De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 Telefonisch: Per email: Via de website: Willy van de Casteel Helena van 't Westeinde-van Gessel Corrie van 't Westeinde-Rentmeester Dré, Dré Galle Dré Galle Aloys Seij De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie Wacht niet op een goeie dag maak er een Wij nemen afscheid van pa en opa weduwnaar van Nelly van de Casteel-van Goethem 6-3-1933 10-3-2013 Vera en Reinhold Monique en Peter Loulou Nino van Halewijnstraat 4 4571 DA Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 15 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Met pijn in ons hart maar met onuitwisbare herinneringen aan haar, die we zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 2007 weduwe van Petrus Jacobus van 't Westeinde geboren te Ovezande op 2 augustus 1910 overleden te Breskens op 9 maart 2013 Middelburg: Leo en Annie van 't Westeinde-Heijens Breskens: Reinier van 't Westeinde Monnickendam: Johan en Jacqueline van 't Westeinde-Alkemade Oostburg: Remie en Anita van 't Westeinde-van Belleghem Oostburg: Willy en Hilda van 't Westeinde-de Sutter Groede: Ria en Piet Brakman-van 't Westeinde Groede: Clemens van 't Westeinde Aardenburg: Gerard en Lucie van 't Westeinde-Boussen Groede: Lidwien en Rudi Verweij-van 't Westeinde Clinge: Corrie en Michel Doolaege-van 't Westeinde Oostburg: Heieen en Henk Aarnoutse-van 't Westeinde Pijnacker: Lizet van 't Westeinde en Hans Hoven Wemeldinge: Jos en Ina van 't Westeinde-Witte Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jhr. Mr. de Casembrootstraat 23 4503 AM Groede De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 16 maart om 10.00 uur in de r.-k. kerk te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Groede, waar zij wordt bijgezet bij haar echtgenoot. Onze dank gaat uit aan allen die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Schriftelijke condoleance. r Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, geven wij u kennis dat, omringd door degenen die haar lief waren, van ons. is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Kees van 't Westeinde 29 oktober 1941 - +9 maart 2013 Kees van 't Westeinde Huibert en Jolanda Jessica Remco André en Rachèl Anne Lotte A. van 't Westeinde-Simonse Onze dank gaat uit naar de behandelde artsen, Buurtzorg en in het bijzonder de verpleging en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje, voor de goede en liefdevolle verzorging. Hurgronjestraat 20 4451 AL Heinkenszand De uitvaartdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden vrijdag 15 maart om 12.30 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Het is de wens van Corrie, in plaats van bloemen, een gift te schenken aan het K. W.F. Kankerbestrijding. In het crematorium is een collectebus aanwezig. Je was iemand met visie. Je 'out-of-the-box' denken, volhardendheid en onorthodoxe aanpak zorgden voor heel wat realisaties voor Dow, Terneuzen en de zeeuwse regio. Maar bovenal bezorgden zij ons, je collega's, kleur- en leerrijke momenten die ons voor altijd bij zullen blijven. We zullen je missen. Gert, Marga, Chris, Daniëlle, Kim, Gino, Alain, Anne, Michel Dow Benelux B.V. Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van ons bestuurslid Bijna 10 jaar was hij vice voorzitter bij Stichting Dow Pensioenfonds. Zijn doortastendheid, inzicht en kennis was van onschatbare waarde. Dré had een stijl die niet te evenaren was en die we ook niet snel zullen vergeten. Diep is onze verslagenheid. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur Stichting Dow Pensioenfonds Pensioenbureau Stichting Dow Pensioenfonds Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega In de vele jaren die Dré voor Dow in de Benelux werkzaam is geweest, heeft hij in een grote verscheidenheid aan rollen en verantwoordelijkheden gestalte gegeven aan de Finance organisatie van Dow in de gehele Benelux regio. Velen van ons hebben in deze tijd met Dré samengewerkt of onder zijn leiding deelgenoot mogen zijn van zijn enorme kennis, doorzettingsvermogen en vastberadenheid. Kenmerken waarmee hij een blijvende invloed zal achterlaten bij ons. We zullen Dre enorm missen en wensen zijn familie heel veel sterkte de komende tijd bij het verwerken van dit grote verlies. Finance Department Dow Benelux IN PLAATS VAN KAARTEN Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en troostende woorden. Ook dank dat we samen met zoveel belangstellenden mijn lieve man, onze zorgzame, vrolijke pa, opa en overopa op een warme en waardige manier naar zijn laatste rust plaats hebben mogen brengen. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging in de Korenmarkt. Anna Seij-Schuren kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, 12 maart 2013 C IsClb

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63