja nuari en woont in 's-Hee- renhoek. Fenna is geboren op 28 fe bruari en woont in Goes. V/ .f WÊËfëÈÊËÊÊÊKÊËiÊÊ&ÈÊ^ Maaike van Gemert en Frank Vroegindeweij zijn onlangs ouders ge worden van dochter Myrthe. Ze is geboren op 1 maart 2013 in het Me disch Spectrum Twente in Enschede. Ze weegt 3150 gram en is 49cm lang. Myrthe is de kleindochter van Piet en Anneke van Gemert uit Vlissingen. Maaike komt ook uit Vlissingen, maar is tien jaar geleden verhuisd naar Enschede. Dit is Siep. Siep is geboren op 20 februari om 18.26 uur in het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis in Goes. Dat laten de trotse ouders Willem en Martje van Dixhoorn weten. Siep woont met zijn ouders in Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 122