3o I familieberichten dlensenlinq.nl Ovariedsn Cornells Leendert van der Weele Opi van der Weele Kees van der Weele Maria Koppejan-Maljaars Maria Koppejan-Maljaars Liz Bouwman Pieter Gerardus de Munnik Frits Raterink dinsdag 19 maart 2013 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en opi Echtgenoot van C.A. van der Weele - Wage Kamperland 23 februari 1929 Rotterdam 17 maart 2013 Zierikzee:C.A. van der Weele - Wage Goes: RiaenJan Carola en Mike EvyRoy Janine en Jacco Miqèl, Tomas, Tygo Burgh-Haamstede: Leen en Mattie Wilco en Sandra Luuk Dennis Kamperland: Hans en Wilna Jacco en Fieke Femke Leon en Wendy Fenna, Julian, Anne Graspieperstraat 8 4302 WZ Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 20 maart van 19.00 uur tot 20.00 uur in het mortuarium van Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 22 maart om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Je was de liefste Opi die we maar konden wensen. We gaan jou en je grapjes, knuffels en samen naar de tuin heel erg missen. Dikke kus voor Omi. Miqel, Evy, Tomas, Roy, Fenna, Tygo, Julian, Femke, Luuk en Anne Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Geersdijk: Piet en Pie van der Weele - Scherp Goes: Henk en Nelly van der Weele - Bouwense Spijkenisse: Sien Dalebout - van der Weele Kloetinge: Corrie en David Goetheer - van der Weele Neven en Nichten Zierikzee, 17 maart 2013 Immers is mijn ziel stil tot God; van Hem is mijn heil. Ps. 62 2 De Heere heeft mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma, na een moeitevolle levensavond, tot Zich genomen. echtgenote van Jan Koppejan 28 februari 1922 17 maart 2013 Wij zijn verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar voor de liefde en zorg die ze ons heeft gegeven. Oostkapelle J. Koppejan MiddelburgAnneke Bulten-Koppejan Henry Bulten Dirksland Rinus Koppejan Hannie Koppejan-Wattel Goes Jaap Koppejan Jannie Koppejan-van der Meule ZwartebroekMarja Stark-Koppejan Rens Stark Klein- en achterkleinkinderen On^e dank gaat uit naar allen die in de laatste jaren zorg aan haar hebben verleend. Randduinweg 3 4356 HC Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op woensdag 20 maart van 19.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt D.V. donderdag 21 maart om 13.30 uur gehouden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle, waarna er in voornoemd kerkgebouw nog gelegenheid zal zijn tot condoleren. Geen bloemen Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Verdrietig zijn we om het heengaan van onze lieve oma en over-oma Rikko Tamar en Peter Frank Yo, Pa-je, Raf Jisca Aldo Jeanette en René Edward en Janneke Axel, Amber, Noa Rosanne, Niek Jan en Erika Eline, Joel Heieen en Jan Carolien en Koos Jan, Anne, Lisa, Rens Tom, Thijs Marieke Bennie en Janneke Arjan en Marieke Marco en Marina Thijmen, Amélie Jesse, Lucas Jaap en Ada Hans Leah, Lucas Davy en Johanneke Joost en Corine Elly Oostkapelle, 17 maart 2013 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familie heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Maria Koppejan-Maljaars echtgenote van Jan Koppejan in de leeftijd van 91 jaar. De Heere ondersteune onze broer en zwager, kinderen, klein- en achterkleinkinderen in dit groot verlies. Oostkapelle: P. de Visser-Koppejan Serooskerke (W): S. Remijn-Koppejan Vlissingen: L. Koppejan-Willeboordse Neven en nichten 17 maart 2013 MEDEDELING In verband met de crematieplechtigheid van onze collega is de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Borsele woensdag 20 maart 2013 de gehele dag gesloten. Neem, Heer, mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d'eeuw 'ge stranden de ruste vind! Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geef ik u kennis dat onverwacht door de Heere van mijn zijde is weggenomen mijn lieve, zorgzame man Piet 22 maart 1930 f 17 maart 2013 A. de Munnik-van de Velde en verdere familie Allévo "Duinoord", kamer 101 Kloosterweg 18 4328 GB Burgh-Haamstede De dienst van Woord en Gebed zal donderdag 21 maart om 13.00 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bloemen Het laatste kaartje is gelegd. Kalm en zacht is ingeslapen onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Lëuntje Johanna Kroon Varsseveld, 18 oktober 1930 t Goes, 17 maart 2013 We zijn verdrietig omdat we hem moeten missen, maar het is fijn voor hem dat hij nu weer bij zijn geliefde Jo is. Vlissingen: Joan en Dick Struijk-Raterink Wouter en Astrid Marjet en Maarten Vlissingen: Ruud en Maria Raterink-Besuyen Correspondentieadres: Van Oorschotlaan 37 4386 EG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 21 maart van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. "Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Rustig is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader Louis Jacobus Kramer 's Heer Arendskerke, 4 april 1931 Goes, 15 maart 2013 M. Kramer-Serier Rieta en Adri Petra Laika 4?» Raya Correspondentieadres: Groene Kruisstraat 20 4471 BZ Wolphaartsdijk We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Louis te nemen op woensdag 20 maart om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven dijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Het Clarahofje, dokter Binnekamp en de medewerkers van Thuiszorg Allévo. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30