Ook WHS staat nog dicht bij De Fendert Patrijzen onderuit bij nummer laatst Arendskerke verslaat ongeïnspireerd Apollo'69 SPORT 9 www. MAANDAG 18 MAART 2013 Koen Nieuwkoop (links) was zaterdag de matchwinnaar bij Tholense Boys. foto Leo Adriaansen in de koude kleren zitten. De trai ner voerde op de training van don derdag gesprekken met zijn basis spelers. Van Buuren: „Je kunt soms beter een goed gesprek voe ren van een half uur dan vijf mi nuten keihard dom werk doen. Uiteindelijk heb ik de spelers van vorige week ook gewoon laten staan en dat resulteerde vandaag in een overwinning." De ploeg staat na deze winstpartij nog maar drie punten achter op koploper De Fendert, dat nog wel een wedstrijd minder heeft ge speeld dan de ploeg uit Tholen. Van Buuren blikte na de wed strijd vooruit: „We zien wel wat er de komende periode gaat ge beuren. De Fendert heeft nog een moeilijk programma, maar wij moeten ook onze wedstrijden blij ven winnen. Alles ligt nu weer open en we hebben niet alleen onszelf, maar ook andere ploegen weer in de race gebracht." Tholense Boys-De Fendert 2-1 (0-1). 30. Remon Heinsius 0-1, 48. Matthijs van Stee 1 -165. Koen Nieuwkoop 2-1. Scheidsrechter: Co de Pijper uit Hoeven. Gele kaarten: Freddy Simons, Joey Deurloo (beiden Tholense Boys). Sander Looy, Noel Ploeg, Mitchell Schilperoord (allen De Fendert). Aantal toeschouwers: 140. door Robin Hamelink MIDDELBURG - Door een overwin ning op Yerseke en een nederlaag van koploper De Fendert blijft WHS meedoen om de titel in de derde klasse B van het zaterdag voetbal. Yerseke-WHS 0-2: Beide ploegen speelden matig en maakten voor al gebruik van lange ballen. De thuisploeg had een veldover- wicht, maar creëerde bijna geen kansen. Vlak voor rust profiteerde Patrick van Schetsen optimaal van een fout bij de thuisploeg. WHS speelde op de counter en liet Yerseke veel aan de bal. Vlak voor tijd mocht Jarno van de Kreeke van Yerseke inrukken na dat hij een doorgebroken speler had gevloerd. Kort hierna schoot Van Schetsen ook de 0-2 erin. Internos-Rillandia 3-2: De bezoe kers streden voor lijfsbehoud en waren beter dan Internos. Rillan- dia kreeg veel mogelijkheden. In ternos kreeg er vier en scoorde drie keer. Arjan Koopmans maak te de 0-1 en Bart Lips de 1-1. Uit een corner mikte Ferdi van Hape ren de 2-1 in het doel. Mehmet Dolma trok de stand weer gelijk. Een hardwerkend Rillandia werd niet beloond, want Lips counter de Internos naar de 3-2. Noad'67-Krabbendijke 2-2: In het eerste bedrijf had Krabbendijke de beste kansen, maar Frank den Engelsman opende de score na mens Noad'67. De geheel vrij staande Danny Weber tikte de 1-1 in het doel. Hierna werd het tu multueus. Eerst kreeg Jeroen Re- ijngoudt (Noad'67) zijn tweede ge le kaart en kreeg Krabbendijke na een ongelukkige handsbal een strafschop. Stephan van de Peet pakte de inzet van Weber. De thuisploeg stroopte de mouwen op en Frank den Engelsman scoor de opnieuw. Tien minuten voor tijd kopte Rens Jansen de 2-2 bin nen. door Jos van Belzen MIDDELBURG - De voetballers van Patrijzen, die op zondag uitkomen in de vierde klasse A, verslikten zich in IJzendijke. De hekkensluiter won in eigen huis met 2-1. Luc- tor"88, de nummer vier in de stand, kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen laagvlieger Clinge. IJzendijke-Patrijzen 2-1: De eer ste helft had wel strijd in zich, maar leverde geen doelpunten op. In de tweede helft bracht Bas Wiersum de hekkensluiter op voorsprong: 1-0. Tien minuten la ter was Erik Jansen verantwoorde lijk voor de gelijkmaker, waarna de betere kansen voor Patrijzen waren. Deze werden echter niet benut, iets waarvoor de ploeg in de extra tijd de rekening kreeg ge presenteerd. Lodewijk van Keeken maakte de 2-1. Luctor'88-Clinge 1-1: In deze wedstrijd was in het eerste half uur sprake van evenwicht. De thuisploeg dacht na dertig minu ten via Stefan Boonman de score te openen, maar tot ontsteltenis van de ploeg uit Heinkenszand werd de treffer geannuleerd. Kort voor rust was er de tweede tegen valler voor Luctor'88. Nadat Ron Tempelaars met enkele reddin gen bij vooral spelhervattingen de nul had weten te houden, was hij nu kansloos op de inzet van Jo hn Slis uit een hoekschop: 0-1. In de tweede helft zag trainer Nels Rijvers tot zijn genoegen hoe zijn ploeg uit een heel ander vaatje tapte. Meer dan de gelijk maker van Rutger van Rossum le verde het aanvalsspel over de flan ken echter niet op. door Robin Hamelink MIDDELBURG - De koplopers in de derde klasse A blijven winnen. De Meeuwen won met 2-0 van Spui en Nieuwdorp versloeg DFS met 6-1. In de strijd tegen degradatie boekte Arendskerke een belangrij ke 3-1-overwinning op concurrent Apollo'69. Kapelle versloeg Nieuw- land met 5-1. DFS-Nieuwdorp 1-6: Een geman keerd DFS was niet opgewassen te gen een vlot combinerend Nieuw dorp. Roderick Gakeer maakte met een intikker de 0-1 en Jeroen Grefkens trok de stand weer ge lijk. Hierna zette Nieuwdorp nog meer aan en maakte Stefan van de Klooster twee treffers. Niels Mul der zorgde voor de 1-4 en Gakeer voor de 1-5. Na een slalom door de verdediging van DFS mikte Niels Mulder nog voor rust de 1-6 bin nen. Apollo'69-'s-Heer Arendskerke 1-3: De thuisploeg speelde ongeïn spireerd tegen directe concurrent Arendskerke. Na zeventien minu ten opende Ricardo Kriekaard de score voor de bezoekers. De wed strijd werd na rust binnen een tijdsbestek van zeven minuten be slist. Eerst zorgde Michiel Bouw man voor de 0-2 en Henry van Gilst maakte de 0-3. Pas in het laat ste kwartier gaf de thuisploeg een teken van leven en bepaalde Jo- chem Groen de eindstand op 1-3. Nieuwland-Kapelle 1-5: De wed strijd ging gelijk op, al maakte Ka pelle alleen gebruik van de snel heid die het voorin heeft. Salim Sandee zorgde uit een strafschop voor de 0-1 en Hans Tolhoek ver dubbelde de score. Een kwartier voor tijd leek Niels Ouwekerk de spanning terug in de wedstrijd te brengen, maar Kapelle counterde daarna vakkundig de wedstrijd uit. Jordy Matondo maakte de 1-3 en twee treffers van Robin Boog aard zorgden voor de 1-5-einduit- slag. AZVV-De Noormannen 2-0 (1-0). Michiel Standaert 1 -0 en Mustafa Yil- maz 2-0 (strafschop). De Meeuwen-Spui 2-0 (1-0). Eddy Matthijsse 1-0 en Martijn Houterman 2-0. Domburg-MZVC 1-1 (1-0). Robin Geelen 1-0 en Kevin Krieger 1-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67