Intratuin Koudekerke Woonland 2013 in stimuleert lentegevoel Grote Kerk Goes WONEN 3 VRIJDAG 15 MAART 2013 De bomen worden weer groen, de krokussen breken open en die ren ontwaken uit hun winter slaap. De lente zit boordevol ver halen en Intratuin Koudekerke helpt mensen hun tuin, terras of balkon lenteklaar te maken. Vanaf komende week organiseert Intra tuin Koudekerke diverse activitei ten om iedereen te inspireren. Op donderdagmiddag 21 maart en vrijdagmorgen 22 maart is er de workshop paaskussen maken. Pa sen is dé periode van het jaar om creatief aan de slag te gaan met narcissen, paastakken en kuikens als versiering. Maar hoe combi neer je dit nu allemaal en ver werk je het in een fris en kleurrij ke paascreatie? Op woensdagmiddag 27 maart krijgen kinderen van 4 t/m 12 jaar de mogelijkheid om paaseieren te schilderen. Voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar organiseert Intra tuin een moestuinspeurtocht op de afdeling Kweken en Oogsten. Door mee te doen aan de speur tocht (van 1 april t/m 4 mei) ma ken ze kans op een eigen vierkan te meter tuin. Info: www.intra- tuin.nl/koudekerke Intratuin in Koudekerke is klaar voor de lente. Op vrijdag 19 april en zaterdag 20 april vindt de vernieuwde edi tie van de woningbeurs Woon land 2013 plaats in de Grote Kerk in Goes. Op de beurs wordt niet alleen een breed scala aan woningen ge presenteerd maar kunnen bezoe kers ook hun vragen persoonlijk bespreken met professionals. Het woningaanbod staat cen traal. Huurwoningen, bestaande koopwoningen, nieuwbouwwo ningen en nieuwbouwprojecten. Dit jaar wordt er een workshop georganiseerd waarbij het verko pen van een woning centraal staat. Tijdens Woonland zullen er dit jaar voor het eerst lezingen gehouden worden. Op de beurs zijn stands van Rabobank, Delta NV, Nederlandse Bouw Unie, Faasse en Fermont, Aria Goes, Marsaki, RWS Goes, R&B Wo nen, Serviceflats Zeeland, De Tuinkamer, TMC woonwinkels, Neeskens Makelaars en de ge meente Goes, Reimerswaal, Ka- pelle, Zuid-Beveland en Borsele. Open: vrijdag 19 april tussen 13.00 en 18.00 en zaterdag 20 april tussen 10.00 en 16.00 uur. In de living staat een antraciet grijs bankstel met stoelen van Montèl. Favoriete plekje: op het terras in de zon. Het abstracte schilderij boven de bank is de meest recente aanschaf. Wie: Suzanne en Leo Rozendaai met hondje Roos (8) en dochter Lenneke (20) die studeert en alle weekenden naar huis komt. Waar: penthouse Weegbreepad 56 in Goes Laatste aanschaf: schilderij boven de bank Lievelingsplek: in de zon op het terras Het hart van de woning is de hal, die een lichte ruimte is dankzij een koepel vormig daklicht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43