Colofon de emotie... O CP familieberichten Wat blijft is (Hgnsenlinq.nl familieberichten I 39 Marianne Herman-Schelfaut Van der Hooft Uitvaartzorg amilieberfehtë»! fa milieberi chtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vrijdag 22 maart 2013 De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het eind werd verwacht je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht Wij vyensen de familie en vrienden heel veel sterkte Johannesburg: Ria en Joh Warrens Pretoria: Jean-Paul, Clorinda, Cinzia en Claudio Warrens Hulst: Marianne, Juergen, Beatrix en Annabel Mueller P Terneuzen, 19 maart 2013 Verdrietig en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van een bijzondere, optimistische en aangename persoonlijkheid Marianne Herman-Schelfaut Echtgenote van ons Marnix-Ringlid Ronny Herman Ronny, het zal voor jou en de kinderen een moeilijke periode worden, waar het gemis van haar nog duidelijker zal worden en de herinneringen een speciale plaats zullen krijgen. En het zijn juist deze dingen die je zullen sterken voor de toekomst. We leven met je mee. Vrienden van de "MARNIX-RING DE VIER AMBACHTEN" C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 91