'Heel de garage onder water!' WONEN 5 Schuitvaartgracht 21 Vlissingen €149.500 k.k. Marshallstraat 6 Goes 150.000 k.k. _j! VRIJDAG 15 MAART 2013 wel een mausoleum' Het huis vóór de verbouwing. Sinds de bouw, eind jaren zeventig, was er nooit wat aan gedaan. De situatie nu. De woning is van onder tot boven opgeknapt, foto Lex de Meester Wat heeft de verbouwing gekost? 85.000 euro, over drie jaar gespreid. Wat viel er mee? „Eigenlijk viel alles mee", vindt Richard de Waardt. „Ik had gerekend op een grote verbouwing en dan calculeer je van tevoren in wat je tegenkomt." Nils: „Alles liep volgens planning. Da's fijn." Wat viel er tegen? „De boomstronken uitspitten", ant woordt Corné. „Ik nam de tuin voor mijn rekening. Dat was zwaar werk. Ook het garagedak zelf voorbereiden voor de opknapbeurt was loodzwaar. Er lag grind op, overgoten met een soort pek. Wat een werk om dat eraf te krijgen! Ik doe het nooit meer." „Wat ik tegen vond vallen", zegt Nils, „is de lange adem die je nodig hebt voor zo'n lange verbouwing. We lieten het huis in gedeelten door Richard op knappen. Het schoot wel op, maar steeds weet je dat er nog meer moet gebeuren. En dat drie jaar lang." Wat is de grootste blunder? „Of het echt een blunder is weet ik niet", antwoordt Corné, „maar toen we voor het eerst in het huis gingen kijken viel me op dat er een losse pijp in de garage hing. Ik besteedde er ver der geen aandacht aan. Op een gege ven moment testte iemand de water leiding. Het huis was een jaar niet be woond geweest, de cv was kapot ge vroren, dus we wisten dat er het een en ander aan de hand kon zijn. Bleek die pijp een doorgezaagde waterlei ding te zijn. Heel de garage blank!" De woonkamer en keuken. „Het huis is nu ruimer en efficiënter ingedeeld", zegt Richard de Waardt, die de opknapbeurt uitvoerde, foto Lex de Meester Huis met kunststof ko zijnen en nieuwe keu ken en badkamer. Bene den: hal, wc, tuingerich- te woonkamer en keu ken. Verdieping: drie slaapkamers en badka mer met inloopdouche. Tweede verdieping: ruimte voor twee slaap kamers. Bij centrum Goes en recreatiepark. Huis vlakbij boulevard en centrum. Beneden: woonkamer/slaapstudio en badkamer. Eerste verdieping: eigen op gang, toilet, slaapkamer aan voorzijde, woonka- mer-en suite, keuken en dakterras. Tweede verdieping: slaapkamer aan voorzijde en badkamer/douche.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45