Oya/JailHrj *14 I familieberichten (11ensenljnq.nl Dina de Buck - Brouwer Gerry Flos Willem Mieras - Willy - Nel Bareman-Labrujere Neeltje Maria Labrujere dinsdag 12 maart 2013 "De Heer is mijn herder" Psalm 23 Na een langzaam verval van krachten is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Piet de Buck Veere, 15 november 1921 t Colijnsplaat, 10 maart 2013 Zuidzaride: Tahakopa (New-Zealand): Arnemuiden: Kortgene: Aguai (Brazilië): Wim de Buck Janny de Buck - van der Heijde Arie de Buck Vera Caljouw - de Buck Jaap Caljouw Henk de Buck (in herinnering) Bert de Buck Lena de Buck - Antunes Luz Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Cleijenborch, kamer 106, Colijnsplaat Correspondentieadres Dorpsstraat 4, 4505 AP Zuidzande De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 14 maart om 13.00 uur in "de Ontmoeting", gelegen aan de PKN-kerk, Havelaarstraat 30 in Colijnsplaat. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Ontmoeting" in Colijnsplaat. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging gegeven aan onze moeder. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een leven vol zorg voor haar medemens is overleden Clinge, 24 juni 1944 Nijmegen, 8 maart 2013 Waalre; Marijke en Ad van Kuijk-Flos Ellen en Diederik Sanne Karin en Ronald Kym, Sander,Lisa Natascha en Leon Len Y vette Middelburg; Karei Flos en Brigitte Witlox Sarah Alexander Abel Charles Correspondentieadres: Familie Flos p/a Monica Zeegers Uitvaartverzorging 6611 BV Overasselt Donderdag 14 maart is er tussen 18.00 en 19.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Gerry te nemen in uitvaartcentrum Monica Zeegers, Hoogstraat 15, Overasselt. De afscheidsviering heeft plaats op vrijdag 15 maart om 11.00 uur ih de Boskapel, Graafseweg 276, Nijmegen. De teraardebestelling heeft zaterdag 16 maart om 12.00 uur plaats in Zeeuwsch Vlaanderen, op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg 102-B, Hulst. Zij die geen persoonlijke kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. Willy was "ziek" en heeft zijn strijd 45 jaar volgehouden, wat een geweldige prestatie is. We zijn trots op hem en hij zal eeuwig in ons hart en onze gedachten leven, want de "dood" bestaat niet. Willy is nu in een andere dimensie en waakt over ons. Vroeg of laat zullen we hem terug zien. 7-11-1967 9-3-2013 Diana Mieras-Adam Erik Ossewaarde Ab Mary-Ann Walter, Diana Rudie Correspondentieadres: van Middelhovenstraat 56 4571 AE Axel De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 14 maart om 10.30 uur in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Halle'. Woensdag 13 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Mocfrten we vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Vlissingen Leny en Jant Lommers-Labrujere Temeuzen Ad en Sari Labrujere-Pijpelink Vlissingen Riet en Kees Stroo-Labrujere Rhoon Els en Tedt Bresser-Labrujere Neven en nichten Ik verlaat iedereen die mij lief heeft en ga naar iedereen die mij liefhad Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van David Bareman 1924 1 10 maart 2013 Lia en Ron van Raalten-Bareman Tamar en Maarten - Quinthe, TijI Judith en Eli - Taj Rutger en Mareije Marijke en Lauran Maas-Bareman Mirjam en Kees - Chayah, Merit Esther Sanny en Ad van der Mark-Bareman Jorg en Mirjam - Luuk Kim en Sebastian - Giovano, Joya-Lynn correspondentieadres: Hobbemastraat 15 4532 HC Temeuzen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 14 maart om 14.00 uur in de Elimkerk, Serlippensstraat 31 te Temeuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de Zuiderbegraafplaats. Woensdag 13 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Temeuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 7 augustus Goes Utrecht Avalon (Aus) Amsterdam Temeuzen Temeuzen Wie sturen kan, zeilt bij elke wind H.E. Kuipers Na een kort, intens ziekbed is te midden van zijn kinderen zacht ingeslapen Walter August Marie Loekefeer weduwnaar van M.C.P. de Ridder Directeur Mi-lock Voorzitter stichting de Blaauwe Hoeve Ridder in de orde van Oranje Nassau Lid en gewezen gewest president van de Orde van den Prince Voorzitter wandelclub 'De Grenzelozen' Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Rotterdam: Theo en Marianne Nijmegen: Walter en Hanneke Philippine: Patrick en Miranda Steven Vancouver B.C.: Edwin en Nadja Hulst: Rosita Bart, Daan Stekene: Rob en Moniek Emma, Tess 9 maart 2013 Liduinapark 60,4561 JW Hulst U kunt afscheid nemen van vader en opa in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 13 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 14 maart om 14.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en Algemene kennisgeving Onverwacht was het niet. Niet minder getroffen zijn wij door het bericht dat onze zwager is overleden Rinus Stokman weduwnaar van Tonnie Bardolf in de leeftijd van 65 jaar. Familie: Bardolf Correspondentieadres: P.J. Bardolf Oostvoorstraat 9,4491 EN Wissenkerke Vrijdag 15 maart is er gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen van 13.15 tot 13.30 uur in "Zaal Onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zullen we Rinus gedenken, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er een moment van samen zijn in "Zaal Onder de Toren".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62