Di/srJüdar) Janna Joosse-de Kunder Neeltje Maria Labrujere Nel Bareman-Labrujere Jannie de Jonge- de Vlieger Vina de Visser-Wisse 1 Dina de Buck - Brouwer Dina de Buck-Brouwer Dina de Buck-Brouwer Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, geven wij u kennis dat, omringd door degenen die haar lief waren, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma Corrie van 't Westeinde-Rentmeester echtgenote van Kees van 't Westeinde 29 oktober 1941 - t 9 maart 2013 Kees van 't Westeinde Huibert en Jolanda Jessica Remco André en Rachèl Anne Lotte A. van 't Westeinde-Simonse Onze dank gaat uit naar de behandelde artsen, Buurtzorg en in het bijzonder de verpleging en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje, voor de goede en liefdevolle verzorging. Hurgronjestraat 20 4451 AL Heinkenszand De uitvaartdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden vrijdag 15 maart om 12.30 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Het is de wens van Corrie, in plaats van bloemen, een gift te schenken aan het K. W.F. Kankerbestrijding. In het crematorium is een collectebus aanwezig. Corrie Zo dapper heb je gestreden En zo moedig heb je het aanvaard. De leegte die je achterlaat Is ondraaglijk groot. Wij denken terug aan onze fijne zus, Schoonzus en tante die jij was. Wij wensen Kees, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Terheijden: SienenLeo Ovezande: Sjaan en Ben (in herinnering) Roosendaal: Jan en Ria Wissenkerke: Riet en Rinus Neven en nichten 9 maart 2013 Verdrietig moeten we afscheid nemen, van onze lieve vriendin Corrie Haar vriendschap en jarenlange hulp, zal in onze herinne ringen blijven, we zullen haar missen. We wensen Kees en de (klein)kinderen veel sterkte. Adrie en Marianne de Roo-van Mossevelde Johan en Petra, Saskia*, Sjoerd, Anne Arjan en Laura Verdrietig laten wij u weten dat op zijn geliefd Salt Spring Island in Canada is overleden mijn lieve broer, zwager en onze oom Cornelis Alexander Dekker (Kees) echtgenoot van Rebecca Dekker in de leeftijd van 83 jaar Domburg: Jannie Maranus-Dekker Lau Maranus Dordrecht: Laura Maranus Pim Gerretse Wouter Manon Canada, 5 maart 2013 J. Maranus-Dekker Kanonweistraat 24 4357 CB Domburg De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden in Canada. Heden is overleden onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Marinus Joosse 6-9-1994 rust zacht Namens de familie Joosse Kapelle, 10 maart 2013. Ik verlaat iedereen die mij liefheeft en ga naar iedereen die mij lief had Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van David Bareman 7 augustus 1924 f 10 maart 2013 Goes Lia en Ron van Raalten-Bareman UtrechtTamar en Maarten - Quinthe, TijI Avalon (Aus)Judith en Eli - Taj Amsterdam Rutger en Mareije Terneuzen Marijke en Lauran Maas-Bareman Mirjam en Kees - Chayah, Merit Esther Terneuzen Sanny en Ad van der Mark-Bareman Jorg en Mirjam - Luuk Kim en Sebastian - Giovano, Joya-Lynn correspondentieadres: Hobbemastraat 15 4532 HC Terneuzen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 14 maart om 14.00 uur in de Elimkerk, Serlippensstraat 31 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de Zuiderbegraafplaats. Woensdag 13 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Vlissingen Leny en Jant Lommers-Labrujere Terneuzen Ad en Sari Labrujere-Pijpelink Vlissingen Riet en Kees Stroo-Labrujere Rhoon Els en Tedt Bresser-Labrujere Neven en nichten In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn. En die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn. Plotseling moesten we afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante. We zullen haar gezelligheid en warmte missen. Goes: A.C. Barendse-de Vlieger (in herinnering M. Barendse (in herinnering) Breda: C.A. Koster-de Vlieger J. Koster (in herinnering) Kapelle: D.J. Been-de Vlieger (in herinnering) J. Been (in herinnering) Zandvoort: J.D. Ovaa-de Vlieger J. Ovaa Kapelle: C. de Vlieger (in herinnering) J.K. de Vlieger-Dijl Waarde: J. de Vlieger J.A.H. de Vlieger-Allewijn en neven en nichten Omringd door haar dierbaren is overleden mijn zus en onze tante N.O.P.: Jan Wisse Jacomina Wisse-Lampert+ Gelske Wisse-Bouma+ Zoutelande: Job Wisse+ Pieternella Wisse- Geschieret neven en nichten "De Heer is mijn herder" Psalm 23 Na een langzaam verval van krachten is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Piet de Buck t Colijnsplaat, 10 maart 2013 Wim de Buck Janny de Buck - van der Heijde Arie de Buck Vera Caljouw - de Buck Jaap Caljouw Henk de Buck (in herinnering) Bert de Buck Lena de Buck - Antunes Luz Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Cleijenborch, kamer 106, Colijnsplaat Correspondentieadres: Dorpsstraat 4, 4505 AP Zuidzande De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 14 maart om 13.00 uur in "de Ontmoeting", gelegen aan de PKN-kerk, Havelaarstraat 30 in Colijnsplaat. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in j "de Ontmoeting" in Colijnsplaat. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging gegeven aan onze moeder. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Veere, 15 november 1921 Zuidzande: Tahakopa (New-Zealand): Arnemuiden: Kortgene: Aguai (Brazilië): Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve oudste zus, schoonzus, tante en oud tante Middelburg: W. Brouwer t N. Brouwer-de Bruine t J. Brouwer C. Brouwer-Kasse L. Brouwer M. Brouwer neven en nichten. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Dieren: C.C. v.d. Linden-de Buck Colijnsplaat: C.C. Leendertse-de Buck N. Kallewaard-de Buck P.J. Kallewaard Nichten en Neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30