'Gewoon je schouders eronder zetten en jlink doorwerken WONEN 5 Meanderlaan 131 €275.000 Tholen Haltestraat 72 Rilland €275.000 r VRIJDAG 22 MAART 2013 voor de vergevorderde In een kindvriendelijke omgeving van Tholen staat deze goed onder houden ruime eenge zinswoning (19§4) met garage. Het huis be vindt zich op een per ceel van 261 m2 eigen grond. Er is een woonka mer van 37 m2, een luxe keuken uit 2005, vier ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche en toilet. In de Haltestraat staat deze vrijstaande bunga low (1981) met een compleet woonprogram- ma op de begane grond. De inhoud van het huis is 450m3. Het pand staat op een per ceel van 770m2 grond en ligt centraal ten op zichte van openbaar ver voer en de steden Ber gen op Zoom en Goes. Nog geen meubels in de ruime, lichte woonkamer, maar wel veel apparatuur. Tot de trap uiteindelijk geleverd wordt, is het nog even behelpen met een ladder. Ook de wanden van de garage worden perfect afgewerkt door Serge. Waar De Sint Janstraat aan de rand van Sint Jansteen. Wie Serge Merckx (30), Melanie de Cock (27) en Jaylin Merckx (2). Wat Een volledig vrijstaand huis. 'Klus' dekt zodoende niet helemaal de lading. Ser ge doet vrijwel alles zelf, van de funde ring, het metselen, de vloeren, de wan den tot en met de complete afwerking van het huis. Duur Serge is in juni vorig jaar begonnen met de bouw en gaf zichzelf een jaar tot de oplevering. Juni lijkt haalbaar. „Gewoon je schouders eronder zetten en flink doorwerken." Meevallers Serge noemt het hele bouwproces tot nu toe een meevaller. Tegenvallers „De kozijnen werden later dan gepland geleverd waardoor het stuken ook pas later kon beginnen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45