Indoor Skydive Roosendaal Zeelandplant, professioneel afhaalcentrum voor tuinplanten d Brainstormen met Orkaankracht ZEELHHD LffllL inDOORSKYDIVE.com Hier heeft Indoor Skydive Roosen daal dé oplossing voor. Combineer een meeting in een inspirerende ruimte met de adrenaline van het indoor skydiyen. Recent openden daarvoor de deuren van de Inofec Skybox. De eerste bedrijven heb ben er inmiddels met succes hun brainstormsessie belegd. Nieuwe impulsen en creatieve ideeën Indoor Skydive Roosendaal is in deze regio namelijk al lang niet meer uitsluitend een leuk dagje uit voor particulieren of een waanzin nig uitje voor bedrijven. Het posi tioneert zich nu namelijk ook als bra instorm locatie. Stap in de we reld van de skydivers, laat alles los en denk out of the box! Het indoor skydiven zorgt er enerzijds voor dat u gelijk uit de comfortzone bent en anderzijds voor adrenaline welke we gebruiken in de meeting. "Met het nieuwe concept 'brainstormen met orkaankracht' boek je in één dag resultaat," aldus Marketing medewerker Paul Eisten. Inspirerende ruimte "De Inofec Skybox is een inspire rende ruimte van 70 m2 met een schitterend uitzicht over recrea tiepark De Stok," vervolgt Eisten enthousiast. "Uiteraard is deze van alle gemakken voorzien om nog maar te zwijgen over de hightech apparatuur. Bedrijven huren de ruimte all inclusive, waardoor zij vrij gebruik mogen maken van on der meer een 65" touchscreen pre- sentatiescherm, diverse flipovers, brainstormmaterialen en schrijfge rei. Uiteraard dragen we ook zorg voor de inwendige mens. De geest moet nu eenmaal scherp blijven. We schenken koffie en thee, fris drank en vruchtensap, serveren een luxe lunch en verspreid over de dag voldoende andere varian ten van brainfood." Letterlijk je gedachten laten vlie gen Red Banana Innovations kan daar over meepraten. Dit communica tiebureau heeft er inmiddels al de nodige brainstormsessies achter de rug. "En met succes," schiet online marketeer Onno Rompa voortva rend uit de startblokken. "Het is zo belangrijk voor een bedrijf om out of the box te denken; letterlijk je gedachten te laten vliegen. De we reld is groter dan het eigen bedrijf en dat wordt nogal eens vergeten als je altijd binnen die veilige vier vlnr muren verblijft. De kans in een tunnelvisie te belanden is dan zeer reëel. Uitwijken naar een andere omgeving doet dan vaak won deren. Weg van de waan van de dag met al zijn beslommeringen. Niemand die je stoort; je ziet geen mail binnenkomen, hoort geen telefoon overgaan. Het geeft een heel andere dynamiek. De resulta ten liegen er dan ook niet om. Wij hebben er onze volgende meeting alweer belegd. Dat zegt wellicht genoeg. Het is een innoverende en inspirerende omgeving!" Brabantse gezelligheid Frank Zappa zei het destijds al zo treffend 'Your mind is like a pa rachute, it only Works when it's open!'. Indoor Skydive Roosendaal geeft hier op geheel eigen wijze invulling aan. Deze inspirerende Foto: en creatieve omgeving - uiteraard wel in combinatie met de Brabant se gezelligheid die u van dit bedrijf mag verwachten - zal u nog lang bij blijven. Durft u het aan, brain stormen met orkaankracht? Indoor Skydive Roosendaal De Stok 24 Postbus 155 I4700 BN Roosendaal Tel. 0165 520 547 info@indoorskydive.com www.indoorskydive.com Open your mind! Wie met beide benen op de grond staat, komt geen stap verder. Als organisatie is het nodig om perio diek te evalueren, te sturen en te innoveren. Zeelandplant in Grijpskerke is een boomkwekerij- afhaalcen trum voor tuinplanten en sinds 2008 het adres voor hoveniers, gemeenten en de recreatiesector in de regio. Naast een assor timent haagplanten en klimop uit eigen kweek, levert en ver werkt Zeelandplant een indrukwekkend aanbod aan bomen, heesters en vaste planten. De kwekerij is in het afgelopen jaar nog eens uitgebreid met 1.000 m2, waardoor het aanbod nog aantrekkelijker kan worden opgesteld. De rijen planten en bo- mefi wachten geduldig tot het aanplantseizoen losbarst. Bij Zeelandplant zijn de voorbereidingen voor het seizoen in volle gang. Een lading bomen en planten uit Italië wordt zorgvul dig gelost en gereed gezet om een plaatsje te krijgen op het overzichtelijke terrein van Zeelandplant in Grijpskerke. "Wij leveren vooral aan hoveniers, recreatiebedrijven en gemeenten. Dit is ca. 80% van onze omzet, daarnaast is er beperkte verkoop aan par ticulieren op vrijdagmiddag en zaterdag," vertelt Jan-Willem de Witte, (eigenaar) die het bedrijf samen met zijn partner en ca. 4 vaste medewerkers runt. "De kwekerij be staat al sinds 1996, maar in 2008 zijn we doorgestart onder de naam Zeelandplant met een afhaalgedeelte voor hoveniers." ven onze klanten graag goed advies, ook als het gaat om een goede voorbereiding van de bodem voor de aanplant. "Wij leveren daarvoor als dealer van DCM® een interes sante range van organische en biologische (bemestings)producten voor o.a. gazons, borders, plantsoenen en sportvelden voor zowel de professionele als de particuliere markt. Naast beplanting levert Zeeland plant alle hulpmaterialen voor de bevesti ging en versteviging van de aanplant, zoals boompalen en boómband. Zaterdag 23 maart houdt Zeelandplant haar jaarlijkse grondtestdag voor gazon of tuin. Laat uw grondmonster analyseren en ontvang een professioneel bemestingsadvies! Meer info: www.zeelandplant.nl Ruim assortiment Een deel van het assortiment kweken wij zelf, maar wij kopen ook in bij kwekers in het hele land en vanuit Italië o.a. uit de streek rond Pisa. Steeneiken, platanen, lei linden, beukenhagen, maar ook diverse grassoorten doen het goed hier in het zilte Zeeuwse klimaat. Wij houden daar bij de inkoop rekening mee." Op basis van zijn eigen ervaringen en als inkoper bij een grote plantenexporteur heeft De Witte ge degen kennis van het levende materiaal en Karakteristieke fruitbomen "Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel en dat weten de professionals te waarderen. Zeelandplant levert inkoopgemak voor de hoveniers en inkopers van openbaar groen, Jan-Willem de Witte En zo niet, dan worden deze toch bij el kaar gezocht voor de klant. Het zorgvuldig samengestelde assortiment en de afhaal- formule wordt door de klanten dan ook zeer gewaardeerd. Vaste klanten profiteren optimaal van aanbiedingen, de scherpste prijzen en natuurlijk van onze service," be nadrukt Jan-Willem de Witte! "Alle planten kunnen worden bezorgd, zelfs gelijk op de plantlocatie van de klant." 2013. "Oude fruitbomen zijn streekeigen en passen prima in de omgeving. Een grote collectie karakteristieke perenbomen van ca. 50 jaar oud staan gereed om te worden opgepot of uitgeplant. Voor de liefhebber vormt de echte fruitboom een blikvanger en het lijkt erop dat deze trend in 2013 gaat doorzetten. Voor Zeelandplant mag de len te aanbrekerf; Jan-Willem de Witte en zijn team zijn er klaar voor. Foto: Man Ray Zeelandplant Ravesteinwe'g 3 4364 TD GRIJPSKERKE T 0118-715080 M 06-21 54 86 45 lnfo@zeelandplant.nl www.zeelandplant.nl Hergebruik van oude fruitbomen in tui-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 90