Eén op vijf eigenaren wil investeren in huis Makkelijk zoeken naar Spaanse droomhuizen WONEN 3 VRIJDAG 22 MAART 2013 Eén op de vijf consumenten met spaargeld is van plan dit jaar in de woning te investeren-(21 pro cent), zij hebben spaargeld gere serveerd voor geplande onder houdswerkzaamheden. Consumenten die niet van plan zijn hun spaargeld in de woning te investeren, geven aan dat ze hun spaargeld eventueel gebrui ken voor onverwachte uitgaven voor de woning, zoals het ver vangen van apparatuur of instal laties die kapot gaan. Vier op de tien consumenten zijn van plan hun spaartegoed dit jaar (deels) in te zetten voor een vakantie, reis of andere grote aankoop. Dit blijkt uit het WoonOmnibus onderzoek van USP Marketing Consultancy onder ruim 500 mensen. Op de Nederlandse spaarrekeningen stond eind ja nuari bij elkaar 328,4 miljard eu ro, ongeveer zestien miljard meer dan een jaar eerder. Consumenten zijn onzeker over hun financiële situatie en hou den de hand op de knip. Veel consumenten zijn dan ook van plan om dit jaar hun spaarreke ning verder te spekken. Wie: Mariëtte de Regt (51) en Guus de Regt (55) en Fleur (1) de zwarte labrador. Hun dochters Annelot (23) en Maud (20) logeren nog regelma tig op de boerderij. Waar: Oost-Zeedijk 16 in Kats Onvervangbaar: het bankje en de antieke kasten van oma Inrichting: combinatie van design en antiek De trap naar boven. De woonkamer van de boerderij in Kats. foto's Willem Mieras De rode accenten in de woonkeuken doen het goed bij het grijs van de vloer en het wit op de muren. Mensen die op zoek zijn naar een droomhuis in Spanje en geen wijs meer kunnen uit de wirwar van verschillende websites en make laars kunnen nu terecht op de nieuwe website www.huizen-bui- tenland.nl. Deze website brengt vraag en aanbod bij elkaar. Op de site is een groot en geva rieerd aanbod van koophuizen in Spanje te vinden. Er staan huizen aan de Spaanse Costa's op, maar ook op Mallorca en Tenerife. Gebruikers kunnen selecteren op eigenschappen van het huis en een prijsindicatie aangeven. Volgens Erwin Hartgring van Hui zen-Buitenland is dit een goed moment om te investeren in een huis in Spanje, omdat de huizen markt in het land volledig is inge stort. De huizen zijn daardoor soms de helft goedkoper dan voor de economische crisis. Huizen-Buitenland is van oor sprong een Deens initiatief en biedt soortgelijke websites al ja ren aan in Scandinavië en Enge land. Het is de bedoeling om later ook websites open te stellen voor Portugal, Frankrijk, Italië, T\irkije, Griekenland en Thailand. Vind makkelijk een Spaans huis via nieuwe website.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43