0 (Ilensenlinq.nl familieberichten I 37 Jaap Moelker en Catrien Moelker-den Herder y Marinus Klink Rinus Peter Visch donderdag 14 maart 2013 1948 2013 Psalm 101:2 Ik zal in het midden mijns huizes wandelen in oprechtheid mijns harten. Met dank aan God, die bij ons was in blijde en droeve dagen, mogen wij D.V. maandag 18 maart a.s. samen met onze kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen gedenken dat wij 65 jaar zijn getrouwd. Sandenburghlaan 10D 4351 RMVeere Arbeidzaam wasje leven. Steeds heb je voor iedereen klaargestaan. Flink was jij je hele leven. Moedig ben je tot het einde gebleven. Met verdriet geven wij kennis dat, na een kortstondige ernstige ziekte, is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 71 jaar. Sirjansland, J. Klinkt Lisse, H.M. Klinkt Bruinisse, L.J. Klink t M. Klink-van den Bos Bruinisse, J.C. Klink M.M. Klink-Knop Sirjansland, A. Klink t Bruinisse, J. Bal-Klink J. Bal Bennekom, M. de Lange-Klink F. de Lange t Oosterland, C. Beije-Klink T.A. Beije Sirjansland, A.P. Klinkt Bruinisse, K. Klinkt Bruinisse, Chr. Klink A. Klink-Otte neven en nichten 13 maart 2013 Lageweg 9,4308 AG Sirjansland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. zaterdag 16 maart om 10.30 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerklaan 2 te Sirjansland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Sirjansland, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Heeft u geen rou wbriefon tvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid hebben we na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van Rinus Klink Aan de vele jaren dat Rinus bij ons werkzaam is geweest bewaren we goede herinneringen. We zullen zijn vriendschap en meelevendheid missen. Familie op 'tHof Sirjansland Bedroefd zijn wij met het overlijden van onze goede buurman Wij herinneren Peter als een behulpzame en goede man Wij wensen Mientje, Corjan, Martijn en Sander veel sterkte met het verlies van haar geliefde echtgenoot en hun vader. Fam. Deprez Fam. F. van der Maas Fam. P.L. van der Maas Fam. Stokvis Verslagen en bedroefd zijn we door het overlijden van Peter Visch Fijne broer, zwager en oom van Joke en Adri Hensen-Visch Thea en Björn Thijs, Sven Mima en Mare We zullen hem missen. Veel te vroeg is van ons heengegaan onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Peter Visch We zullen hem en zijn positieve instelling vreselijk missen. Jacomina Goedbloed-van Belzen en Jan Goedbloed (in liefdevolle herinnering) Willem eh Roos (in liefdevolle herinnering) Rudy en Angelique, Romero en Matgosia, Kenneth Sjaak Janneke en Martin Kim, Ilse, Britt Jan en Louise (in liefdevolle herinnering) Onuitwisbaar zijn de herinneringen aan onze altijd hulp vaardige vriend en buurman Rinus Klink Piet Heijboer Johan Onderdijk Janny en Adri t de Jonge Wilma en Cees Struijk Ingrid en Tinus Krabbe Patricia Molegraaf en Ben de Jong Adrie en Beschier Kieviet Martha en Arie van Dam Rita de Koning en Jan Spoel Anne-Marie en Huib Verton We zijn intens verdrietig dat mijn lieve man en onze zorgzame vader Peter Visch op 61 -jarige leeftijd is overleden. Zijn vrouw: Mientje Visch-Goedbloed Zijn zoons en schoondochters: Corjan en Wendel Martijn en Sandra Sander en Anne Kortgene, 12 maart 2013 Correspondentieadres: Hoofdstraat 98,4484 CH Kortgene We nodigen u uit om op zaterdag 16 maart om uiterlijk 13.15 uur aan boord te komen van de 'Lady Madeleine' die ligt aan de Veerdam in Kamperland voor Peters laatste vaartocht. Vanaf 13.30 uur zullen we op de boot aandacht besteden aan Peters leven. Wie persoonlijk afscheid wil nemen van Peter is eerder welkom op de boot, vanaf 12.30 uur tot 13.00 uur. Om 14.30 uur vertrekt de naaste familie om Peter te begraven op de algemene begraafplaats te Kortgene. De familie is rond 15.30 uur weer terug aan boord. LI kunt hen dan condoleren. Geen bezoek aan huis. De familie zorgt voor bloemen. Op 12 maart 2013 ontvingen wij het trieste bericht dat Peter Visch is overleden. Peter was sinds 1 januari 2010 griffier van de algemene vergadering en als zodanig adviseur van ons college. Wat ons bijblijft, is zijn deskundigheid over bestuurlijke vraagstukken en de grote betrokkenheid daarbij. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. De algemene vergadering van waterschap Scheldestromen mr. drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr. drs. J.A. (Joan) de Visser secretaris-algemeen directeur Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Peter Visch Peter trad op 1 juli 1975 als administratief medewerker in dienst bij het voormalige waterschap Noord-Beveland. Bij waterschap Zeeuwse Eilanden vervulde Peter diverse functies en was hij geruime tijd lid van het management team. In zijn huidige functie als bestuurskundig staf adviseur was Peter zeer kundig en een vraagbaak voor het bestuur en de collega's. Wij hebben Peter gekend als een betrokken medewerker met een brede belangstelling. Hij laat een grote leegte achter in ons midden. Wij wensen zijn vrouw Mientje, zonen Corjan, Martijn en Sander en verdere familie veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen mr. drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr. drs. J.A. (Joan) de Visser secretaris-algemeen directeur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 17