285 Rock on the Kiosk PSD-platen mogelijk omgesmolten 'Welzijnsmens' Netty Verhage overleden 30 ZEEUWS-VLAANDEREN Plannen in kader Droomtraject worden volgende maand aan bewoners gepresenteerd. Bereik uw doelgroep met de Recreatiekrant 44 'Het zou mooi zijn als we de bouwplaten nog in Zeeland kunnen krijgen' Inwoners Hulst-Noord tevreden door Eugène Verstraeten hulst - De inwoners van wijken de Linie, Den Dullaert en de Blaauwe Hoeve in Hulst zijn over het algemeen best tevreden over hun leefomgeving. Grote nieuwe wensen leven er niet, maar de be woners willen wel dat de voorzie ningen die er nu zijn behouden blijven. Dat blijkt uit de enquête die de leerlingen uit de hoogste groepen van de basisscholen de Nobel- horst, Moerschans, de Ark en de Reynaert hebben uitgevoerd in het kader van het Droomtraject Hulst-Noord. De scholieren vroe gen familieleden, buren en leef tijdgenoten naar hun mening. Er zijn in tótaal 285 mensen in ver schillende leeftijdscategorieën geïnterviewd. Het grootste belang hechten de bewoners aan het behoud van de groene omgeving, de bibliotheek, gemeenschapscentrum Den Dul laert, een buurtsupermarkt, de po likliniek en het busstation. Ook het buurtfeest wordt meerdere ke ren genoemd. Net als in vele andere buurten is ook in Hulst-Noord hondenpoep een bron van ergernis. Verder wor den slecht onderhouden speeltui-- nen, hardrijdend verkeer, verpau pering en achterstallig onderhoud in het algemeen genoemd als 'minst leuk' in de wijk. Ook vindt men het een gemis dat er geen voorzieningen voor tieners en pu bers zijn in de wijk. Activiteiten waar de bewoners graag aan meedoen zijn sporten, Halloweentochten, buurtfeesten en wandeltochten. Nieuwe activi teiten die men graag zou zien zijn een buurtbarbecue, rommel markt, sportactiviteiten en fees ten voor jongeren. Hoe dromen mensen dat hun wijk er over tien jaar uit ziet? Meermaals worden genoemd be houd van Den Dullaert, een buurtwinkel, mooiere en luxere speeltuinen, een jeugdsoos, min der verkeer, de terugkomst van de hondenpoepzakjes en overal 30 ki lometerzones in de wijk. Hoewel het openluchtzwembad al vele ja ren weg is blijft een zwembad In een enquête door leerlingen uit de hoogste groepen van de vier basis scholen hebben 285 buurtbewoners hun mening gegeven over wat ze leuk en minder leuk vinden in hun wijk. voor meerdere bewoners een 'droom'. Ellen Verstraten van Stichting Welzijn Hulst, die het Droomtra ject voor Hulst-Noord begeleidt, denkt dat de enquête zeker heeft bijgedragen aan een inzicht in de leefbaarheid en de dromen van Hulst-Noord. „Het blijkt dat er in de wijk toch heel veel dingen goed geregeld zijn en dat er geen grote wensen zijn. Dat is natuur lijk op zich heel positief." Aansluitend op een bewonersbij eenkomst is een werkgroep sa mengesteld die zich buigt over mogelijke verbeteringen die in de wijk kunnen worden doorge voerd. De plannen in het kader van dit Droomtraject worden volgende maand aan de wijkbewoners ge presenteerd. Philippine - Het programma vpor de vierde editie van Rock on the Kiosk op zaterdag 18 mei in Philip pine is zo goed als rond. Alleen naar een openingsact wordt nog gezocht. Vanaf ongeveer 15.20 uur staan op het podium: The Walleez uit Hoo- gerheide (coverband), de Zeeuws- Vlamingen van Whatever (covers), Johnny Slipper en band (rock-'n-roll), ROLR (rock), Kin- kobra (rock) en, als afsluiter, De Nunentaler Schurzenjagers (Lim burgse 'Tirolband'). Die laatste groep begint rond 23.00 uur. De toegang tot het festival is gra tis. De Recreatiekrant is dé wegwijzer voor toeristen en (dag)recreanten. Een inspiratiebron voor het plannen van uitstapjes in de periode april tot september. De Recreatiekrant informeert en inspireert en is hét communicatieplatform voor de sector horeca en recreatie. Waarom adverteren in de Recreatiekrant - U bereikt meer dan 165.000 personen door te adverteren in de recreatiekrant - U brengt uw product dichter bij de doelgroepen toeristen en (dag) recreanten - U profiteert van een speciale aanbieding bij doorplaatsing naar de zomerkrant Verspreidingsgebied: Campings en WV's Walcheren, Noord en Zuid- Beveland, Schouwen Duiveland en Tholen Oplage: 45.000 exemplaren Verschijn data: 24 april3 juli, 17 juli, 31 juli, 14 augustus en 28 augustus 2013 Wilt u zelf alvast ruimte reserveren of meer informatie? Voor informatie en/of reserveringen kunt u contact opnemen met ons verkoopteam: Direct Sales regio Zuid T 088 - 01 39995 E adverteren.zeeland@wegenermedia.nl door Harmen van der Werf terneuzen - De bouwplaten van de in Turkije gesloopte PSD-sche- pen Prins Willem Alexander en Prinses Christina zijn mogelijk om gesmolten. „Ik weet het niet ze ker", geeft Ricardo van Liere uit Philippine aan, „maar het zou zo maar kunnen. Helaas." Ricardo is één van de mannen achter de website www.psdnet.nl, waarop de historie van de voorma lige Provinciale Stoombootdien sten (PSD) nauwgezet wordt bij gehouden. Zij volgen ook alle nog bestaande PSD-schepen, tot het einde, zoals begin dit jaar voor de Prinses Christina en Prins Wil lem Alexander op een Thrks sloop- strand. Ricardo en zijn website-collega Martien Stapper hadden in T\ir- kije 'een mannetje', Selim San, die hen van informatie en foto's voorzag. Hij hielp de bouwplaten van de schepen te 'redden'. „We zoeken er een mooi plekje voor", zei Ricardo half januari vol opti misme. De vreugde is echter van korte duur geweest. Ricardo meldt dat de verkopende partij geld wilde voor de platen, duizend dollar. „Ik vond dat absurd veel. Omdat ik PSD-spullen verzamel, heb ik nog een bod gedaan. Dat is op niets uitgelopen. Jammer genoeg. Die platen vertegenwoordigen alleen voor liefhebbers waarde, een emo- Bouwplaten van in Turkije gesloopte PSD-schepen. foto Selim San tionele waarde, voor niemand an ders." Wat er met de platen is gebeurd, PSD-liefhebber Ricardo van Liere is Ricardo niet bekend. Hij heeft het bange vermoeden dat ze sim pelweg zijn omgesmolten, als ge wone stukken staal. Ricardo blijft het jammer vinden. De terugkeer van de bouwplaten was zeker nu mooi geweest, tien jaar na ophef fing van de veren over de Wester- schelde. „Maar ik laat het erbij. Opnieuw onderhandelen heeft toch geen zin." schoondijke - Netty Verhage-Jag- tenberg uit Schoondijke is eind vo rige week op 62-jarige leeftijd over leden. Verhage was in de streek be kend vanwege haar vele verdien sten in de (West-)Zeeuws-Vlaamse welzijns- en onderwijswereld. Verhage was tientallen jaren ac tief in diverse welzijns- en onder wijsfuncties, ook als bestuurder. Ze drukte als voorzitter van Stich ting Welzijn West-Zeeuws-Vlaan deren, vooral door haar 'oog voor menselijke verhoudingen', een groot stempel op het beleid van de stichting. Ook was Verhage hoofd van het onderwijsbureau van ROC Westerschelde. Netty Verhage wordt vanmiddag begraven op de algemene begraaf plaats van Schoondijke, na afloop van de om 14.00 uur beginnende dienst in de PKN-kerk. ROSMALEN GERECHTSDEURWAARDERS Bij exploot van tgv.kand.gdw. P.F. van den Berg dd. 15 maart 2013 is op verzoek van Neckermann.com B.V. te Terneuzen, (ge machtigde M.G. de Jong Gerechtsdeur waarders- incassokantoor, Velperweg 22-24, Arnhem) betekend aan: J.van der Werf, geboren d.d. 1 februari 1973, woon- of verblijfplaats onbekend, een proces-verbaal van beslag van de daarin genoemde (tgv.kand.) gerechtsdeurwaar der houdende executoriaal beslag onder de daarin genoemde derdebeslagene. Afschrift van dit exploot kan worden ver kregen ten kantóre van voornoemde ge machtigde. ROSMALEN GERECHTSDEURWAARDERS Stadionstraat 26-28, 4815 NG BREDA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 64