Colofon amilieberichten O IDensenlinq.nl dinsdag 19 maart 2013 Ariaantje Groeneveld Willem Louis Wolff Sara Pieternella Scheele Comelis Boeije I 31 Algemene kennisgeving Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na een kort ziekbed en na een werkzaam en voltooid leven hebben wij verdrietig afscheid genomen van mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en lieve opa. Zijn rust, liefde en zorgzaamheid hebben bij velen een fijne herinnering achtergelaten. Met dankbaarheid sluiten wij hem in ons hart... Gerardus Gilles Picavet Gerard echtgenoot van Maria Gerarda Picavet-Compiet t Hulst 13 maart 2013 A Graauw en Langendam 2 december 1924 Hulst: M.G. Picavet-Compiet Emmadorp: Henny en Gudrun Picavet-Keirsebilck Koen en Jessica Joeri en Nikita Saïna St. Jansteen: Roger en Fabiola Picavet-Van Maercke St. Jansteen: Marina en Renique Pieters-Picavet Demi Heikant: William en Jeanine Picavet-Wauters Zomerstraat 23,4561 CE Hulst Volgens de wens van Gerard heeft de uitvaartdienst en de begrafenis in besloten familiekring plaatsgevonden. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je in onze harten leven. Dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en moeke Jaantje Krimpen aan de Lek, 21 augustus 1923 Terneuzen, 15 maart 2013 Breskens: Sija en Ko Bouwens-Bouter Biervliet: Carla en Peter Puijenbroek-Bouwens Rem co in liefdevolle herinnering Meivin Melissa Breskens: Monique en Marcel Achterberg-Bouwens Roy Shannon Correspondentieadres: Banckertlaan 11 4511 XJ Breskens Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 19 maart om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 maart om 10.30 uur in "De Ontmoeting", naast de kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats aldaar. "Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Rustig is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader Louis Jacobus Kramer 's Heer Arendskerke, 4 april 1931 Goes, 15 maart 2013 M. Kramer-Serier Rieta en Adri Petra Laika Raya Correspondentieadres: Groene Kruisstraat 20 4471 BZ Wolphaartsdijk We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Louis te nemen op woensdag 20 maart om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Het Clarahofje, dokter Binnekamp en de medewerkers van Thuiszorg Allévo. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. t Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden heeft mogen zijn en dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Anthonia van 't Westeinde-Simonse Sinds 12 mei 1978 weduwe van Hubrecht van 't Westeinde 7 juni 1916 18 maart 2013 Kees van 't Westeinde Corrie van 't Westeinde-Rentmeester in herinnering Huibert en Jolanda, Jessica, Remco André en Rachèl, Anne, Lotte Bas van 't Westeinde Corrie van 't Westeinde-Traas Berry en Ineke, Sander, Femke Dennis en Sieke, Gijs, Teun Corrie Verhulst-van 't Westeinde Rens Verhulst Vibeke en Pieter, Thijs, Pepijn Ylvie Correspondentieadres Dorpsstraat 161,4451 KD Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 22 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend moet ik u tot mijn diepe droefheid mededelen dat van mij is heengegaan mijn lieve vrouw, schoonzus en tante Lucie Yolante Ameln echtgenote van in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: W.L. Wolff 17 maart 2013 Rodenbachstraat 113 4532 CX Terneuzen Een woord van dank aan de verzorgenden van De Zoutvliet en De Blide voor de goede verzorging. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 maart van 16.00 uur tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum van Moiuita, Bellamystraat 28c Terneuzen. De crematieplechtigheid is op vrijdag 22 maart om 12.30 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in restaurantt Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 Terneuzen. Voor uw medeleven en betrokkenheid na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van zeggen wij u hartelijk dank. Axel, maart 2013 Kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Hartelijk dank voor uw bemoedigende woorden tijdens het ziek-zijn en uw meeleven na het sterven van onze lieve Jo Meijer-de Putter. Het aantal reacties was overweldigend. Het doet ons goed ons gedragen te weten. Dank aan allen die in ons verdriet naast ons staan. Piet Meijer en kinderen Kreeksingel 73, 4542 BN HOEK 19-03-2010 Igp-' - TW HLt Jfl tl 19-03-2013 Lieve Jo, Jo Erasmus Men zegt: Tijd heelt alle wonden, maar mijn hart voelt nog zo broos... Maar weet, mijn liefde voor jou is tijdloos! Ik mis jou en je lach nog iedere dag... Liefs dikke kus, Je vrouw Suzan Bij beschikking van de Kantonrechter te Middelburg d.d. 13 maart 2013 wordt met ingang van 27 maart 2013 onder curatele gesteld de heer Joris Matthijs de Kok, geboren te Rotterdam op 27 maart 1995, wonende te 4501 HH Oostburg, Mars 74, en is tot curator benoemd mevrouw Anita de Kok-Oosterling en de heer Geeraard Jacob de Kok, wonende te 4501 HH Oostburg, Mars 74. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63