Colofon amilieberichten IT1ensenlinq.nl familieberichten I 43 Liza P'icavet - du Bois Alice Gijsel-Vervaet Hanneke IJsselstijn Rudi den Dunnen Jannetj Leon De Zutter André Vermeire Jan van Hecke Leendert Cornelis Bom Lee Anne Frederike van de Zande - Vleugels Schutter Anne Frè W Odile Camillns de Badts Margaretha Louisa Rijckaert-Steijaert oor betaalba De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websii UjXy^a r t verzorg i zaterdag 16 maart 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Sluis, maart 2013 Frans en Marijke Guus en Riarine Klein- en achterkleinkinderen Wij willen iedereen bedanken die op welke manier dan ook betrokkenheid en medeleven betoonde na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Louwerse Wij hebben dit erg gewaardeerd en danken u daar hartelijk voor. Inmiddels ben ik verhuisd naar de afdeling Rozenhof, kamer 54 Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, Sandenburghlaan 2 4351 RL te Veere M. Louwerse-Steenepoorte Voor uw blijken van belangstelling en medeleven getoond bij het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen klein-en achterkleinkinderen. Axel, 16 maart 2013 De vele lieve reacties, brieven, kaarten, e-mails, gebeden en bloemen tijdens haar lange ziekbed, tijdens en na de begrafenis waren voor ons tot een grote steun. Tevens een fijne en troostrijke gedachte dat Hanneke in haar leven voor velen zoveel mocht betekenen. Cor IJsselstijn en kinderen Oostkapelle, maart 2013 In plaats van kaarten Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Bedankt voor de handdruk wanneer woorden bleven steken voor alle gebaren van liefde en vriendschap. Het doet ons goed dat zoveel mensen met ons meeleven, na het overlijden van mijn man, onze pa en opa. Ria, kinderen en kleinkinderen. In plaats van kaarten. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstellingen medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en klejp omaatje fardoor heeft U laten merken, wat zij voor u betekenc 'Wij zijn u daar erg dankbaar voor, want het geeft ons het gevoel dat we 't gemis delen met velen. Onze oprechte dank voor uw schrijven, uw aanwezigheid en uw troostende woorden. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, maart 2013. Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer, oom en neef Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Familie De Zutter Groede, maart 2013 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom zeggen wij u hartelijk dank. familie Vermeire Philippine, maart 2013 Hartelijk dank voor alle reacties en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Een kaart, een brief of een telefoontje. Het deed ons goed. In het bijzonder willen het personeel van 'Vremdieke' en van verpleeghuis 'Ter Schorredanken voor alle zorg. M.A. van Hecke-Vermeirssen Kinderen en kleinkinderen Hoek, maart 2013 When I think about us I see the picture that we made The picture to remind us True love will never fade Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze goede vader en trotse opa Loes Bom-Claus Lea en Patrick Perry Liam Lenie en Maarten Burgh, maart 2013 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voor de belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Pieter Kole Uw blijk van medeleven is ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maart 2013 Zoveel brieven, zoveel reacties, zoveel goede herinneringen aan haar. Voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Nieuwerkerk, maart 2013 kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Lieve mensen, wij bedanken u hartelijk voor de belang stelling bij de uitvaartdienst en de vele telefoontjes, bezoekjes, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van George Martens Deze steun heeft ons enorm goed gedaan! Leontina Martens-van Waesberghe Peggy Martens en Georges Dorka Sint Jansteen, maart 2013 In plaats van kaarten Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen, na het over lijden van onze lieve tante Johanna Willemina Westerbeke-Roelse "Moe Wanne" Nichten en Neven en verdere familie Voor de belangstelling en deelneming die u toonde na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa onze oprechte dank. Kinderen, Klein en achterkleinkinderen Oostburg, Maart 2013 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Speciaal dank aan alle medewerkers van woonzorgcentrum "De Burght" en het prieeltje voor de goede zorgen. "v Ernest Rijckaert Kinderen en kleinkinderen Breskens, maart 2013 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 «www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. ■ar Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45