PZC PZC 269,- 5 dagen de Moezel Trier en Koblenz Loopband Slim Line Trilplaat Power Full Vergrotende Spiegel Aroma Lamp Decor WEBWINKEL Vier aanbiedingen in de categorie gezondheid bewegen. pzc.nl/webwinkel #webwinkel 8 dagen rondreis Cappadocië Het wonderschone binnenland van Turkije! webwinkel Slechts v.a pzc.nl/webwinkel boldermannl donderdag 14 maart 2013 Een stevige wandeling, een stukje joggen of een flink stuk hardlopen kan op deze loop band voor in huis. De loopband is voorzien van een computer met LCD-display en geeft o.a. tijd, snelheid, afstand, hartslag en calorieverbruik weer. Met twaalf voorgeprogrammeerde programma's en drie persoonlijk instelbare programma's. Normaal GOQ,- Lezersprijs 449,-* Sportief en gezond thuis! Verbeter het uithoudings vermogen, versterk de spieren en train voor een strak en fit lichaam! Trainen op de Trilplaat Power Full is makkelijk, leuk en effectief! Met een dagelijkse workout vermindert het vetweefsel en worden spieren sterker en soepeler gemaakt. Keuze uit vijf verschillende standen. Normaal 157,95 Lezersprijs 117,95* Deze spiegel heeft aan beide zijden een vergrotende werking, ideaal bij het aanbrengen van makeup, bij het scheren of bij het epileren van de wenkbrau wen. Aan de ene zijde vergroot de spiegel tot drie keer, de an dere zijde vergroot tot wel zeven maal. Dankzij de verlichting in de spiegel is ieder plekje op het gezicht goed zichtbaar! 0 25 cm. Normaal G7,Q5 Lezersprijs 54,95* De Lanaform Aroma Lamp Decor zorgt voor een heerlijke geur in de woonkamer, slaap kamer of in welke andere ruimte dan ook. De ingebouw de lamp heeft zes subtiel afwis selende kleuren. De watertank heeft een inhoud van 700 ml wat gelijk staat aan drie uur gebruik. De verdeler schakelt na gebruik automatisch uit. Normaal 44,05 Lezersprijs 34,95* Categorie Gezondheid en Bewegen *Prijzen zijn exclusief verzendkosten. Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel BON 11 SPORTIEF EN GEZOND THUIS! Hierbij bestel ik: x PowerPeak Loopband Slim Line €-699;- 449,-* x Lanaform Trilplaat Power Full a €-157,95 117,95* x Lanaform Vergrotende Spiegel a €-67r95 54,95* x Lanaform Aroma Lamp Decor €44;95 34,95* OM OV GEBOORTEDATUM- Hierbij machtig ik Wegener Media om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Binnen en Buitenleven', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Exclusief verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 3 werkdagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie Hie u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofdffvan de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. Cappadocië bestaat uit een tufsteenlandschap, ontstaan door de Dagi vulkanen. De landstreek Cappadocië is een van's werelds grootste na tuurwonderen. De natuur heeft hier in de loop der jaren een prachtig landschap geschapen, vol grillige rotsformaties. In dit gebied heerst een landklimaat met droge hete zomers en koude zonnige winters met sneeuw. De tempe raturen in september en oktober zijn tussen de 18 en 22 graden, dit is zeker een aangename temperatuur om in deze periode deze streek te bezoeken. Deze reis is niet geschikt voor kinde ren. Voor een beschrijving van het reisprogram ma zie onze webwinkel. Rondreis is inclusief: Vlucht Eindhoven-Antalya v.v. 7 overnachtingen tijdens rondreis kamers voorzien van bad/douche, toilet en airco Dagelijks goed verzorgd ontbijt Dagelijks goed verzorgd diner Vertrekdata en prijzen 2013 Dinsdag 4,11,18 juni 299,- Woensdag 4,11,18,25 september 299,- Maandag 1,8,15,22 oktober 289,- Maandag 12 november 229,- Maandag 26 november 199,- Toeslag 1-persoonskamer 55,- Alle genoemde excursies Tijdens rondreis comfortabele bus met airco en faciliteiten Transfers naar luchthaven ter plaatse Niet bij de prijs inbegrepen: Entreegelden, lunches, reisleidingservice a 139,- p.p. (verplicht ter plaatse te voldoen). Visumkosten van ca. 15 euro p.p. welke u bij aankomst dient te voldoen. Genoemde prijzen zijn excl. 2,50 calamitei tenfonds, 15,- reserveringskosten. Tussen Koblenz en Trier kronkelt de Moe zel dwars door een prachtig deel van Duitsland. Beboste heuvels en zonnige hellingen met honderden hectaren wijn druiven wisselen elkaar af langs de in vele liederen bezongen rivier de Moezel. Tegen een fraaie achtergrond ziet u overal tus sen het groen de restanten van verweer de muren van kastelen en kloosters uit een roemrijk verleden. Langs de Moezel liggen vele romantische stadjes en dorp jes met tal van sfeervolle wijnlokalen. Bij de prijs inbegrepen: 4 overnachtingen in hotel Anker in Brodenbach in een comfortabele kamer met douche en toilet, lift en zwembad Vertrekdata en prijzen 2013 Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag 6 mei 27 mei 17 juni 8,29 juli 19 augustus 9 september 30 september 269,- 279,- 279,- 279,- 279,- 279,- 269,- Toeslag éénpersoonskamer 55,- Goed verzorgd ontbijtbuffet en een even zo goed verzorgd 3-gangen diner Excursies zoals omschreven (exclusief entreegelden) Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet Gebruik binnenzwembad categorie reizen rondreizen Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. sxcursiereizeft'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20