<1 IHensenlinq.nl Margje Hamstra - Jonkman Maria Neeltje Steketee - van de Wege Anton Meerman Anthonie Meerman -Anton- 42 Ifamilieberichten woensdag 13 maart 2013 Donderdag 7 maart 2013 heeft ze eindelijk de rust gevonden waar ze zo intens naar verlangde. Op maandag 11 maart hebben wij, zoals zij wenste, in stilte afscheid van haar genomen. Krina Johanna Boogerd geboren in Noordwelle op 28 juni 1925. P.J. van Bergen, in liefdevolle herinnering Jaap en Ina Marion en Fred Kleinkinderen Correspondentieadres: J. van Bergen Langegracht 42A 3601 AJMaarssen Op haar geheel eigen wijze manier heeft onze lieve moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus, tante en oudtante afscheid genomen van het leven Vera Huiszoon-Visser Amemuiden, 9 april 1940 Vlissingen, 11 maart 2013 Den Helder: Monique Huiszoon Casper Theune Koudekerke: Wil Platteeuw-Visser Leo Platteeuw Leo en Chris Bart Tessa en Sjoerd Vlissingen: Inge Poppe-Visser Peter Poppe Bianca en Wil, Ardian en Damian Claudia en Jeroen, Jesse en Rowin Vlissingen: Mieke Visser Nico Stroo Olaf en Yvonne Goes: Diana en Jörgen, Nick Domburg: Mientje Passenier Correspondentieadres: Fam. Huiszoon-Visser p/a Paauwenburgweg 31 4384 JB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 14 maart om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij verzoeken u vriendelijk om 15.15 uur daar aanwezig te zijn. Vera wilde graag losse bloemen, geen chrysanten en oranje bloemen). Een maand voor haar 100e verjaardag overleed onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Arend Hamstra Sloten (Fr.) Domburg 7 april 1913 7 maart 2013 Klaas en Rita Rinni en Govert Tineke en Harm Johan en Dini Jan Klein- en achterkleinkinderen In VZC Simnia heeft onze moeder een fijne tijd gehad, mede dankzij de goede zorgen van de medewerkers. Correspondentieadres: Dishoekseweg 18, 4371 NC Koudekerke Op vrijdag 15 maart, om 14.00 uur zullen we haar met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg» Daarna zal er gelegenheid zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten met een hapje en een drankje in Hotel du Commerce, Loskade 1 te Middelburg. (tegenover het station) Wegens familieomstandigheden is onze zaak, damesmodehuis "Steketee", op dinsdag 19 maart 2013 de gehele dag gesloten. Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, oma en omi weduwe van Paul Steketee in de leeftijd van bijna 95 jaar Vlissingen: Marga en Rein Geervliet-Steketee Jaqueline en Ernst Nick, Sjoerd Alexandra en Dennis Jordy, Ricardo Leiderdorp: Corry en Jack de Graaf-Steketee Suzanne en Dennis Ilse en Eelco Jordy Vlissingen, 12 maart 2013 We bedanken de medewerkers van zowel de Vredehoflaan als de Vondellaan voor de bijzondere, liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Burg. van Woelderenlaan 4, 4382 CM Vlissingen De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 19 maart om 12.30 uur in "het Speêlhuus", Ter Reede, Vredehoflaan 370 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar om 13.30 begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Pres.Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in 'het Speêlhuus". In paradisum deducant te angeli Na een mooi leven is rustig ingeslapen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en fantastische oma Jo van Ierland-de Kort Tilburg Vlissingen 15 november 1926 t 10 maart 2013 Middelburg: Jan van Ierland Alkmaar: Henk en Ciska Krijn, Wiebe Oegstgeest: Stan en Corine Correspondentieadres: Fagotweg 2a 4337 RC Middelburg Jo is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2 a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsviering zal plaatsvinden in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, zaterdag 16 maart om 12.00 uur. Aansluitend zullen wij Jo in besloten familiekring naar haar rustplaats begeleiden. Na afloop van de begrafenis is er gelgenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit L.Jansen (Laurens) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 12 maart 2013 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend en buurman Wij wensen Lenie kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Adrie en Sandra Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht, je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Yerseke, 22 februari 1944 Vlissingen, 11 maart 2013 L. Meerman - van der Heijdt Erwin en Joyce Devin, Yaron Marcelle en Ronnie Mitchell, Moirah Keucheniusstraat 12 4384 BS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Anton vrijdag 15 maart van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal daar, voorafgaande aan de crematie, omstreeks 10.45 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Met dank aan dr. W. van Ouwerkerk voorzorgen begeleiding. De crematie zal in stilte plaatsvinden. v Lieve Anton, Je laat een grote leegte achter. Maar de fijne herinneringen blijven. Ferry en Rachel Piet en Annie En kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42