(Densenlinq.nl CARLA VICTORIA ASTRID SNELLEMAN Jan Jacobus de Bruijne 42 IfamHieberichten woensdag 20 maart 2013 UvBflBüan Niemand kende haar strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen. Vol levenslust en overlopend van goede bedoelingen, heb jij je eigen eenzame strijd gestreden. Helaas kon jij onze uitgestoken hand niet accepteren. Wij nemen nu afscheid van mijn lieve vrouw, geweldige moeder en schoonmoeder Adriana Suzanna Jansen-Hangoor Jeannette echtgenote van Adriaan Jansen Terneuzen, 16 april 1955 t Terneuzen, 18 maart 2013 Sluiskil: Adri Jansen Boris Q Axel: Ankie en Roland Cooper Langeweg 214541 PC Sluiskil U kunt afscheid nemen van Jeannette op vrijdagochtend 22 maart tussen 11.30 en 12.00 uur in haar eigen vertrouwde omgeving op bovengenoemd adres. De dienst van woord en gebed wordt D.V. gehouden op vrijdag 22 maart om 13.30 uur in de Protestantse Gemeente te Philippine - Sas van Gent - Sluiskil, Louisastraat 43 te Sluiskil, welke zal worden voorgegaan door Ds. H.H. de Haan van de Christelijk Gereformeerde Kerk te Zaamslag. Aansluitend volgt de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aan de Nieuwe Kerkstraat te Sluiskil. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in De Ark in het gebouw bij de kerk op bovengenoemd adres. Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging door Thuiszorg van St. Zorgsaam. Jeannette hield van bloemen. Indien u onverhoopt geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid werd toch nog onverwachts uit onze familiekring weggenomen onze zus, schoonzus en tante Jeannette Jansen-Hangoor maart 2013 (schoon)broers en (schoon)zussen Hangoor en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jeannette Jansen vrouw en moeder van onze collega's, Adri en Ankie Wij wensen Adri en Ankie en alle mensen die haar dierbaar waren heel veel sterkte toe. Collega's van der Peijl Techniek Terneuzen, AD Oostburg, AD Axel Op 84-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zwager en oom Henk Steenepoorte Sinds 14 maart 1994 weduwnaar van Corrie Koopman Zaamslag: D.G. Koopman t f. Koopman-de Feijter Terneuzen: H. Koopman J. Koopman-de Braai Baarland: N.C. de Broekert-Koopman C.J. de Broekert Elburg, 16 maart 2013 Tijd is slechts een stroom waarin ik ga vissen. Heden overleed zacht en kalm onze pa en opa Remigius Alphons Marie Lammens Remy weduwnaar van Frida Verhelst eerder weduwnaar van Riet Dalmijn Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Apeldoorn: Wijnand Lammens Marjan Lammens-de Caluwé Tim Tijs en Yvonne Vorchten: Eddy Lammens Pieter Zaltbommel: Ineke Lammens Jo van Liempt Sean Eileen Een woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van 'de Lange Akkersvoor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. 17 maart 2013 Correspondentieadres: Kruizemuntstraat 150, 7322 MX Apeldoorn De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 23 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, waarna de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben kennis genomen van het overlijden van Remy Lammens In dankbare herinnering wat hij voor onze school heeft betekend, zal Remy in onze gedachten blijven. Ons medeleven gaat uit naar de familie en nabestaanden. Scholengroep LeerTij Team, MR en Ouderraad Basisschool De Vlaswiek Please, keep on walking at the sunny side of the street Carta Mijn maatje voor het leven, miin lieve mama, onze zus en schoonzus heeft het tijdelijke voor het eeuwige verwisseld 29 december 1949 18 maart 2013 echtgenote van JAN KATTESTAART St. Jansteen: Jan Hulst: Danny Sas van Gent: Benny en Ineke t St. Jansteen: Mariëtte Kapellebrug: Sheila en Rudy Vlaardingen: Siemen Reinie Correspondentieadres: Eikenlaan 2 4564 AXST JANSTEEN De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 23 maart om 15.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in r van het crematorium. de koffiekamer Geen bezoek aan huis "Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij geloofi zal leven; ook wanneer hij sterft" Johannes 11:25 Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve pa, opa en ouwe opa weduwnaar van Catharina van Doeselaar 21 april 1926 f 18 maait 2013 Hoek: Adri en Addie de Bruijne-de Putter Jacko en Aurelia Larissa, Ramona Gerben en Sarina Tijmen, Lucas, Sophie Stefan en Annemarieke Lamswaarde: Rinaen Piet van Vooren-de Bruijne Martijn Remco Marjolein en Davie Hoek, "Vremdieke", K 116 Correspondentieadres: Frederik Hendrikstraat32 4586 AC Lamswaarde De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 22 maart om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Langestraat 6 in Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Hoek. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in voor noemde kerk. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van "Vremdieke"voor alle aandacht en de goede zórgen aan onze pa besteed. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. Psalm 328b Verdrietig geven wij u kennis dat, door de HEERE in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Jacoba Walhout-Melis Krabbendijke, 17 oktober 1937 - Goes, 19 maart 2013 Borssele: J. Walhout H.I. Ambacht: Marjan de Muynck-Walhout Bram de Muynck Matthea en Frank Joshua, David en Anita Beemte Broekland: Jan Walhout Lize Walhout-Zoeteman Nanda, Job, Johanan, Corné, Jaap Nieuw Lekkerland: Miep Krijger-Walhout Rien Krijger Ariene, Timo Kameroen: Jolanda Walhout Wij willen de vrijwilligers en het verzorgend personeel van 'Hospice Het Clarahofje' heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Everingestraat 15,4454 BM Borssele. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 22 maart van 19.00 tot 19.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 23 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72