Joseph Johannes van Swieten H1ensenlinq.nl familieberichten I 43 Wijnand Hubrecht Schipper Opa Schipper Hans Willem Katuuk Willem Katuuk Paul Akerboom Willem Katuuk Krijn Johan Rooda Krijn 'DE BEVELANDEN' woensdag 13 maart 2013 'Als je niet meer aan mij-denkt, dan ben ik pas dood' Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve en leuke opa en overgrootvader Leiden, 15-05-1925 Goes, 10-03-2013 Mies Schipper-Harinck Willy Ingeborg en Jimmy, Damian, Robin, Isa Ruud en Christa Jolanda en Marten Niels en Fenny Eline en Bas Amalialaan 25, 4461 SR Goes De herdenkingsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 15 maart om 9:00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Lieve We zullen je missen. Je was een opa uit duizenden. Ingeborg en Jimmy, Damian, Robin, Isa Ruud en Christa, Niels en Fenny, Eline en Bas "Had ik de liefde niet, ik zou niets zijn. 1 Cor. 13:2b is aan zijn laatste reis begonnen Batavia, 27 januari 1934 t Terneuzen, 11 maart 2013 Terneuzen: Betty van Swieten-van den Berg Terneuzen: Joke en Cornells Rot-van Swieten Matthijs en Jennifer Floris Pieter Cappon Vleuten: Erika van Swieten Rob van Herwaarden Max Oirschot: Charlotte van Swieten Piet Machielsen Amstelstraat 3 4535 CE Terneuzen De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 16 maart om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 in Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen, geen toespraken. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij hebben Willem de afgelopen jaren leren kennen als een fijne collegiale medewerker, die zijn mannetje stond in de haven! Wij wensen zijn kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers C-Port, Thuis in de haven! Vlissingen-Oost Moerdijk Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen de kinderen en de rest van de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van de Personeelsvereniging C-Port. Vlissingen-Oost, 12 maart 2013 Op 9 maart jl. is overleden de heer Rinus de Jonge lid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van ZV De Stormvogel 13-03-2006 13-03-2013 we hadden je graag zoveel meer gegund altijd met liefde in onze gedachten Mama, Papa -in dierbare herinnering- Maarten, Aukje, Sanne Jasmijn lieve jongen deel van ons leven onze neef Paul Akerboom Dorien, Hanna en Pieter I* MJmm Na een korte periode van ziek zijn bereikte ons het bericht dat is overleden medewerker van onze collega C-port Wij herinneren Willem als een fijne, prettige man. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Stuwadoorsbedrijf De Vilder - Jansen Directie en medewerkers D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan Met droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Nellie van der Poel De Heere ondersteune haar familie en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Met dankbaarheid denken wij terug aan de vele jaren die ze met liefde en veel zorg heeft mogen betekenen, voor onze gezinnen. Waarde: Familie J.M. Goud (in herinnering) H.C. Goud-Weststrate Waarde: Familie C.A.M. Goud-Kruijthoff (in herinnering) M.J. Goud De overweldigende belangstelling en het medeleven in welke vorm ook tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde man, vader en opa Jan Maat heeft ons diep getroffen en is voor ons een grote steun geweest. Langs deze weg willen wij iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Jet Maat-van den Hoek Kinderen en kleinkinderen Groede, maart 2013 We willen u bedanken voor het medeleven in welke vorm dan ook, na het overlijden van Hij had genoten van zoveel mensen om hem heen. Namens de hele familie Burgh, maart 2013 Uitvaartverzorging JohcwvHoelcMcwx/ VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrumn I UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróooniijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43