Familieberichten r Pietje Provoost Bure Pie Provoost Helena van 't Westeinde-van Gessel Laurens Jansen Dré, Dré Galle Dré Galle Hendrika Wilhelmina Schuurbiers - van Grondelle Jakob de Ridder -Jaap- Petronella van der Poel Rinus Stokman weduwnaar van Tonnie Bardolf E-mail Telefoon Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088 - 013 9999 www.familieberichtenonline.nl Na vele jaren van vriendschap moeten wij afscheid nemen van We zullen haar missen. Mina Adriaanse-Hendrikse Ko Hendrikse Bedroefd zijn we door het heengaan van onze lieve buurvrouw. Wij wensen buurman Bram, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Fam. Paardekooper Dhr. A. Verhulst Fam. Roelse Heden is overleden bure Pie We wensen Bram, kinderen en familie veel sterkte. Jan en Mientje Aarnoud en Liesbeth Met pijn in ons hart maar met onuitwisbare herinneringen aan haar, die we zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 2007 weduwe van Petrus Jacobus van 't Westeinde geboren te Ovezande op 2 augustus 1910 overleden te Breskens op 9 maart 2013 Middelburg: Leo en Annie van 't Westeinde-Heijens Breskens: Reinier van 't Westeinde Monnickendam: Johan en Jacqueline t van 't Westeinde-Alkemade Oostburg: Remie en Anita van 't Westeinde-van Belleghem Oostburg: Willy en Hilda van 't Westeinde-de Sutter Groede: Ria en Piet Brakman-van 't Westeinde Groede: Clemens van 't Westeinde Aardenburg: Gerard en Lude van 't Westeinde-Boussen Groede: Lidwien en Rudi Verweij-van 't Westeinde Clinge: Corrie en Michel Doolaege-van 't Westeinde Oostburg: Heieen en Henk Aarnoutse-van 't Westeinde Pijnacker: Lizet van 't Westeinde en Hans Hoven Wemeldinge: Jos en Ina van 't Westeinde-Witte Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jhr. Mr. de Casembrootstraat 23 4503 AM Groede De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 16 maart om 10.00 uur in de r.-k. kerk te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Groede, waar zij wordt bijgezet bij haar echtgenoot. Onze dank gaat uit aan allen die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Schriftelijke condoleance. Een integer mens is heengegaan Verdrietig laten wij u weten dat na een moeizaam jaar op 89-jarige leeftijd is overleden mijn lieve wilskrachtige man, onze lieve vader en opa Terborg, 20 augustus 1923 Vlissingen, 8 maart 2013 Vlissingen: G.J. Jansen-Gemmink Middelburg: Ineke en Rien Poerstamper-Jansen Den Haag: Moniek en Niels Julianadorp: Derk Jan Jansen en Ineke Ligtermoet Sneek: Marjolein Rotte rd a mJ oost e n Tessa Coosje Buskenstraat 138 A 4381 LH Vlissingen Wij nemen afscheid op donderdag 14 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Je was iemand met visie. Je 'out-of-the-box' denken, volhardendheid en onorthodoxe aanpak zorgden voor heel wat realisaties voor Dow, Terneuzen en de zeeuwse regio. Maar bovenal bezorgden zij ons, je collega's, kleur- en leerrijke momenten die ons voor altijd bij zullen blijven. We zullen je missen. Gert, Marga, Chris, Daniëlle, Kim, Gino, Alain, Anne, Michel Dow Benelux B.V. Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van ons bestuurslid Bijna 10 jaar was hij vice voorzitter bij Stichting Dow Pensioenfonds. Zijn doortastendheid, inzicht en kennis was van onschatbare waarde. Dré had een stijl die niet te evenaren was en die we ook niet snel zullen vergeten. Diep is onze verslagenheid. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur Stichting Dow Pensioenfonds Pensioenbureau Stichting Dow Pensioenfonds Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega In de vele jaren die Dré voor Dow in de Benelux werkzaam is geweest, heeft hij in een grote verscheidenheid aan rollen en verantwoordelijkheden gestalte gegeven aan de Finance organisatie van Dow in de gehele Benelux regio. Velen van ons hebben in deze tijd met Dré samengewerkt of onder zijn leiding deelgenoot mogen zijn van zijn enorme kennis, doorzettingsvermogen en vastberadenheid. Kenmerken waarmee hij een blijvende invloed zal achterlaten bij ons. We zullen Dre enorm missen en wensen zijn familie heel veel sterkte de komende tijd bij het verwerken van dit grote verlies. Finance Department Dow Benelux Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma echtgenote van Jacobus Schuurbiers f 2008 in de leeftijd van 81 jaar. Petra Snoek-Schuurbiers Menno Snoek Wendy en Robert Devin Jaidy Danny en Saskia Levi Jade Amber Karin Schuurbiers in herinnering Gabriëlle Zierikzee, 10 maart 2013 Scheldestraat 60 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 91 4302 WH Zierikzee Donderdag 14 maart is er een herdenkingssamenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 12.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Dankbaar dat we hem zo lang bij ons mochten hebben, moesten we hem steeds verder loslaten. We hebben mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en grootopa in liefde moeten laten gaan. Bedankt Jaap voor jouw leven met ons. Vlissingen, 22 februari 1939 t Oost-Souburg, 10 maart 2013 C.J. de Ridder-Slagboom kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van De Buurtzorg Oost-Souburg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. Familie de Ridder Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 maart van 12.30 tot 12.45 uur in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Wij zullen zijn leven herdenken op vrijdag 15 maart om 13.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark. -De crematie zal in stilte plaatsvinden- De Heere heeft van ons weggenomen mijn innig geliefde zuster en onze lieve tante Nellie in de leeftijd van 92 jaar. M. Bruinshoofd-van der Poel Neven en nichten 's-Gravenpolder, 9 maart 2013 Correspondentieadres: Mw. J. van Nimwegen-van der Poel Dorpsstraat 72,4424 CZ Wemeldinge Nellie is overgebracht naar het mortuarium van de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op D.V. dinsdag 12 maart van 20.00 tot 20.30 uur. Ingang via de zijkant van de kerk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 15 maart om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Met dankbaarheid noemen we de liefdevolle verzorging door het team van SVRZ locatie 'De Zwake' te 's-Gravenpolder en door de zorgboerderij 'Landleven te Kortgene. Enige en Algemene kennisgeving Onverwacht was het niet. Niet minder getroffen zijn wij door het bericht dat onze zwager is overleden in de leeftijd van 65 jaar. Familie: Bardolf Correspondentieadres: P.J. Bardolf Oostvoorstraat 9,4491 EN Wissenkerke Vrijdag 15 maart is er gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen van 13.15 tot 13.30 uur in "Zaal Onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zullen we Rinus gedenken, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er een moment van samen zijn in "Zaal Onder de Toren".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31