WONEN 11 HEBBEN RUIMTE WÊtmÊm Zonder bloemen geen Pasen Aan tafel! VRIJDAG 22 MAART 2013 Ruimte. Daar houden mijn vrouw, mijn dochter en ik van. In allerlei opzich ten, zeker ook als het om ons huis gaat. Daarom hebben wij de woonkamer ook niet volgepropt met van alles en nog wat Het moet wél knus, maar niet bomvol, zo luidt min of meer onze interieurfilosofie. En in die visie is er simpelweg geen plek voor zoiets beeldbepalends, overdonderends en ui termate lomps als een salontafel. Heerlijk op de bank of in de stoel, lekker de benen kunnen strekken, zonder obstakels die hinderlijk in de weg staan. Maar, eerlijk is eerlijk, soms is de absentie van een salontafel ook wel een tikkeltje onhandig. Want waar laat je drankjes en hapjes als het huis vol visite is? Vensterbank, grond, tv-kastje; het wordt in zo'n geval al gauw een chaos. De Blush kan daarbij dienstbaar zijn. Dat is een bijzettafel van Spell, een Nederlandse ontwerper van interieurproducten. De Blush ziet er leuk en fris uit, is handzaam en kan daardoor makkelijk worden verplaatst naar verschillende plekken in de woonkamer of elders in huis. De tafeltjes zijn verkrijgbaar in verschillende hoogtes, in diverse kleuren en ze kunnen zo wel rond als vierkant worden gekocht. De Blush is te koop vanaf 265 euro. www.spell-online.com Blush bijzettafeltjes, foto PR „Sfeer maak je met bloemen. Pasen is het ideale moment om te ge nieten van voorjaarspracht. Daarbij zijn bolbloemen onmisbaar", vertelt Elize Eveleens. Zij is bloembindster en fotostylist en stelt dat dit jaar een traditionele paastak best mag. „Je kunt er niet om heen, het is een beetje als de kerstboom. Maar er zijn ook alternatie ven voor zo'n dooie tak. Kies bijvoorbeeld eens voor bloesem of kas- tanjetakken, in mooie transparante flessen of vazen. Dif jaar zien we veel pasteltinten als geel, roze en lila, in combinatie met veel wit. Dat past altijd bij Pasen. Een mooi contrast geven ruig touw en eierschaalachtig porselein. Je mag best uitpakken met Pasen, want het is een heerlijke tijd. Je kunt elk moment vieren met bloemen. Ze vertellen altijd een verhaal." Inspiratie van Elize Eveleens is te vinden op: www.pinterest.com/elizeeveleens ge wat ik kan doen, is een aantal van mijn favorieten noemen. De al genoemde Diane is in mijn ogen een van de beste rode tover- hazelaars, maar de geur laat te wensen over. Jelena is een goede koperoranje bloeiende struik, met blad dat in de herfst ook nog eens vlammend verkleurt. Primavera is geen slechte citroengele cultivar, maar ook hier zou de geur wat sterker kunnen zijn. Primavera bloeit wat vroeger dan Arnold Promise, waarvan de bloe men in de richting van goudgeel gaan. Maar mijn favoriet onder de geelbloeiende toverhazelaars is Pallida, met sterkgeurende, zwa velgele bloemen. Maar niets is per fect in het rijk van de toverhaze- laar. Pallida heeft geen mooie herfstkleur en heeft zelfs de nei ging het oude blad in de winter hardnekkig vast te houden. www.villeroy-boch.com www.rivieramaison.com ©reageren? wonen@depersdienst.nl Laat de tafel er op z'n paasbest uit zien bij de brunch. Serviesmerk Villeroy Boch springt in op elk seizoen. Het voorjaar wordt ge vierd met de collecties Farmers Spring, een servies met de lande lijke sfeer van een gezellig boeren erf. Kies bijvoorbeeld voor een pe per- en zoutstel in de vorm van een kip en een haan of beschilder de eieren voor in de paasboom. Op de paastafel van Rivièra Mai- son mogen eierdopjes niet ontbre ken. De Perfect Egg cup is een ei- erdop en schaal in één, met een bijpassend lepeltje. Handig is ook de set Fresh Juice. Onder deze een persoonspers zit meteen een be ker, zodat het versgeperste sap meteen kan worden opgedron ken. K Ttt* -- Deze Pasen zijn er veel pastelkleuren, voor een voorjaarsachtig effect. Villeroy Boch maakt de paastafel feestelijk, met vrolijk serviesgoed in landelijke stijl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 51