26 Ifamilieberichten 0 lllensenlinq.nl Piet Smolders Mevr Netty Verhage-Jagtenberg Theodora Tie terne [fa van Sa66en - Pfenning - Dora - Liz Suzanna Jacomina Morel Jan Mussche maandag 18 maart 2013 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van ons erelid Piet heeft zich jarenlang ingezet voor de Wijkvereniging. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van Wijkvereniging 't Zand-Stromenwijk Middelburg, 18 maart 2013 Onze voorzitter van het bestuur van de Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen is overleden. Wij zijn bedroefd over dit afscheid. Netty was jarenlang een boegbeeld van de Stichting Welzijn. Netty heeft een onmiskenbare stempel gedrukt op het beleid van de Stichting, met oog voor de menselijke verhoudingen binnen onze organisatie. Onze gedachten gaan uit naar haar familie, die haar node zal missen. Wij zullen Netty ook gaan missen als een hartelijke, warme persoonlijkheid die vele jaren lang belangeloos de belangen van de inwoners uit onze streek heeft behartigd en met grote betrokkenheid de belangen van onze medewerkers voorop heeft gesteld. Rust zacht. Namens het bestuur en de medewerkers van de Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen. Hans Vergeer directeur Wij zijn bedroefd omdat wij afscheid moeten nemen van Netty Verhage-Jagtenberg Netty was een fijne en betrokken collega en leidinggevende. Ze was zeer begaan met jongeren die een extra steuntje in de rug konden gebruiken. Onze gedachten gaan uit naar Ton en de kinderen. Namens de collega's van de Studentenadviesdienst en de Unit Begeleiding en Advies van Scalda, Leen Maas Luc Allaerts Onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en trotse Oma Dora van Eskil weduwe van Janus van Sabben in de leeftijd van 92 jaar. Vlissingen: Max en Will van Sabben - Luwema Londen: Maurice en Dana Eskil Rotterdam: Robin en Andrea Goes, 16 maart 2013 Correspondentieadres: Abraham Kuyperstraat 15 4384 GV Vlissingen Wij nodigen U uit samen met ons afscheid te nemen op woensdag 20 maart om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Lieve vriendin. Wat is dit oneerlijk. Rust zacht lieve Liz. We zullen je missen. Ronald, Kitty, Demmie en Sennah Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een kort ziekbed, toch onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Paap "ft 24 mei 1927 f 16 maart 2013 echtgenoot van Johanna Huijsman Vlissingen: J. Paap-Huijsman Vlissingen: Marjan en John Vlissingen, Frieda Maasbree: Monique en Martin klein- en achterkleinkinderen Adriaen Brouwerlaan 41 4382 RR Vlissingen Donderdag 21 maart om 14.00 uur zal de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid bent u in de gelegenheid afscheid te nemen in het crematorium. Na de crematie is er gèlegenheid tot persoonlijk condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Verdrietig om haar heengaan, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma, schoonzus en tante weduwe van 22-11-1922, Oostburg t 15-03-2013, Oostburg Oostburg: Hans en Joke Mussche - van Grol Martin Knokke (B): Eddy en Jeanninet Mussche - Ketels Neven en nichten Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Woonzorgcentrum "De Burght" te Breskens en Verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg. Correspondentieadres: Kreeft 13, 4501 HV Oostburg U wordt uitgenodigd voor de crematieplechtigheid, vrijdag 22 maart om 10.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26