Ji[irpacjc Assistent Projectleider Voor meer informatie kijkje op www.airpack.nl Dames zijn meer dan welkom. Airpack is een Nederlands bedrijf dat ruim dertig jaar wereldwijd opereert binnen de olie- en gasindustrie. We zijn gevestigd in Zierikzee, gelegen tussen de twee internationale havens Rotterdam en Antwerpen. Rust en ruimte en vooral onze werk nemers zorgen er voor dat we een perfect en geavanceerd eindproduct leveren aan onze opdrachtgevers. Airpack staat namelijk voor hoog gekwalificeerde kapitaalproducten. Wij ontwikkelen en bouwen complete custom made installaties die lucht, gas en stikstof leveren en aan alle strenge internationale en ISO eisen voldoen. De kwaliteit van onze producten is ongeëvenaard en wordt erkend door de internationale markt. Daarom hebben we te maken met toenemende opdrachten, vooral uit Azië, Europa, Midden Oosten en Verre Oosten. Opdrachten van bestaande en nieuwe klanten. Het gaat Airpack goed en we groeien, ook qua personeel. Daar zijn we trots op en dankbaar voor. Onze accountant heeft assistentie nodig bij de uitvoering van crediteuren- en debiteurenadministratie. Je bent assertief accuraat hebt oog voor detail. Vanzelfsprekend zijn cijfers alles voor je. Onze kantine medewerkster bereid de koude maaltijden voor en zorgt voor schoon servies. Dit is parttime werk voor inval bij ziekte en vakantie. Maar genoeg over ons. We zijn vooral geïnteresseerd in jou! Vind jij dat je goed en gemotiveerd genoeg bent om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling en groei van Airpack? Voldoe jij aan één van onder staande functieprofielen? Beschik je over een aantal jaren werkervaring? Wil je je verder ontwikkelen met interne en externe opleidingen die we aanbieden? Reageer dan snel! Binnen de projectafdeling assisteer je een van de drie projectleiders. Je bent multifunctioneel inzetbaar en houdt vooral van afwisselend werk. De project afdeling is verantwoordelijk voor een project van opdracht tot afleveren inclusief ontwerp, productie en testen. Je bent samen met de Instrumentatie specialist eindverantwoordelijk voor de selectie, berekening en inkoop van de instrumentatie voor elk project. Je bent technisch onderlegd en geïnteresseerd in het onderhandelen met onder leveranciers. of bel je met Carly Romeijn. Weet je nu al zeker dat een van deze functies iets voor jou is, stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Airpack Nederland B.V., Groeneweegje 25, 4301 RN, Zierikzee. Mailen kan natuurlijk ook: jobs@airpack.nl. Vermeldt wel de functie waar je voor gaat! Airpack wil meer vrouwen in de techniek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 53