42 Ifamilieberichten 0 (Hensenlinq.nl Marja de Veij-Otte Marja de Veij - Otte Marja de Veij - Otte Anton van Boven Rinus Oele Edith Rammeloo-Pieters woensdag 20 maart 2013 Üvzrlïdzii In plaats van kaarten. Verdrietig zijn wij, na het overlijden van Margaretha Jacoba de Veij - Otte Marja echtgenote van C.R. de Veij in de leeftijd van 54 jaar. Familie de Veij Familie van Hese Familie van Lit Vlissingen, 10 maart 2013 Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 132b, 4381 LH Vlissingen We hebben Marja in familiekring begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er'zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Onze dochter, zus, schoonzus en tante is op 10 maart 2013 op 54-jarige leeftijd van ons weggenomen. Kapelle: M. Otte en A. Otte-Mi eras Vlissingen: Jacolien en Paul Dennis en Patricia, Zoë Dominique eVi Daniela Kapelle: Erik en Monique Kapelle: Marleen en Hans-Peter Kapelle: Monique en John Oisterwijk: Sandra en Hans Stoofboogerd 16, 4421 DE Kapelle Onder tragische omstandigheden is medewerkster bij de Tijdadministratie van DSNS, om het leven gekomen. De directie van DSNS wil hierbij haar medeleven betuigen aan alle nabestaanden, vrienden en bekenden van Marja. Haar nagedachtenis zullen wij in ere houden. Directie Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 18 maart 2013 Vele fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, maar nooit'uit ons hart Seschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wij verliezen in haar een gewaardeerde, fijne en enthousiaste collega en gaan haar opgewekte persoonlijkheid missen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar de familie en vrienden, die wij heel veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Collega's afdeling Tijdadministratie, Salarisadministratie en Personeelszaken Vlissingen, 18 maart 2013 Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. t Psalm 32 8b Verdrietig geven wij u kennis dat, door de HEERE in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Jacoba Walhout-Melis Krabbendijke, 17 oktober 1937 - Goes, 19 maart 2013 Borssele: Walhout HA. Ambacht: Marjan de Muynck-Walhout Bram de Muynck Matthea en Frank, Joshua, David en Anita Beemte Broekland: Jan Walhout Lize Walhout-Zoeteman Nanda, Job, Johanan, Corné, Jaap Nieuw Lekkerland: Miep Krijger-Walhout Rien Krijger Ariene, Timo Kameroen: Jolanda Walhout Wij willen de vrijwilligers en het verzorgend personeel van 'Hospice Het Clarahofje' heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Everingestraat 15,4454 BM Borssele. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 22 maart van 19.00 tot 19.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 23 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mijn zilte hart krimpt en ruimt met de adem van de zee als ik vergeefs het zout wil vangen; dus dwaal ik bij het dode tij tot mijn dromen zijn verwaaid als ijle flarden van de zee; die drijven op de adem mee en vormen, waar de glooiing helt, een zoutkristal dat glanst en zwelt A. Derlinger Onze lieve vader, grootvader, schoonvader en vriend is overleden. Vlissingen, 1 juni 1926 Gorinchem, 111 maart 2013 Wij zullen hem missen Michiel en Ela, Hannah, Jasper Martin en Ika, Raka, Kayla Anneke Correspondentieadres: A. Thaerlaan 75 3571 EJ Utrecht e-mail: mvboven@xs4all.nl De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Op 84-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zwager en oom Henk Steenepoorte Sinds 14 maart 1994 weduwnaar van Corrie Koopman Zaamslag: D.G. Koopman t Koopman-de Feijter Terneuzen: H. Koopman J. Koopman-de Braai Baarland: N.C. de Broekert-Koopman C.J. de Broekert Elburg, 16 maart 2013 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoner F. Raterink Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de VvE AppartementencomplexRosenburg" Door de Here thuis gehaald onze geliefde zus, schoonzus en tante Catharina Suzanna de Smit-Louwerse We wensen Anja en Kees met hun kinderen veel sterkte toe. Nieuw Sandenburgh Veere: Wim Louwerse Pautje Louwerse-Louwerse Neven en Nichten fl. Voor de vele blijken van betrokkenheid na het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader en opa wil ik u mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor uw kaarten, lieve brieven en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Adrie Oele - Bentschap Knook Wemeldinge, maart 2013. IN PLAATS VAN KAARTEN Wij hebben erv.aren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging in Ter Schorre Jeröme Rammeloo kinderen en kleinkinderen Philippine, maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42