Colofon amilieberichten Bert Harinck Bert Harinck Bert Harinck Bert Harinck Johannes Willem van der Endt Johannes Willem van der Endt Johannes van der Endt Jan Wesdorp Diny Mendelts Anton Meerman Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die (o)pa achterliet. Verdrietig en nog niet beseffend wat het is om (o)pa te moeten missen. Maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve vader en geweldige opa Ridder in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: Nel Harinck-Joosse (in Liefdevolle herinnering) Serooskerke: Hubert en Christine Mich iel en Magda Tamara en Mitchell Serooskerke: Sarieen en Hariy Stephanie Ir'id Arjen Koudekerke: Jan-Willem en Ellen Jeoper Timo Zico Middelburg, 12 maart 2013 Gargonstraat 8, 4353 CC Serooskerke De herdenkingsdienst wordt geleid door Ds. J. Nauta en zal op maandag 18 maart plaatsvinden om 10.30 uur in kerkcentrum "De Morgenster" aan de Adriaen Lauwereyszstraat 6 in Middelburg. Aansluitend begeleiden we (o)pa naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de begrafenis krijgt u gelegenheid om ons te condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. U kunt afscheid nemen van (o)pa op zaterdag 16 maart van 16.00 - 17.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum of voor de herdenkingsdienst op 18 maart van 10.00 - 10.15 uur in kerkcentrum de Morgenster. Onze dank gaat uit naar de verzorgdtero van Zorgotroom. Jullie zorg en aandacht voor pa id door hem en zijn k 'uideren erg gewaardeerd. Heeft u van ond geen rouwkaart ontvangen dan mag u deze advertentie ab uitnodiging zien. Met het heengaan van Is aan een intens waardevolle vriendschap een einde gekomen. Aan zijn trouw en zorgzaamheid, dragen we voor altijd goede herinneringen met ons mee. E.R Koole-Ingelse Kinderen en kleinkinderen Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwacht uit onze familiekring is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Vlissingen: Middelburg: Vollenhove: Vlissingen: Vlissingen: Martha Gunter-Harinck Kees Gunter Rinus Harinck Jozien Wagenvoort Greet Lindenberg-Harinck Jaap Lindenberg Joke de Rijke-Harinck Kees de Rijke Kees Harinck Hannie Harinck-van Dalen Neven en nichten Bedroefd moeten we afscheid nemen van: Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en Bep veel sterkte met dit grote verlies. Serooskerke: Piet en Riet Koole In plaats van kaarten. Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met droefheid geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Jo Yerseke, 11-5-1922 Kapelle, 13-3-2013 eerder gehuwd met Maria Nout (in liefdevolle herinnering) Lieve Jo, tijdelijk scheiden onze wegen, maar eens komen wij elkaar weer tegen. Rust zacht. Kapelle: Eva Róza van der Endt - Wittwindisch Boedapest: LaszlóVarga Zorgcentrum Cederhof Kapelle. Correspondentieadres: Moolhoekstraat 17, 4421 GG Kapelle U kunt van Jo afscheid nemen op zaterdag 16 maart van 14.30-15.00 uur op zijn kamer nr. 28 in Cederhof, Cederlaan 9 te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 maart om 14.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle, aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal om 16.30 uur plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. "De Heer is mijn herder" psalm 23 Verdrietig geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve vader, opa en overgrootvader Yerseke, 11 mei 1922 Kapelle, 13 maart 2013 weduwnaar van Maria Nout André en Marloes van der Endt-Brugge Vincent en Mariëlle van der Endt-de Block Thomas en Anne Judith en Jelmer Molegraaf-van der Endt Jens Robert van der Endt en Danitia Laffort Casper Kapelle, 13 maart 2013 Kamerlingh Onnestraat 3, 4532 LVTerneuzen Een speciaal dankwoord aan allen die bijgedragen hebben aan de goede zorg die is verleend aan vader. Na een lang ziekbed is overleden onze lieve broer en oom Hoogvliet: Wim van der Endt Goes: Jannie de Schipper-van der Endt neven en nichten Vsas "Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God mijn God de bron van vreugd" psalm 43 vers 4 Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde broer en oom 17 juni 1922 12 maart 2013 echtgenoot van Helena Maria Quist Yerseke J. Valk-Wesdorp P. Valk, in herinnering neven en nichten Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van Dierbaar is ons haar jarenlange volledige inzet, betrokkenheid, loyaliteit, maar vooral haar gezelligheid, als vrijwilliger samen met haar man, voor onze personeelsvereniging. We zullen haar missen. Wij wensen haar man Jaap, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur personeelsvereniging Dow Terneuzen Terneuzen, 13 maart 2013 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Diny Mendelts Diny was ruim 4 jaar bestuurslid van onze vereniging. We denken aan haar als een sympathiek en gewaardeerd lid van ons bestuur en van diverse commissies. Wij zullen haar missen. Wij wensen Jaap en de familie zeer veel sterkte toe. Bestuur en leden, Senioren Vereniging Dow Benelux Terneuzen In verband met het overlijden van Diny Mendelts gaat de soos van vrijdag 15 maart niet door. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Diny Mendelts Diny was samen met Jaap lid van de beheerdersgroep van de Personeels Vereniging van Dow Benelux Terneuzen. Wij herinneren ons haar als een sympathiek en actief lid van onze groep. Wij zullen haar missen. Wij wensen Jaap, de kinderen en kleinkinderen zeer veel sterkte toe. Pieter, Mattie, Ella, Adri, Gerben, Jantine Een ieder die Anton heeft gekend, weet wat wij gaan missen. Op 11 maart is onze lieve en dappere broer, zwager en oom overleden. Sam t en Lenie Meerman - Floresse Cees en Ria Janse - Meerman Cees en Annie Meerman - Nagtegaal Hans en Janny de Ruyter - Meerman Neven en Nichten V Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)139999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 19