m Dvidsilai) 38 Ifamilieberichten O I11ensenlinq.nl Pim Adriaanse 05-11-1950 20-03-2013 Maarten Kornelis Krepel Maarten Krepel Adrianus van Dongen Wouter Remijnse vrijdag 22 maart 2013 Enige en algemene kennisgeving. Ik heb niet alles goed gedaan, Ook niet alles fout. Ik was ook niet op deze wereld om alles te doen, Ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen, vooral voor hen die mijn onvolmaaktheid kenden en toch liefhadden. Lieve Adrie-, wat waren de laatste jaren zwaar. Maar om je te moeten missen zal nog zwaarder zijn. We hadden zelfs nog mooie plannen, overwinteren in Benidorm bijvoorbeeld. We hebben dit slechts twee keer kunnen doen. Veel lief en leed hebben wij gedeeld, maar vochten ons er steeds samen doorheen. Één ding is zeker, wé hebben samen een geweldige dansschool gehad, want dansen dat kon je.... Schat, wat zal ik je missen. Liefs, je vrouw Rie Wij geven kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en opa Adrianus Pieter Hamelink Adrie echtgenoot van Rie Hamelink-de Rijk 15 maart 1936 f21 maart 2013 Rie Hamelink-de Rijk Jenny Hamelink en Carlos Scheerders Laura Daphne Joop en Heieen Hamelink Zorgcentrum "Bachten Dieke", Kamer 309 Correspondentieadres: Churchilllaan 172 4532 MG Terneuzen Adrie is *6pgebaard op zijn kamer in "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 in Terneuzen, waar nog gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 25 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Geheel volgens zijn wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Hij had nog zoveel plannen. Hij wou nog zoveel doen. Het is voorbij, het kan niet meer. 't Is niet meer dan, maar toen.... Heel verdrietig zijn wij: woensdagochtend om half zeven is rustig overleden zijn echtgenote: Renée zijn zus: Janneke Boulevard Bankert 892, 4382 AC Vlissingen Op maandag 25 maart zal er vanaf 13.00 uur de mogelijkheid zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Ook zal er dan gelegenheid zijn om afscheid van Pim te nemen en hem een laatste groet te brengen. Om 15.00 uur zuilen we Pim uitgeleide doen, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Na een leven vol zorg voor alles wat hem dierbaar was, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa 17 augustus 1926 f 20 maart 2013 Ella Krepel-Onderdijk Piet Krepel Nicole Krepel-de Baar Marion, Maarten, Jan Anja Krepel t 1958 Ad Krepel Marijke Krepel-Coomans Jozefien, Quirien, Joleen Daan Krepel Yolanda Krepel-Schipper Myrthe, Daphne, Matthijs Jeannette van Swaay-Krepel Laurens van Swaay "De Hertenhof Dr. de Kockstraat 81-18 4311 EL Bruinisse De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Maandag 25 maart is er vanaf 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1 te Bruinisse. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid namen we kennis van het plotselinge over lijden van onze zwager en oom Maarten Kornelis Krepel We wensen Ella, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Colijnsplaat: G.P. van der Weele A. J.M. van der Weele-Onderdijk Oude Haske (Frl): P. Hoogenboom f N. Hoogenboom-Onderdijk Sirjansland: J. Onderdijk Neven en nichten 20 maart 2013 Plotseling overleden onze unieke vriend Maarten Krepel Heel veel goede herinneringen bewaren we aan hem. We wensen Ella Krepel, haar kinderen en verdere familie heel veel troost toe. Iet en Eric Korstanje Joke en Hans Muller Joke en Henk Groeneveld Bruinisse20 maart 2013 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoner We wensen de familie veel sterkte toe. Bewoners "De Hertenhof Bruinisse, 20 maart 20*13 Na jarenlange vriendschap is plots van ons heengegaan Maarten Krepel In onze gedachten blijven de herinneringen aan eeri fijne warme persoonlijkheid. Wij wensen Ella, kinderen, kleinkinderen en overige familie heel veel sterkte toe. Adriaan en Adrie Truus Tineke Jaap en Trees Henk en Jannie Koos en Iris Bruinisse, 20 maart 2013 Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn man en onze zwager Aad Rotterdam 5 augustus 1929 Zierikzee f 20 maart 2013 P.W.A. van Dongen - de Ruijter P. de Ruijter J.W de Ruijter Boeijesbosch 26 4328 LP Burgh-Haamstede Aad is thuis opgebaard. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 26 maart om 13.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wir tragen still im Herzen um dich ein grosses Leid doch in Erinnerung bist du bei uns für alle Zeit Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor mij heeft betekend, geven wij u kennis dat heden, voorzien van de H. Sacramenten der Zieke» van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, maatje en steun en toeverlaat en liefste baasje van Beppie echtgenoot van Lia Remijnse - de Laat Wassenaar, 23 juni 1940 Breda, 16 maart 2013 Kloetinge: Lia Remijnse - de Laat De crematie heeft in stilte te Middelburg plaatsgevonden. Correspondentieadres: Oostmolenweg 29 4481 PJ Kloetinge Hartelijk, zorgzaam, gezellig, warm, gastvrij en zoveel meer maar vooral lief Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste zus, schoonzus en tante Janine Pilaar echtgenote van Cornells Schipper Goes 27 december 1949 Breda 16 maart 2013 Zij overleed als gevolg van de ongeneeslijke ziekte ALS Wat zullen wij haar missen! Marius en Anita Pilaar-de Nooy Marieke en Luuk Frank Jan en Marlies Pilaar-Pepping Michiei en Tamara Dorianne en Ruud Thijs en Sharona Correspondentieadres: Kreekslagweg 12 4465 BK Goes De afscheidsplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38