PZC Vakantie vieren aan het Usselmeer Thuis in de Franse Alpen! pharosreizen.nl Nederlandse eigenaren www.pzc.nl/webwinkpl WEBWINKEL 1 www.pzc.nl/webwinkel Voortreffelijk genieten in Makkum 8-daagse arrangement, Frankrijk, vanaf 349,- p.p. per arrangement Data Lezersprijs* woensdag 20 maart 2013 Beach Hotel de Vigilante (4*): Beach Hotel de Vigilante (4*) is een echte verrassing. Het ligt direct aan het zandstrand van het Usselmeer in de watersportplaats Makkum en is net helemaal gerenoveerd. Vanuit het sfeervolle restaurant heeft u een prachtig uitzicht over het meer. Hier geniet u van een voortreffelijk culinair diner. Wilt u een avondje iets voordeliger dineren? Bestel dan een heerlijk plate-gerecht tegen een goede prijs. Bij mooi weer kunt u heerlijk in de zon zitten op het terras. En regent het even? Kruip dan lekker binnen voor de grote open haard. Voor de late uurtjes is er een gezellige bar met 4 bowlingbanen. Sportievelingen kunnen midgetgolfen op het naastge legen Beach Resort of kano's en waterfietsen huren bij Bikes Boats. O ja; vergeten we nog bijna te vermelden dat in het hotel ook nog eens een goede snackbar geopend is in het seizoen voor een lekker frietje tus sendoor of een koel schepijsje; altijd lekker! U hoeft het hotel dus eigenlijk helemaal niet uit... 3 dagen 5 dagen Lezersprijs* 84,- 158,- *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag bij aankomst op vrijdag of zaterdag: 10,00 p.p. Extra toeslag alle dagen in juli en augustus: 15,00 p.p. Toeslag alleengebruik: 35,- p.n. Toeslag charme kamer waterzijde: 20,- p.k.p.n. Resortheffing: 1,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 9,95 per boeking. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2013, m.u.v. feestdagen. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44. Marrea hotelarrengementen categorie reizen (hotelovernachtingen) PZC categorie reizen autovakanties Zodra u Makkum binnen komt rijden krijgt u onmiddellijk een va kantiegevoel. Wat een leuk watersportplaatsje aan het Usselmeer is dit, met zelfs een boulevard! Hier ligt ook uw hotel, Beach Hotel de Vigilante. Beter kan niet. Makkum heeft een rijke historie als voormalige vissersplaats met fraaie koopmanshuizen uit de 17e eeuw met mooie gevels en ornamenten. Aan de boulevard vindt u leuke winkeltjes en gezellige restaurants met terrassen. Even varen op het Usselmeer? Ga dan eens met de rondvaartboot mee van Stavoren naar Enkhuizen. Blijft u liever op de wal? Volg dan de Aldfaers Erf Route. Deze route brengt u van Makkum naar Bols- ward en Workum en laat zien hoe kruideniers en boeren vroeger leefden. Tip: een dagje naar Terschelling of Vlieland kan prima. Het hotel ligt op 15 minuten afstand van de haven. Met dit arran gement verblijft u echt op een uniek plekje in Friesland. Strand, natuur, Friese meren, Friese stadjes en dit alles in een prachtig gerenoveerd strandhotel. Inhoud: Biertje of wijntje met bitterballen bij aankomst 2 of 4 x overnachting in een charme kamer landzijde 2 of 4 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 2-gangendiner op aankomstdag (bij 4 nachten extra diner op avond naar keuze) Fiets-en wandelroutes Routekaart van Aldfaers Erfroute Gratis parkeren Gebruik van WiFi Inbegrepen: 7x overnachting met ontbijt 3x driegangendiner lx viergangendiner proeverij Alpenwijnen begeleide wandeling multipas Portes du Soleil boekje met ontdektips gebruik van badjas gebruik van kruidensauna en biljart Extra korting (bij 2 volbetalenden op de kamer) 3e persoon van 2 t/m 99 jaar: 25% korting Ontdek het Alpenleven in al zijn vormen! Vanuit het Franse La Chapelle d'Abondance kunt u prachtig wandelen. Ontdek ook de mystiek van de Mont Blanc en de heerlijkheid van de Savo- yaardse keuken. Natuurlijk kunt u ook met de auto eropuit, om bijvoorbeeld naar de Grote Sint-Bernhardpas te rijden, of een dagje naar Genève te gaan. Een heerlijke week in de gezonde Franse berglucht! Uw verblijf U verblijft 7 nachten in het comfortabele hotel Esprit Montagne in La Chapelle d'Abondance (Frans voor: 'De Kapel van de Overvloed'). Het hotel staat onder leiding van een enthousiast Nederlands stel, Alke en Monique. Zij stoppen hun ziel en zaligheid in het hotel en organiseren vele activi teiten. Het voelt echt alsof u thuiskomt in de Alpen! Het hotel heeft een gezellige lounge, bar en prima restaurant. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 22776 15/06-05/07 06/07-23/08 24/08-06/09 349,- €435,- 349,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 74